Reklama

Vaří teď někdo na zítra? - inspirujte mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zelnicka
Stálice 92 příspěvků 01.10.18 21:08
Vaří teď někdo na zítra - inspirujte mě :-)

Potřebuji na zítra něco uvařit rodině - děti právě snědly, co mělo být i na zítra :-). Nic mě nenapadá… zásoby základních potravin mám… díky za inspiraci :-) Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Loll
Závislačka 2924 příspěvků 01.10.18 21:10

U nas zitra zelnacka a bramboraky. Pak hovezi gulas a cocka s parkem :)

milovnicejablek
Povídálka 18 příspěvků 01.10.18 21:11

Prave jsem nasolila a nakmínovala kachni prsa a nakrouhala cerveny zeli, knedliky udelam rano :) jo a mam brokolicovyk krem ze dneska :)

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 21:11

Ja se odpichuju od masa,pokud mam ;) dnes jsem varila kureci nudlicky ve smetanovo-nivove omacce,k veceri s hranolkami a brokolici z trouby a na zitra s kuskusem ;)

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 01.10.18 21:12

vařim rýži… chlap si na to nastrouhá sýr a nakrájí chili papričku, dětem na to dám rozvařený jablka - a je oběd jak vyšitej jsme skromný :mrgreen:

kryha
Kecalka 130 příspěvků 01.10.18 21:12

Mám připraveno na houbovou omáčku, ale to každý rád nemá.

Deneriss
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 01.10.18 21:12

Taky budu dělat bramboráky máme na ně chuť už dva dny :lol: jinak dneska bylo kuře na paprice, pak zapečené kotlety, nějaká ta ryba, pečené stehna na kokosovém mlice, porkova polívka. A chystám se dělat bolonske lasagne mňam.

Markéta80
Hvězda diskuse 39612 příspěvků 01.10.18 21:13

já tadymam zbytek guláše tak aby bylo pro všechny udělám zítra gulášovou polévku ;)

Tableta
Závislačka 4007 příspěvků 01.10.18 21:14

Já jsem dělala dýňovou polévku s červenou čočkou. A ještě cizrnovo-vajíčkovou pomazánku. Všechno podle kuchařky Máma v kuchyni.

lucynka25
Kelišová 7324 příspěvků 2 inzeráty 01.10.18 21:16

@Zelnicka zkus se podívat tady na recepty , třeba ti něco padne do oka ;)

zrcadlo
Kelišová 6741 příspěvků 01.10.18 21:16

U nás před chvílí dovařil manžel, měl hroznou chuť na Chilli con carne, a to vaří líp (dává tam trošku vysokoprocentní čokolády, se kterou je to fakt skvělý)

Krupka domaci
Povídálka 32 příspěvků 01.10.18 21:18

Ve vsedni dny nevarim,ale dala bych si segedynsky gulas nebo peceny koleno :lol:

chs.jasmin
Kelišová 7402 příspěvků 01.10.18 21:20
@Zelnicka píše:
Potřebuji na zítra něco uvařit rodině - děti právě snědly, co mělo být i na zítra :-). Nic mě nenapadá… zásoby základních potravin mám… díky za inspiraci :-) Děkuji

Ahoj,

my zítra budeme mít kuřecí vývar a palačinky. Vývar táhnoucí přes celé dopoledne :-) Miluju mnááám :lol:

malá_holka
Kelišová 5085 příspěvků 01.10.18 21:24

dělala jsem kuřecí se zeleninou a kuskusem

lucynka25
Kelišová 7324 příspěvků 2 inzeráty 01.10.18 21:24

@chs.jasmin ten jsme dnes dojedli :) taky miluju :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >