Varovat známou před švagrovou?

Anonymní
5.6.15 15:41

Varovat známou před švagrovou?

Prosím o zachování anonymu nechci aby rodina zjistila že tu něco takového probírám. Mojí švagrové je 28 let děti nemá, snad nikdy neměla vážný vztah. Vždycky si našla nějakýho zadanýho a ním to táhla :roll: Poslední vztah trval skoro čtyři roky chlap se na ní vyprdl a zůstal s rodinou. Trvá to už asi přes měsíc co má zas jednoho jeho paní má dvě děti z toho jednomu je teprve rok. Nejhorší je že tu paní znám není to má kamarádka jen kamarádka přes mojí kamarádku jednou jsem byla na kávě s kámoškou a přišla tam za námi a jak jsme si tak povídali tak mi přišla hrozně milá a fajn a vůbec mi nepřišlo že by měla nějaké podezření nebo že by byla megera jak o ní mluví švagrová. A já ted nevím co mám dělat řekla jsem jí to že byla s náma na kávě a už 14 dní od té doby se mnou nemluví nechci dělat rozbroje v rodině hrozně mě to trápí. Můj chlap ví jakej mám názor na jeho sestru ale on jí nic neřekne ví že je urážlivá. Mám nějak varovat tu známou i když jí tím ublížím nebo to nechat radši osudu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5.6.15 15:46
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymu nechci aby rodina zjistila že tu něco takového probírám. Mojí švagrové je 28 let děti nemá, snad nikdy neměla vážný vztah. Vždycky si našla nějakýho zadanýho a ním to táhla :roll: Poslední vztah trval skoro čtyři roky chlap se na ní vyprdl a zůstal s rodinou. Trvá to už asi přes měsíc co má zas jednoho jeho paní má dvě děti z toho jednomu je teprve rok. Nejhorší je že tu paní znám není to má kamarádka jen kamarádka přes mojí kamarádku jednou jsem byla na kávě s kámoškou a přišla tam za námi a jak jsme si tak povídali tak mi přišla hrozně milá a fajn a vůbec mi nepřišlo že by měla nějaké podezření nebo že by byla megera jak o ní mluví švagrová. A já ted nevím co mám dělat řekla jsem jí to že byla s náma na kávě a už 14 dní od té doby se mnou nemluví nechci dělat rozbroje v rodině hrozně mě to trápí. Můj chlap ví jakej mám názor na jeho sestru ale on jí nic neřekne ví že je urážlivá. Mám nějak varovat tu známou i když jí tím ublížím nebo to nechat radši osudu?

Já bych spíš asi varovala švagrovou, aby toho chlapa nechala, že je ženatý, má velmi malé dítě (děti) a že víš, kdo je jeho žena a že nemáš problém s tím všechno jí říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7936
5.6.15 15:46

Jestli je to jen známá, tak to nech být.
Před švagrovou bych si ale žádné servítky nebrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
5.6.15 15:47

Jestli ten „vztah“ uz probiha, tak bych to nechala osudu. ted uz je vetsi sance, ze to chlap sam ukonci nebo to nejak vysumi a manzelstvi to prezije.
pokud ji to reknes na rovinu, tak to s nejvetsi pravdepodobnosti manzelstvi neprezije a je dost mozne, ze nakonec budes za tu nejhorsi jeste ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
5.6.15 15:48

Já bych se do toho nemontovala. Je to vždy věc jen a jen těch tří. A taky se to může lehce obrátit proti Tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3562
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymu nechci aby rodina zjistila že tu něco takového probírám. Mojí švagrové je 28 let děti nemá, snad nikdy neměla vážný vztah. Vždycky si našla nějakýho zadanýho a ním to táhla :roll: Poslední vztah trval skoro čtyři roky chlap se na ní vyprdl a zůstal s rodinou. Trvá to už asi přes měsíc co má zas jednoho jeho paní má dvě děti z toho jednomu je teprve rok. Nejhorší je že tu paní znám není to má kamarádka jen kamarádka přes mojí kamarádku jednou jsem byla na kávě s kámoškou a přišla tam za námi a jak jsme si tak povídali tak mi přišla hrozně milá a fajn a vůbec mi nepřišlo že by měla nějaké podezření nebo že by byla megera jak o ní mluví švagrová. A já ted nevím co mám dělat řekla jsem jí to že byla s náma na kávě a už 14 dní od té doby se mnou nemluví nechci dělat rozbroje v rodině hrozně mě to trápí. Můj chlap ví jakej mám názor na jeho sestru ale on jí nic neřekne ví že je urážlivá. Mám nějak varovat tu známou i když jí tím ublížím nebo to nechat radši osudu?

Ne, neříkala bych nic té kamarádce kamarádky.
Jestli máš potřebu někomu něco říkat, tak snad jedině švagrové, že není vhodné si začínat s ženatými, ale obecně bych se do toho moc nepletla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278

Ahoj, no je to hodně citlivé téma..jsi si opravdu jistá, že jsou milenci? Aby jsi něco neřekla, a nebyla to pak nakonec pravda. Nevím co bych dělala já. Ono je asi lepší se do cizích věcí nemíchat, ale zas na druhou stranu, kdyby mě můj manžel podváděl, asi bych to vědět chtěla.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
5.6.15 15:51

Není to tvoje věc, tak se do toho nepleť…

• Nahlásit
  • Citovat
Smazaný anonym
5.6.15 15:52

Tohle je vždycky těžké rozhodování říct nebo neříct, ale já bych raději mlčela.
Nakonec by si z toho mohla vylézt ty jako nejhorší. Já bych se do cizího manželství nemíchala a neřešila jejich nevěru.
My se segrou taky tatkovi přišli na milenku před lety, hodně jsem to obrečela, ale mamce jsme to neřekli, protože jsme ji nechtěli ublížit. Tatka říkal, že má mamku rád, nikdy by ji neopustil, vždy dělal co ji na očích vidí, tak jsme nechtěli doma dělat rozbroje kvuli chvilkovému pobouření hormonů.

• Citovat
  • Upravit
5483
5.6.15 15:53

Té známé bych určitě neříkala nic, nejste kamarádky, nemontovala bych se do toho, nakonec budeš za bestii ty. Říkat cokoli švagrové asi nemá cenu, předpokládám, že ví, že se tahá s ženatým, asi nemá morální zábrany, takže jí tvůj proslov nijak nedojme. Jediné, co podle mě přichází v úvahu, je říct to té kamarádce, co se zná s tou známou, pokud ony jsou dobré kamarádky, resp. pokud se ona zná dobře s tím mužem, může zatlačit na něj, ať dá pokoj. Ale zas pro ní by to byla zprostředkovaná zpráva, tak by se taky nechtěla motat… Těžké. Nejjednodušší a nejméně rizikové je asi bohužel nedělat vůbec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.15 15:55

Tak já bych to asi řekla té své kamarádce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.15 15:56
@Samamama píše:
Té známé bych určitě neříkala nic, nejste kamarádky, nemontovala bych se do toho, nakonec budeš za bestii ty. Říkat cokoli švagrové asi nemá cenu, předpokládám, že ví, že se tahá s ženatým, asi nemá morální zábrany, takže jí tvůj proslov nijak nedojme. Jediné, co podle mě přichází v úvahu, je říct to té kamarádce, co se zná s tou známou, pokud ony jsou dobré kamarádky, resp. pokud se ona zná dobře s tím mužem, může zatlačit na něj, ať dá pokoj. Ale zas pro ní by to byla zprostředkovaná zpráva, tak by se taky nechtěla motat… Těžké. Nejjednodušší a nejméně rizikové je asi bohužel nedělat vůbec nic.
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Jsem si jistá že spolu mají poměr nejspíš je do něj i zblbnutá ale to byla do všech chlapů před tím. Zakázané ovoce chutná nejlépe říkala jsem jí na to svůj názor můj to radši před ní nekomentuje vždy se urazí tak nechce mít zle.Ona je ale jak slepá i hluchá říkala jsem jí i to že mi nepřijde že je jeho manželka nějak smutná nebo nespokojená a na to mi řekla že se určitě přetvařovala a že její muž o ní prej vypráví jiné věci pak se mnou už nemluvila :nevim: asi to nechám tomu osudu i když na tu paní pořád myslím je mi to tak líto když si představím že by se to stalo mě

• Nahlásit
  • Citovat
49241

Jediné co můžeš udělat říct švagrové že víš že chodí se ženáčem s ročním mimčem a říct jí svůj názor na věc.. víc udělat nemůžeš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12152
5.6.15 15:58

Já osobně bych se do toho nepletla. Co uděláš ty, je ovšem jen tvoje věc ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama