Vaří teď někdo na zítra? - inspirujte mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineZelnicka
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 01.10.18 21:08
Vaří teď někdo na zítra - inspirujte mě :-)

Potřebuji na zítra něco uvařit rodině - děti právě snědly, co mělo být i na zítra :-). Nic mě nenapadá… zásoby základních potravin mám… díky za inspiraci :-) Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Loll
Závislačka 2928 příspěvků 01.10.18 21:10

U nas zitra zelnacka a bramboraky. Pak hovezi gulas a cocka s parkem :)

milovnicejablek
Povídálka 21 příspěvků 01.10.18 21:11

Prave jsem nasolila a nakmínovala kachni prsa a nakrouhala cerveny zeli, knedliky udelam rano :) jo a mam brokolicovyk krem ze dneska :)

unuděná
Kelišová 5599 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 21:11

Ja se odpichuju od masa,pokud mam ;) dnes jsem varila kureci nudlicky ve smetanovo-nivove omacce,k veceri s hranolkami a brokolici z trouby a na zitra s kuskusem ;)

axelina
Ukecaná baba ;) 2163 příspěvků 3 inzeráty 01.10.18 21:12

vařim rýži… chlap si na to nastrouhá sýr a nakrájí chili papričku, dětem na to dám rozvařený jablka - a je oběd jak vyšitej jsme skromný :mrgreen:

kryha
Kecalka 133 příspěvků 01.10.18 21:12

Mám připraveno na houbovou omáčku, ale to každý rád nemá.

Deneriss
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 01.10.18 21:12

Taky budu dělat bramboráky máme na ně chuť už dva dny :lol: jinak dneska bylo kuře na paprice, pak zapečené kotlety, nějaká ta ryba, pečené stehna na kokosovém mlice, porkova polívka. A chystám se dělat bolonske lasagne mňam.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40453 příspěvků 01.10.18 21:13

já tadymam zbytek guláše tak aby bylo pro všechny udělám zítra gulášovou polévku ;)

Tableta
Závislačka 4122 příspěvků 01.10.18 21:14

Já jsem dělala dýňovou polévku s červenou čočkou. A ještě cizrnovo-vajíčkovou pomazánku. Všechno podle kuchařky Máma v kuchyni.

lucynka25
Echt Kelišová 7915 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 21:16

@Zelnicka zkus se podívat tady na recepty , třeba ti něco padne do oka ;)

zrcadlo
Kelišová 6959 příspěvků 01.10.18 21:16

U nás před chvílí dovařil manžel, měl hroznou chuť na Chilli con carne, a to vaří líp (dává tam trošku vysokoprocentní čokolády, se kterou je to fakt skvělý)

Krupka domaci
Povídálka 40 příspěvků 01.10.18 21:18

Ve vsedni dny nevarim,ale dala bych si segedynsky gulas nebo peceny koleno :lol:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7903 příspěvků 01.10.18 21:20
@Zelnicka píše:
Potřebuji na zítra něco uvařit rodině - děti právě snědly, co mělo být i na zítra :-). Nic mě nenapadá… zásoby základních potravin mám… díky za inspiraci :-) Děkuji

Ahoj,

my zítra budeme mít kuřecí vývar a palačinky. Vývar táhnoucí přes celé dopoledne :-) Miluju mnááám :lol:

malá_holka
Kelišová 5799 příspěvků 01.10.18 21:24

dělala jsem kuřecí se zeleninou a kuskusem

lucynka25
Echt Kelišová 7915 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 21:24

@chs.jasmin ten jsme dnes dojedli :) taky miluju :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >