Reklama

Vápník, hořčík a zinek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 20:45
Vápník hořčík zinek

Ahoj, máte někdo zkušenosti s přípravkem vápník hořčík zinek? Jak vám zabral a za jak dlouho jste se zbavily obtíží typu křeče ve svalech?( mám dlouhodobý nedostatek). Díky za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Murka
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 17.04.18 20:49

Mám zkušenost od mámy, že vápník a hořčík se má brát s odstupem. Pokud se užívají zároveň nemají takový účinek, navzájem si snižují vstřebávání. (Máma měla po chemoterapii neustále nedostatek těchto minerálů, doktoři jen napsali vápník, hořčík a nazdar. Několikrát skončila máma v nemocnici pro nedostatek těchto minerálů a tam ji teprve jedna mladá doktorka řekla, že je má úžívat s odstupem a pak už byl klid. )

Takže doporučuju užívat každé zvlášť.

Hamouzka
Stálice 98 příspěvků 17.04.18 21:04

Kdesi jsem jako menší vyčetla, že jsou dobré na ženské problémy. Užívám hořčík+vápník+zinek v jednom. A musím říct, že jsem netrpěla nikdy bolestmi před, při a po MS. Takže to účinek rozhodně mít bude. Kámošce jsem to doporučila na její bolesti a řekla mi, že cítila hroznou úlevu. Já bez toho nedám ránu.

Sisina_1234
Povídálka 44 příspěvků 17.04.18 21:48

A čeho máš nejmíň? Magnesium i zinek je v pohodě brát i denně, vápník bych brala třeba obden. Ten vápník Tě jako dospělou už moc nespasí, ale určitě je dobrý brát vit. D. ten je třeba pro kosti taky důležitý a tělo ho lépe přijme. V létě ho máme ze sluníčka, ale lze omezeně používat i přes léto ( pokud tedy nejsi celý den venku - to ho pak nepotřebuješ).

sepru
Kecalka 224 příspěvků 17.04.18 22:51

Na křeče ve svalech mi více pomohl draslík.. ;)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama