Vařící břicho v těhotenství

50
1.8.20 14:25

Vařící břicho v těhotenství

Ahoj holky,
dnes jsme jeli na vylet a v aute bylo 4 hodiny obrovsky vedro, okynka jsme meli dokoran, ale stejne jsem mela extremne varici bricho. Jsem 23 tt, myslite, ze se muze neco stat mimcu? Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49669
1.8.20 14:35

Predevsim hlidej sebe, at si v poradku. Dostatek tekutin pravidelne, vychlazene cerstve ovoce, zeleninu. Klidne si namoc rucnik a hod pres ranena a osvezuj se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3276
1.8.20 14:38

Ne. Ale neprehrivej sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
1.8.20 14:44

Nejspíš se nic hrozného neděje, každopádně hodně pít a nevystavovat bříško přímému slunci, ale to asi všechno víš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
433
1.8.20 17:03

Myslím, že dokud nemáš upal nebo úžeh a není celkové špatně tobě, miminku nic nehrozí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
1.8.20 17:36

@SabinkaKo na výlet jste jeli 4 hodiny? co je tak zajímavého tak daleko? to musel být nějaký super výlet :nevim:, tak daleko by se mi autem nechtělo ani jako netěhotné :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59618
1.8.20 21:09
@SabinkaKo píše:
Ahoj holky,
dnes jsme jeli na vylet a v aute bylo 4 hodiny obrovsky vedro, okynka jsme meli dokoran, ale stejne jsem mela extremne varici bricho. Jsem 23 tt, myslite, ze se muze neco stat mimcu? Diky moc

Nwm ti.. Já se dneska půl dne opakovala, malý spal.. Slezla jsem že sluníčka a začal řádit :grin: blbost.. Hlidej sebe, malé se cítí tak, jak ty.. Taková věc mu neublíží, pokud se nedělá zle tobě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama