Reklama

Vánoční stromeček pro zvířátka v lese :-)

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 23.12.10 18:40
Vánoční stromeček pro zvířátka v lese :-)

Tak jsme šli do lesa dát ptáčkům na zítřejší štědrovečerní večeři :mrgreen: lojové koule a co nepotkáme 8-o. :palec: Nádhera :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

LenMi
Závislačka 2909 příspěvků 23.12.10 18:44

My jdeme zítra s manželem ke krmelci aby se zvířátka měli dobře. Je už to náš takový zvyk tedy pokud nejsem v práci.

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 23.12.10 18:45
LenMi píše:
My jdeme zítra s manželem ke krmelci aby se zvířátka měli dobře. Je už to náš takový zvyk tedy pokud nejsem v práci.

To je dobře :palec:

sarynama
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 23.12.10 18:47

Manžel chodí s davídkem taky na štědrý den do lesa dát zvířátkům ňáky jablka a seno, aby se měli dobře a já rychle musím stihnout dobalit poslední dárečky a vše připravit, aby jsme mohli potom v klidu jít celá rodina na procházku a pak už budeme jen čekat na Ježíška :-D :-D :-D

LenMi
Závislačka 2909 příspěvků 23.12.10 18:49

Jo jo. Mám nakoupené zásoby ovoce a zeleniny. :dance:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 23.12.10 18:50

To je super holky :palec: Akorát čumim, že si někdo dal práci s tím, aby jim to takhle rozvěsil 8-o :palec:

LenMi
Závislačka 2909 příspěvků 23.12.10 19:06

To jo. Stromek je pěkně ověšený. U nás na vesnici chodí docela dost lidí. vždycky někoho potkáme. Budeme držet tradici i až budeme mít děti!! :palec:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 23.12.10 19:19

Taky chodíme každý rok věšet lojové koule.

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15037 příspěvků 4 inzeráty 23.12.10 19:43

jééééé.....my to nikdy nedělali a moc se mi to líbí…a to můžu pověsit kdekoliv v lese nebo musím jen u krmelce.....a co ty šnůrky,nespol­knou to??

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 23.12.10 19:48

To muzes kdekoli :wink: A my tohle delame kazdy rok, jdeme na stedry den na prochazku a taky takhle rozvesujem… akorat ne cely jabka a mrkve, ale mam to na kolecka :mrgreen: loni jsme zdobili v lese i na zahrade a na zahradu na ty jabka pak chodili ptaci a ozobali to z tech snurek.

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 23.12.10 19:51

já jsem chodila každý rok s dětma které jsem učila.. ze sena jsme nadělali balíčky, navázali mrkev, jablíčka… tvrdý chleba a rohlíky.. a taky jsme věsili… :palec:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 23.12.10 19:54

Holky, tak to čumim, já to nikdy neviděla a úplně mě to dneska šokovalo, takže příště ne jen koule, ale ozdobíme taky stromeček :-D

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15037 příspěvků 4 inzeráty 23.12.10 19:56

tak na první pohled na tu fotku mě to taky šokovalo :mrgreen: ty mrkve vypadají jak párky :mrgreen:

Emanka
Závislačka 2681 příspěvků 23.12.10 19:59

šmarjá já taky myslela, že to jsou klobásy, celou dobu přemýšlím, který zvíře by to jedlo :lol: Ale je to super nápad, máme les kousek, tak dobrá inspirace.

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.10 20:00

Zdobíme každoročně celá banda, takže stromků plno, jen nejsou možná tak pěkně naaranžované, necháváme to plně na dětech.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >