Vánoční ubrus ovál alespoň 260 x 120?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tterka
Kelišová 5414 příspěvků 07.12.17 09:11
vánoční ubrus ovál alespoň 260 x 120???

Vánoce na krku a já začínám mít depku :lol:. Opět problém číslo jedna. Jelikož se u nás sejde širší rodina, musím roztáhnout stůl a tudíž potřebuji vánoční ubrus o velikosti minimálně 260×120 cm (ovál) - jenže prostě nikde nejsou!!! Sháním v obchodech, na internetu, všude a prostě není :,(. To jsem fakt exot se stolem, na který se ubrusy nedělají? Abych si ho ušila mi prosím neraďte, nemám šicí stroj a na ruční šití není čas. Švadlenky v okolí jsem zkoušela minulý týden, ale prý nemají čas - tedy jedna má, ale řekla si o 2 800 Kč, práce i materiál, ale stejně mi to za ubrus přijde docela dost peněz :think:.
Nevíte prosím někdo, kde bych mohla tak velký ubrus koupit? Za ještě větší bych se nezlobila, stůl můžu rozložit ještě více…

Reklama

Reakce:

araw
Neúnavná pisatelka 16580 příspěvků 07.12.17 10:28

Kup v metrazi gumovy, maji krasne a decentni a ustrihni do ovalu. Sire je 140/150 a kup metrů kolik potřebuješ

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama