Vánoční kolotoč 2018 - poslaný balík

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicol-ostrava
Kecalka 148 příspěvků 06.12.18 09:09
Vánoční kolotoč 2018-poslaný balík

Zdravím, chci se zeptat, jak se postupuje v případě, kdy balík do vánočního kolotoče leží u adresáta na poště, a ten si ho třeba nepřevezme a vrátí se mi zpět?… Ono těžko říct, zda adresát ví, že má už uloženou zásilku na poště, bohužel se stává, že balíkáři nedají výzvu do schránky… Byla by to velká škoda… Díky za odpověď

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30151 příspěvků 06.12.18 09:14

pokud jsi dostala adresu od adminů, zkus jim napsat aby ti bud daly přezdivku a napsat paní, nebo aby oni - admini ji napsali že jí leží na poště balíček.. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 09:16

Já to teď mám, maminka si balík nevyzvedla, leží na poště od pondělka. V pondělí poslední možnost. Já napsala soukromou zprávu adminům, oni maminku upozorní, že má balík na poště. Jen nevím, když se mi přece jenom vrátí zpět, jestli to mám posílat znovu, nebo se už na to vykašlat. Celkem mě to dost mrzí a hodně štve. Čekala jsem, že maminka, když se do kolotoče přihlásí, že bude balíček očekávat. Já psala i několik upozornění v hlavní diskuzi Kolotoče, tak kdyby to sledovala, tak o tom musí vědět. Dost mě to mrzí :,(

Nicol-ostrava
Kecalka 148 příspěvků 06.12.18 09:22

Děkuji zkusím teda napsat soukromou zpr.adminům ať ji upozorní, byla by to fakt velká škoda, a bohužel poštovné není nejlevnější. Taky by mě to mrzelo kdyby se mi vrátil. Tak zatím děkuji

AnastazieB
Echt Kelišová 8472 příspěvků 06.12.18 19:06

Ano upozornit adminy, oni jí napíšou. Pokud by se vrátil zpět, tak bych ho znovu neposílala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 19:10

Hurá, hurá, moje maminka si balíček převzala. Asi pomohlo, že jsem napsala těm adminům a oni jí poslali zprávu :dance:

admin
Extra třída :D 11467 příspěvků 06.12.18 19:12

Dobrý den,

přesně tak, napište nám soukromou zprávu s číslem zásilky a jménem maminky a my jí zprávu předáme :)

Pěkný večer :kytka:
Lucka

Nicol-ostrava
Kecalka 148 příspěvků 06.12.18 20:58
@admin píše:
Dobrý den,

přesně tak, napište nám soukromou zprávu s číslem zásilky a jménem maminky a my jí zprávu předáme :)

Pěkný večer :kytka:
Lucka

Dobrý večer, odpoledne jsem Vám psala soukromou zprávu, i jste mi odepsali, akorát tedy jsem Vám nepsala ani číslo balíku ani jméno adresátky. Ale psaly jste, že paní dáte vědět (asi si to dohledáte podle mého nicku), tak snad. A děkuji všem :))

vachalovalenka
Povídálka 24 příspěvků 07.12.18 00:17
Balím :D

Právě balím když dcerka usnula, snad se bude od nováčka líbit :D akorád poslat to musim až příští týden,snad to dojde… :andel:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25531 příspěvků 27.12.18 02:32

Píše mi to, že téma Vánoční kolotoč je tady 2018 bylo smazáno 8o 8o 8o 8o 8o 8o

banibag2
Extra třída :D 13177 příspěvků 27.12.18 05:29

@jenny.fields mě taky 8o

cecetka
Echt Kelišová 7659 příspěvků 27.12.18 05:34

@jenny.fields Taky ho marne hledam :nevim:

anecak
Echt Kelišová 8541 příspěvků 27.12.18 07:00

@admin, prosím, co se stalo s diskusí?

Levandulina
Kelišová 6021 příspěvků 22 inzerátů 27.12.18 07:54
:nevim:
Paoloska
Echt Kelišová 8163 příspěvků 27.12.18 08:02

@admin …že jste se včera trochu picli a nevíte, co kde máte ..? 8) :jazyk: Takže nám vraťte KOLOTOČ a budem zase kámošky :pankac:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >