Vařeni v pare - Košík na cezení CHEF

2073
2.6.10 21:12

Vareni v pare - Košík na cezení CHEF

Ahoj holky,
rada bych malemu varila v pare a tak zvazuji co si mam koupit :-)
no vim, ze jsou ty hrnce, ale do toho se mi moc investovat nechce.
Taze puvodne jsme myslela, ze koupim tu klasickou vejirovou naparovacku, ale to mi prijde dost neprakticke.
Hrnce na vareni mam od Tescomy Vision a bohuzel v te rade nevyrabeji naparovaci hrnce a kupovat z jine sady se mi ho moc nechce…
No a tak jsme na jejich strankach narazila na Košík na cezení CHEF -http://www1.tescoma.com/shop/scripts/katalog.php?gid=1010012500&id=428080 docela se mi to libi, ze by to melo i jine vyuziti - jen nevim jeslti mi to pujde do tech mych hrncu a take mi prijde, ze dole to ma jen maly „stojanek“ ze tam te vody bude malo nebo se to do toho hrnce nasadi a drzi to ve „vzduchu“?
Nemate s tim nekdo zkusenosti.
diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30421
2.6.10 23:32

Taky jsem tohle doma řešila a vyřešila to klasická napařovačka na knedlíky :-) ta vějířovka, sem tam v ní dělám, ale nevím jak početnou rodinku máš :nevim: já v tom vařím tak pro 3 lidi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
3.6.10 11:43

Diky moc.
No my prave doma nejaky prastary „vejir“ mame, ale je hlinikovy tkaze na nem nechci varit a tak jsem puvodne zvazovala, ze koupin novy nerezovy. No a pak jsem nasla tento kosik a moc se mi libil, ale ted jsem se dokonce ptala v tescome, ale i kdyz je napsano, ze je vhodny jako naparovaci vlozka do hrncu, tak mi odpovedeli, ze na toto neni urcen a ze to na to nebylo testovano tkaze je rozhodnuto bude se kupovat ten vejir :-) No me jde hlavne o toho prcka, ze bych mu v tom varila zeleninove prikrmy - tak to by melo dostacovat. No a kdyby se to pak ujalo tak hold casem treba koupim ten parni nebo naparovaci hrnec :-)
Takze diky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama