Vánoční dárky pro starší děti

7021
25.10.20 19:28

Vánoční dárky pro starší děti

Ahojte holky, trochu téma na odlehčení, když se pořád okolo řeší covid..
Co máte starší děti jak řešíte dárky? Říkají si sami co chtějí, dáváte, peníze a nebo kupujete sami..
Máte nějaké typy pro chlapce 12-13 let…??? I dívky ono je to v tomto věku už jedno, kromě šminek mají stejné věci.. :mrgreen:
Jenom dodám, že Vánoce nejsou o dárcích, ale napíšu to radši, protože vím, že se někdo objeví, s tímto názorem na co něco kupovat atd..
Nejsou, ale nějaký dárek je určitě fajn.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60878
25.10.20 19:33

@Janasas kluk si píše seznam.. Něco z toho vždy pořídím plus drobnosti kolem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
25.10.20 19:33

Já jsem v těch 12 dostala třeba tisícovku, za kterou jsem si mohla vybrat, co jsem chtěla :nevim: a ostatní dárky překvapení. Ale bylo to fajn, cítila jsem se velká :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 19:34

Dopis Jeziskovi, a na tom trvam. Pak si ho jen nenapadne vyzvednu za oknem, projedu svym mentalnim a financnim filtrem a nakoupim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
25.10.20 19:34

Jestli je paran tak se zeptat jestli ma neco jako steam nebo gog klienta a pripadne mu koupit nejakou hru tam.
A jinak treba nejaky funkcni darky.. lepsi spacak (pokud je na vlety) nebo neco na kolo jestli jezdi apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36396
25.10.20 19:37

Ve 13 steam, kytara, veci na komp, poukazku do oblibene a drahe restaurace. Nejaky trika dle vyberu, knihy. Gramec, desky. stolni hry dle vyberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56883
25.10.20 19:38

@Janasas řekne nekolik tipů, řekne, co jako vážně chce :lol: co jako možná chce a pak se snažím i o překvapení.
Peníze nedávám nikdy…nikomu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22849
25.10.20 19:40

@Janasas Mám v tomhle věku neteře. Peníze nedávám, nepřijde mi to vhodné a tuplem ne na Vánoce. Buď jejich rodičům přispěji na nějaký větší dárek, nebo jim koupím něco ve svém cenovém limitu, co si přejí/využijí na základě doporučení jejich rodičů.

Sama jsem si v tomto věku psala nějaké seznamy přání nebo jsem to řekla mámě, co by se mi líbilo. Klidně jsme spolu i vybrali konkrétní věc, ale dostala jsem to pak zabalené pod stromek. Předpokládám, že to budu dělat stejně u svých dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7021
25.10.20 19:43

@martina.se náš kluk je v období, kdy na všechno odpoví, nevím, asi, nic, možná :mrgreen:
Takže na dotaz co by si přal, řekde nevím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7021
25.10.20 19:44

@Svistice kamarádka balí peníze pod stromek, já moc toto nechci, ale tak říkala jsem si, jeslti nejsem nemoderní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
25.10.20 19:47

Já jsem taky pro dárky. Co si pamatuji, tak jsem v tomto věku dostávala knížky, puzzle, kytaru, oblečení atd.
Děti mám zatím mladší 6 a 8 a ty už teď hlásí co by chtěly od Ježíška a v listopadu budou psát dopis. Z těch jejich nápad vyberu pár co mi přijdou vhodné, plus překvapení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7021
25.10.20 19:49

Knihu mám, nějakou o počítačových příběh, chlapců, tak to by se mu mohlo líbit a MInecraft deskovou hru,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50905
25.10.20 19:51

Nase 12r. si chysta obalku pro Jeziska. Takze se budu ridit, jake ma prani (ne kazde). Zna druhy rok pravdu. Ale tradice zustala. Jednak ma mladsi sourozence, kteri stale veri a nechce prijit o tu radost, ze se dava dopis za okno.
Ona by si nejvic prala obarvit praminky. S tim ja teda nesouhlasim. Kosmetiku urcite nejakou dostane, ale barvu na vlasy nee.
Ma tam nejake hry vybrane. Divci obleceni. Takze asi poukaz ji dame, at si pak vybere sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
25.10.20 19:53
@Kelsey píše:
Nase 12r. si chysta obalku pro Jeziska. Takze se budu ridit, jake ma prani (ne kazde). Zna druhy rok pravdu. Ale tradice zustala. Jednak ma mladsi sourozence, kteri stale veri a nechce prijit o tu radost, ze se dava dopis za okno.
Ona by si nejvic prala obarvit praminky. S tim ja teda nesouhlasim. Kosmetiku urcite nejakou dostane, ale barvu na vlasy nee.
Ma tam nejake hry vybrane. Divci obleceni. Takze asi poukaz ji dame, at si pak vybere sama.

CO sprej na vlasy. Ten se pak lehce vymyje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6056
25.10.20 20:01
@Aspera píše:
CO sprej na vlasy. Ten se pak lehce vymyje.

Ano. u nás už loni byly modré vlasy.
Spray do 100 Kč, aplikace 2× kluk spokojenost a je.klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama