Varixy na genitáliích, v jaké poloze jste rodily? Omezení?

Anonymní
23.5.21 10:48

Varixy na genitáliích, v jaké poloze jste rodily? Omezení?

Dobrý den, na genitáliích se mi udělala dvě křečové žíly. Beru detralex 2× denně 2 tablety.

Zajímalo by mě, zda-li jste při porodu měly nějaká omezení? V jaké jste nakonec rodily poloze?

Děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.5.21 11:17

Měla jsem je opravdu masivní, ale při porodu jsem na to popravdě vůbec nepomyslela, omezení jsem neměla žádná. Rodila jsem střídavě na čtyřech a v pololeže. Přirozeně, rychle, velmi rychle (tak 14 dní?) pak po porodu varixy zmizely.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 11:17

Ahoj, varixy měla takto moje kamarádka. Rodila v Podolí, na všech předporodních prohlídkách to nikoho nezaujalo, až jedna lékařka se podivila, že to nikdo neřešil a po konzultaci s vedoucím lékařem ji indikovali z důvodu varixů císařský řez. :think: Anonym, zdravotní stav kamarádky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 11:22

Jinak teda upřesňuji - Apolinář, na všech prohlídkách mi říkali, že s tímhle u nich rodí ženské přirozeně běžně.

• Citovat
  • Nahlásit
vbu
738
23.5.21 11:34

Ja mela varixy snad vsude - velke stydke pysky, vevnitr i na deloze, nikdo to neresil. Ptala jsem se 2 dr a rodi se normalne. Rodila jsem na 4, vse ok. Cekala jsem, ze mi treba varix praskne a nic. u druhatka jsem totiz mela pocit, ze mi praskl, protoze krve bylo hodne. Ale ted u tretiho, kdy to bylo horsi temer zadna krev..takze dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19531
23.5.21 12:09

Měla jsem je u druhého těhotenství, fakt velké a bolestivé, ani sedět nešlo a brala jsem též detralex. Rodila jsem normálně, přirozeně, nikoho to nezajímalo. U porodu jsem o nich nevěděla a hned po porodu mi to splasklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat