Vaření pro nejmenší, kuchařka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MishellW
Povídálka 38 příspěvků 18.01.19 23:29
Vaření pro nejmenší

Zdravím, poradíte prosím nějakou dobrou kuchařku s recepty pro nejmenší? :) Děkuji

Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 18.01.19 23:33

To vůbec nemá smysl. Hodně receptu jsem našla na netu…no receptu spíše kombinaci zeleniny, příloh a masa. A tak nějak jsem si toho i vymyslela spoustu sama. Prostě přílohy pokaždé jiné..brambor, těstoviny, kuskus, bulgur,pohanka, rýže… k tomu různá zelenina na různé způsoby…dušená, pečená, vařená… a maso nebo bez masa… pečené, dušené.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 18.01.19 23:35
pannda
Kelišová 6790 příspěvků 36 inzerátů 19.01.19 07:02
@MishellW píše:
Zdravím, poradíte prosím nějakou dobrou kuchařku s recepty pro nejmenší? :) Děkuji

www.maminkám.cz nebo www.varimedetem.cz :potlesk:

Alyss1
Závislačka 3015 příspěvků 4 inzeráty 19.01.19 08:17

Poslu za postovne ci osobne predam v praze

Uživatel je onlinelucynka25
Echt Kelišová 8632 příspěvků 20.01.19 22:36

@MishellW ahoj,koukni do skupinky varime pro kojence a batolata ,je tam spousta receptu ;)
Skupinka je otevrena pro vsechny ;) :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >