Varikokéla - jak dlouhá je čekací doba na operaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.04.18 18:04
varikokéla - jak dlouhá je čekací doba na operaci?

Milé holky,
manželovi byla na urologii zjištěna varikokéla. Chtěla bych se zeptat těch z vás, který s tím máte zkušenost, jak dlouho prosím vaši partneři na operaci? Jde mi o to, jestli to bylo v řádu dnů, týdnů, nebo třeba měsíců? Snažíme se už přes rok a půl o miminko, bohužel zatím neúspěšně, a teď se možná přišlo na to, že v té varikokéle by mohl být zakopaný pes. Tak mě jen zajímá, jak dlouho se na operaci čeká. Přece jen po tolika měsících neúspěchu jsem už taková nedočkavá. :( :D

Reklama

Reakce:

Anonymní  17.04.18 18:08

Plus když byste k tomu prosím dámy přihodily i nějaké zkušenosti, jestli a jak se zlepšil spermiogram vašich drahých poloviček, bylo by to ještě lepší. :kytka: :D A pokud by ty zprávy byly pozitivní, bylo by to úplně nejlepší! :lol:

Anonymní  17.04.18 18:09

Když se rozhodl, tak asi měsíc.

Ne, nezlepšilo se, vyřešili jsme to IVF.
A.

Anonymní  17.04.18 18:20

Anonymní: Děkuji za odpověď. Měsíc je přijatelná doba. :) Že se to u vás nezlepšilo mě teda moc mrzí. :(

Anonymní  17.04.18 18:24

Varikokélu jsme zjistili po roce a půl-dvou.
Pak jsme dobré 2 roky ztratili už jen váháním manžela, po operaci bývá zlepšení za půl roku až rok..A až pak jsme šli do CAR..Kdybych to věděla jdeme tam po roce :think:

Někde tu diskuze o varikokéle byla, koukni.

Anonymní  17.04.18 18:27

Děkuji, už jsem se trošku koukala.:) Spíš mě hlavně zajímalo, jestli není nějaká dlouhá čekací doba na operaci, to jsem se nikde nedočetla.
Mrzí mě, že tvůj manžel tak dlouho otálel. A dopadlo to celé alespoň dobře? :kytka:

Cappuccetto
Povídálka 31 příspěvků 17.04.18 18:58

Manželovi nějaký čas po operaci řekli, že děti přirozenou cestou mít nebude. No a máme roční dceru, sice to trvalo, ale podařilo se.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 17.04.18 19:17

Manžel čekal asi dva měsíce, myslím. Ale to bude individuální podle nemocnice :nevim:

Jinak na spermiogram měl jít po půl roce a nešel, protože to už jsem byla těhotná :mrgreen: a prý, že to nepůjde, povedlo se to hned…

Anonymní  17.04.18 19:38

@radkka Tak to už je přece jen pozitivnější zpráva, děkuji moc. :kytka: A budu doufat, že budeme taky šťastlivci. :oops:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 17.04.18 19:54
@Anonymní píše:
@radkka Tak to už je přece jen pozitivnější zpráva, děkuji moc. :kytka: A budu doufat, že budeme taky šťastlivci. :oops:

Vím, že na spermiu po operaci byl a nic moc, pak jsme se začali snažit a prásk, bylo to tam. Teď už to neřeší, další děti neplánujeme. Ať to brzy vyjde!!! :hug: :hug:

Anonymní  17.04.18 21:55

@radkka Děkuji moc!! :hug: Snažím se myslet pozitivně, takže doufám, že i nám to pomůže! :oops: Negativní scénáře si nepřipouštím. :zed: :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama