Váš názor? Měla to taky některá tak?

Anonymní
7.5.20 06:36

Váš názor? Měla to taky některá tak?

Ahoj Holky.. 5.5 sem měla dostat ms ale ta se nedostavila včera i dnes TT negativní teplota pořád nad 37 je možnost že sem v tom ale je ještě brzy na test?
Před dvouma rokama nám to bohužel nevyšlo ale první test sem si tehdy dělala až po 14dnech a byla tam dálnice.. dřív sem tam měla první čárku než tu kontrolní.
Děkuju když některá odpoví.. mimi by sme chtěli a tak to jsou pro mě teď nervy :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20287
7.5.20 06:58

Zkus ještě testovat, když MS nepřijde. Třeba v neděli a dál. Záleží, kdy byla ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
7.5.20 07:16

Taky bych zkusila test znovu za dva dny, pokud MS nedojde. Pokud jsi mela pozdeji ovulaci, mozne to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1121
7.5.20 08:28

Já měla u obou dětí pozitivní test až po 10tt do té doby negativní, tak to zkoušej a uvidíš :kytka: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.20 08:31

Kdyz se meris, jak dlouho tedy uz trvaji zvysene teploty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12814
7.5.20 08:59

Máš zpoždění teprve 2 dny, pokud to míváš pravidelně tak věřím, že jsi natěšená..určitě bych se neradovala předčasně, vydrž ještě pár dní a ono se ukáže :D Přeji aby ti to vyšlo a ty jsi měla brzy vysněné mimino :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 21:01

Tak holky bohužel už nic.. potvůrka MS se dostavila ale potrápila mě.. už sem tomu dávala naději.. no nevadí.. zadaří se příště.. všem dnům není konec přece..
Jinak ano dostávám to pravidelně.. kolikrát i dřív o max tři dne.. poslední 3 měsíce přesně na den kromě tohodle.. a teplotu sem měla stejnou cca asi 14 nad 37.. ale teď už to je jedno tak příště snad už se zadaří..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 21:30
:potlesk: 8o :cert: :hug:
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat