Váš názor na nenalíčenou ženu

Anonymní
5.5.21 23:04

Váš názor na nenalíčenou ženu

Ahoj, je mi 30 let. Téměř vůbec se nemaluji. Výjimkou je ples, svatba, párty… Moc mě to nebaví, radši si ráno přispím. Manžel říkal, že je spokojený, a že se mu tak líbím. Dnes mi kolegyně (neoblíbená fiflena) řekla dost arogantně, že proč se jako je maluji, že by mi to prospělo. Odpověděla jsem jí ať se nestará. Co si myslíte vy o ženách, které se nemalují? Mám výrazné řasy a tmavé upravené obočí. Takže to moc nepotřebuji. Pardon za anonym, ale nechci tady být terčem kritiky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3151
5.5.21 23:09

Nemyslim si nic. Je to každýho věc, jak vypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
5.5.21 23:14

Osobne si myslim, ze kdyz to clovek s makeupem umi, tak je to jen ku prospechu. Ale jestli se jini lide lici nebo ne je mi fuk. Stejne tak doufam, ze me nebude nekdo oznacovat za fiflenu jen proto, ze se rada licim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33536

Vkusné podtržení toho, co je na tváři krásné nebo korekce toho, co nelichotí a šlo by líčením upravit, tak to ještě nikomu neuškodilo. Dobré líčení dělá ženu krásnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
934

O nalíčené ženě si myslím, že je nalíčená, o nenalíčené, že je nenalíčená, pokud si toho všimnu. Zato o ženě, která se neumí chovat, otravuje druhým život kecama, si myslím, že je to kravka i kdyby byla nalíčena jak královna krásy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17111
5.5.21 23:16

Ostatní neřeším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33536
5.5.21 23:16
@Parninas píše:
Osobne si myslim, ze kdyz to clovek s makeupem umi, tak je to jen ku prospechu. Ale jestli se jini lide lici nebo ne je mi fuk. Stejne tak doufam, ze me nebude nekdo oznacovat za fiflenu jen proto, ze se rada licim.

Mám to stejně. Baví mě to, umím to, mám dobrou odezvu, tak proč ne. Miluji výrazné červené rtěnky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 23:20
@Parninas píše:
Osobne si myslim, ze kdyz to clovek s makeupem umi, tak je to jen ku prospechu. Ale jestli se jini lide lici nebo ne je mi fuk. Stejne tak doufam, ze me nebude nekdo oznacovat za fiflenu jen proto, ze se rada licim.

Není to myšleno jako, že je ona fiflena, protože se líčí, to vůbec. Spousta mojich kamarádek se maluje. Prostě je taková chováním, myslí si to o ní více lidí.

• Citovat
  • Nahlásit
5.5.21 23:22

Tak já si myslím, že mnohem raději nenalíčená než nalíčená špatně. A minimálně v Praze a okolí si spousta žen myslí, jakže to neumí a přitom mají na sobě vrstvu makeupu, že by to šlo škrábat dlátem :lol: Nebo je taky vtipné, když mají krk úplně jiné barvy nebo taky ty hodně tmavé rtěnky a fialové rtěnky :poblion: Takže za mně, když tomu neholduješ, neřeš, malovat se není povinnost a než to mít špatně a narychlo je lepší nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
5.5.21 23:23
@Burj Chalifa píše:
Mám to stejně. Baví mě to, umím to, mám dobrou odezvu, tak proč ne. Miluji výrazné červené rtěnky.

Ja si zase moc rada delam vyrazny oci. Kourovky, barevny, trpytkaty. Pro nekoho mozna i prehnany. V Cesku se moc barvicky nenosi. :mrgreen:

A parter to taky dokaze ocenit. Nijak se za svuj „nahy“ oblicej nestydim nebo tak neco. Ale vzdy kdyz se nalicim, tak hned dostavam lichotky, jak mi to slusi. A osobne se myslim, ze je jen velmi male procento muzu, co doopravdy preferuji 100% nenalicenou zenu. Rasenku, pudr a lesk na rty tipuju, ze oceni valna vetsina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
5.5.21 23:26
@Anonymní píše:
Není to myšleno jako, že je ona fiflena, protože se líčí, to vůbec. Spousta mojich kamarádek se maluje. Prostě je taková chováním, myslí si to o ní více lidí.

Ja se s timto nazorem uz setkala, to nebyla nejaka urazka mirena konkretne na tebe. ;)

Za me - pokud jsi k sobe naprosto uprimna a muzes si rict, ze jsi spokojena s tim jak to mas, tak dobre pro tebe. :kytka: To ti pak muze byt nazor dane kolegyne fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
5.5.21 23:27

Všeobecně je mi to jedno, nechceš se malovat, tak se nemaluj. Nicméně o nenamalované ženě si myslím, že na sebe moc nedbá. Neznám žádnou, které by řasenka, lehký pudr a lesk na rty na kráse ubraly..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31731
5.5.21 23:29
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 30 let. Téměř vůbec se nemaluji. Výjimkou je ples, svatba, párty… Moc mě to nebaví, radši si ráno přispím. Manžel říkal, že je spokojený, a že se mu tak líbím. Dnes mi kolegyně (neoblíbená fiflena) řekla dost arogantně, že proč se jako je maluji, že by mi to prospělo. Odpověděla jsem jí ať se nestará. Co si myslíte vy o ženách, které se nemalují? Mám výrazné řasy a tmavé upravené obočí. Takže to moc nepotřebuji. Pardon za anonym, ale nechci tady být terčem kritiky.

Vídám ji každý den v zrcadle. Nemaluju se. Někdy na sebe napatlám řasenku a stíny a pak si mnu oči. Teď pod respirátor fakt nejde ani bb krém, je to hned opatlané.

Ale mám tmavé oči i řasy. Namalovaná si připadám divně. Nejsem to já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 23:29
@Parninas píše:
Ja se s timto nazorem uz setkala, to nebyla nejaka urazka mirena konkretne na tebe. ;)Za me - pokud jsi k sobe naprosto uprimna a muzes si rict, ze jsi spokojena s tim jak to mas, tak dobre pro tebe. :kytka: To ti pak muze byt nazor dane kolegyne fuk.
@Parninas píše:
Ja se s timto nazorem uz setkala, to nebyla nejaka urazka mirena konkretne na tebe. ;)Za me - pokud jsi k sobe naprosto uprimna a muzes si rict, ze jsi spokojena s tim jak to mas, tak dobre pro tebe. :kytka: To ti pak muze byt nazor dane kolegyne fuk.

Aha, tak to jsem špatně pochopila. Ano jsme spokojená.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 23:30
@Anonymní píše:
Není to myšleno jako, že je ona fiflena, protože se líčí, to vůbec. Spousta mojich kamarádek se maluje. Prostě je taková chováním, myslí si to o ní více lidí.

Taky se nelíčím a co si o tom myslí druzí je mi jedno. Nikdy jsem na to nebyla a skrz své alergie mi stejně vyhovuje minimum produktu, takže než hledat a zkoušet tak se nelíčím a mám klid.
V minulém zaměstnaní to velmi řešila vedoucí, která mi říkala jak mám chodit, jak se mám líčit a jak se mám ostříhat. Kecala tak dlouho až jsem nad sebou začala pohybovat, pak se toho přidalo víc a já si uvědomila, že mám být prvořadě sama se sebou spokojená a ne aby mi určovali směr druzí…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat