Reklama

Vánoční nákupy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 08:29
Vánoční nákupy

Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli už jste někdo někde viděl v obchodech Vánoční věci. ( Baňky, světýlka, ozdoby kolekce atd. ) Vánoce jsou ještě daleko, ale když chodíte vy i manžel do práce takže jste pryč skoro 10 hodin denně potom děti, úklid atd. Říjen a Listopad máme strašně moc svátků a narozenin a v prosinci už zase Vánoční úklid, nákupy dárků zdobení domu atd. A letos toho budeme potřebovat fakt hodně tak už bych chtěla začít nakupovat. Děkuji za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

Deluxe27
Stálice 79 příspěvků 7 inzerátů 29.09.18 08:30

v KIK jsem viděla Vánoční dekorace,jinde zatím vládne Halloween :cert:

Kriss Tina
Závislačka 4936 příspěvků 29.09.18 08:33

Taky v kik, úplně sem se divila co to je :D ono za chvíli to bude všude…

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 58 inzerátů 29.09.18 08:37

Jj v Kik už mají,ale dá se pohodlně sehnat po netu ;)

Maui52
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 29.09.18 08:58

Nějaké sobíky jsem viděla uz v nanu nana, jinak taky zatím jen Halloween.

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 29.09.18 09:47
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli už jste někdo někde viděl v obchodech Vánoční věci. ( Baňky, světýlka, ozdoby kolekce atd. ) Vánoce jsou ještě daleko, ale když chodíte vy i manžel do práce takže jste pryč skoro 10 hodin denně potom děti, úklid atd. Říjen a Listopad máme strašně moc svátků a narozenin a v prosinci už zase Vánoční úklid, nákupy dárků zdobení domu atd. A letos toho budeme potřebovat fakt hodně tak už bych chtěla začít nakupovat. Děkuji za odpovědi :)

V Harrachově ve sklárně asi mají i ozdoby. Dělám 12 hodin, mám i noční, dělat budu skoro až do Vánoc, neboť jsem si dovolenku vyplácala v létě. A Vánoce budou i tak. Neděláme z toho honičku. Důležité je, že se po roce někteří sejdem zas u stolu.

AnastazieB
Echt Kelišová 8319 příspěvků 29.09.18 10:33
@weyky píše:
Jj v Kik už mají,ale dá se pohodlně sehnat po netu ;)

Přesně tak, pokud potřebuješ víc věcí a nemáš čas to shánět, tak je nejjednodušší a nejpohodlnější nakoupit na internetu.

elza12
Kecalka 126 příspěvků 29.09.18 11:03

V baumaxu už taky mají vánoční dekorace. Já šla pro vřesy a tam už Vánoce :lol: :lol:

Elishka1
Závislačka 2644 příspěvků 29.09.18 12:41

v Hornbachu komplet betlém v životní velikosti, ozdoby a nějaké nafukovadlo, co vyleza a zaleza do komína - patrně letošní vánoční ozdobny hit

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28715 příspěvků 29.09.18 20:07

tak který nám market nám letos jako první vyrukuje s tukoládovým Mikulášem a čertem?A vítězem se stává… :think: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >