Váš názor na nevěrnou manželku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.2.20 01:24

Váš názor na nevěrnou manželku

S manželkou jsem 13let z toho 7let v manželství a máme dvě děti 8 a 3 roky. Před dvěma roky jsem přišel na to že manželka má více jak půl roku milence a udržuje s nim pravidelný poměr????‍♂️, po dalším měsíci se mi doneslo že v tomto období měla další poměr s člověkem někde venku za diskotekou????????‍♂️. Vše mi i přiznala.( oba dva jsou lidi bez ničeho, jeden má jen dluhy a druhýmu bylo v té době cca 21let a dodnes bydlí u rodičů v pokojíčku????) Důvod byl prý ten že byla nešťastná. Jsme spolu od 19let, já za tu dobu vybudoval firmu, postavil dům a žil hlavně pro rodinu. Ve zkratce popíšu.. 3× v roce dovolená u moře, kazdy tyden alespoň jednou večeře v restauraci a víkendy strávené po výletech v ČR, žena dostávala cca každý dva roky auto, když řekla že něco potřebuje tak jsem to koupil. Pravdou je že jsem prostě pracoval cca od 7h do 17h a ona se starala o děti což si myslím že jsem ji dost kompenzoval ????‍♂️. Ona mi pořád vyčítala že nejsem celý den doma, postupně jsem pomalu začínal hlídat i děti jen proto aby si mohla jezdit na nehty, vlasy atd.. potom už i rodinné výlety pomalu měnila za diskotéky a oslavy narozenin.. zatím co já doma prebaloval syna ????. Musim napsat že jsem ji v manželství nikdy nepodvedl ( a možnost jsem měl možná 50× ).. vždy jsem jednal férově a o těchto situacích jsem ji i řekl????????‍♂️. Důsledky jejího chování a možná i karma to zařídila tak že dnes má nárok jen na své osobní věci, našla si práci, vzala si půjčku na auto a žije od výplaty k výplatě. Myslel jsem si že to kvůli dětem vydržím, vydržel jsem dva roky a dal už to nejde. Doslo mi ze mám právo na to být šťastnej a ne žít s falešným člověkem????. Proto jsem podal žádost o rozvod a prodávám dům ve kterým bydlíme a zároveň stavím novej pro mě a pro děti, ona si hledá podnájem a děti budeme mít ve stridave péči. Dnes mi stále říká jak všeho lituje a jak by vše chtěla vzít zpět a podobně, mě samotnému jde pouze o děti. Jaký názor by jste měli na takového člověka a celkově na náš vztah, co jsem udělal tak moc špatně????‍♂️. PS: nejsem zhrzenej, dávno jsem s tím vyrovnanej, jen mě zajímá nezávislí názor. ???????? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
790
4.2.20 05:59

Myslím, že jsi si odpověděl sám. Chceš být šťastný? S ní určitě nebudeš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6572
4.2.20 06:09

Dovolené a restaurace dobrý, že měla čas na vlasy a nehty taky dobrý a zbytek posr.ala. No ale „karma“ jistě nezařídila, že ji nepatří půlka domů, ale jen osobní věci. :poblion: Možná to měla být z tvé strany pojistka, aby si nezačala vyskakovat, když ví, že nemá kam jít… proto i svatba až po dítěti? Vidíš stejně to nepomohlo. Nebyla spokojená. Kdyby byla plnohodnotný člen rodiny, možná by to neudělala. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
4.2.20 06:18

Některé ženy neumi být samy, já taky ne.
Druhá věc je sexuální život, jestli jsi neměl chuť a energii po celém dni v práci, tak je peknej kus viny i na tobě. Na ženskou musíš mít energii a čas, jinak to prostě nefunguje.
Ale zase musím říct, ze práce od 7 do 17h není nic extra divokého, muj muž roky delaval 80 hodin týdně a to uz jsem cítila, ze ho nepotřebuji, ze jsem postupně i ráda, když je pryč, naučila jsem se žít bez něj, ale na poslední chvíli ubral a fungujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
4.2.20 06:21

To máš těžké, sebe jsi popsal jako pracoviteho, obětaveho, bohatého, stědreho chlapa. A ji jako nevděčnou běhnu… Ono to ve skutečnosti nebude tak černobílé. Proč myslíš, že si vybrala 2× neschopné chlapy smrdí i korunou? Pro mě je podvádění ubohé. Nebudu ji soudit, nezila jsem s váma. Ale pokud jsi tak férový a vyrovnaný… Zkus se zamyslet nad tím jak se bude dětem žít v tak propastně rozdílném a nevyrovnáne prostředí. Když už máte stridavou péči měl bys chcit aby tvoje děti byly šťastné a spokojené ne jen 1/2 svého času. Nechci se zastávat nevěrne ženy, ale těch dětí. Co takhle pomoct vybudovat jim solidní domov i u matky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
4.2.20 06:32
@BaMaK píše:
To máš těžké, sebe jsi popsal jako pracoviteho, obětaveho, bohatého, stědreho chlapa. A ji jako nevděčnou běhnu… Ono to ve skutečnosti nebude tak černobílé. Proč myslíš, že si vybrala 2× neschopné chlapy smrdí i korunou? Pro mě je podvádění ubohé. Nebudu ji soudit, nezila jsem s váma. Ale pokud jsi tak férový a vyrovnaný… Zkus se zamyslet nad tím jak se bude dětem žít v tak propastně rozdílném a nevyrovnáne prostředí. Když už máte stridavou péči měl bys chcit aby tvoje děti byly šťastné a spokojené ne jen 1/2 svého času. Nechci se zastávat nevěrne ženy, ale těch dětí. Co takhle pomoct vybudovat jim solidní domov i u matky.

Taky mi přijde, ze zakladali dělá tak nějak dobře, ze jemu zůstalo všechno a jí nic. Necítí potřebu se o svoje děti postarat, zajistit jim komfort, kdyz uz se rozhodl neodpoustet a rozsekat rodinu. Nejde mu to mít až tak za zlé, ale proč se se ženou normálně nevyrovná? Vždyť přece 13 let je kus života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.20 06:45

Máš právo se rozhodnout jestli chceš být dál v manželství nebo ne. Pokud máš pocit, ze to nezvládneš, je rozvod ok. Ale svalovat vinnu jen na ní a nezamyslet se sám nad sebou není dobrý, už kvůli tobě a tvým budoucím vztahům. A k tomu majetku, porodila ti dvě děti, je dost smutný, že se v tomhle ohledu chováš tak zhrzeně. Ať jste si udělali cokoliv, prožili jste spolu kus života a něco vybudovali. Kousni to a chovej se jako chlap.

• Citovat
  • Nahlásit
5493
4.2.20 06:58

Ono finanční zajištění není všechno. :think: Ja mam treba opravdu potřebu seberealizace a kdyby manžel nosil domu peníze s tím, že se ale vše musí podřídit jeho práci nevydržela bych to. Pokud jsi dělal 7-17 každý den, tak se musela práce ženy plně přizpůsobit škole / školce atd. Pokud nemá nějakou specifickou a zajímavou kvalifikaci vyjde ti z toho většinou nějaký okleštěný nic moc úvazek U mě by to byl problém. Neříkám, že bych zrovna běhala po milencích, ale spokojená bych nebyla. A od toho by se asi odvíjely další problémy. :think: A dalsi otázka je nakolik si ji to dával sežrat. Že jsi ten živitel a ona ať šoupě nohama a drží pusu a krok (když uvážím jak teď popisujes, že je vše tvoje atd.). K partnerce bych se na tvém místě nevracela, ale zamyslela bych se nakolik to opravdu bylo tak růžové, jak tu popisujes. Už jen pro poučení pro tvůj příští vztah. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7420
4.2.20 06:58

Já nějak nevím, přijdeš mi jako klasickej materialista. Výčet toho, co všechno jsi jí dopřával a následně uspokojené konstatování, že ona je nucena odejít s holou zadelí. Je to celý strašně smutný. Mně třeba můj muž nekupuje každé dva roky nové auto ani mě nezahrnuje nadstandardním luxusem, ale vím, že mě miluje (i po mnoha letech na prahu šedesátky), záleží mu na mě, každý den se na sebe těšíme, povídáme si, zajímáme se jeden o druhého, vzájemně si můžeme říct cokoli a vždycky jeden druhého podpoříme atd. Pro mě je tohle mnohem cennější, než každoroční dovolená u moře nebo poslední model oblíbené značky auta.

Nechceš ještě hodit zpátečku, domluvit se, udělat tlustou čáru a společně začít znovu? Těžké to bude pro vás oba, ale možná by to za zkoušku stálo? Sednout si, v klidu a upřímně si vše vyříkat, co komu ve vztahu chybělo, sami přiznat v čem kdo dělal chyby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55968
4.2.20 07:00

Jasně že toho lituje :lol:,ale proč asi ;) Litovat bude ještě často. To si myslela že pojedete dál? Ted se bude muset o sebe postarat sama ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.20 07:04

Mě by si manžel nekoupil, mám to nastavené úplně jinak. Raději bych byla kdyby méně vydělával a byl více s námi, s rodinou, s dětmi. To že můžu jít sama na nehty - a co :nevim: na vlasy :nevim: Nevím, nic mi to neříká. Radši bych ten čas strávila s manželem. Pokud se cítila osamělá, tak se snažila asi být taky chvíli šťastná :nevim: a jak dlouho ona tolerovala neuspokojivý sexuální život je též otázka, jestli ji něco v tomto směru chybělo. Dával si ji vlastně jen peníze a pak ji potrestal materiálně. Myslím že ne každá žena to ocení (já také moc ne), některé z nás mají jiné priority. Naštěstí můj muž vydělává méně a já mu nemusím zahýbat protože nám to funguje ve všem ostatním čemu věnuje čas a energii místo práce. Neříkám že bych to udělala, ale zoufalí lidé dělají zoufale činy. Asi nebyla šťastná ani ona. Že lituje kvůli dětem a rodině chápu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
4.2.20 07:05

..ja za tu dobu vybudoval firmu, postavil dum… manzelka nic, protoze utirala detem zadky, tak ji nic nenecham, at zije s myma detma v podnajmu z ruky do hudy. :roll: pokud by se tva neverna zena nevenovala detem, rodine, tak ty bys asi tezko bez jeji podpory vybudoval, co mas. Nehajim neveru, ale ono to jiste nebude tak, jak popisujes. Ty pozorny, movity, dokonaly, tata od rodiny..ona mrcha. Preju, at vam to dopadne s co nejmensim negativnim dopadem na deti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
4.2.20 07:15

Vidím to dost podobně jako @klenice

Takže tys budoval firmu a zaměstnal sis vlastní ženu jako služku a chůvu. Tys něco budoval a ona z toho nemá nic? I když ti umožnila budovat a nestarat se o děti? Víš vůbec, jaké to je, být pořád doma s dětma?

Takže jestli správně chápu…

Tys ji udělal dítě, po roce sis ji teda milostivě vzal, aby měla pocit, že máte normální vztah. Budoval SIS firmu a bydlení z kterého ona nic nema a ještě jsi ji tahal na dovolené, páč jsi potřeboval společnost a chůvu pro dítě. Pak další dítě a vše znovu. A služku najednou přestalo bavit být služkou a chůvou v domě, kde ji nic nepatří.
Nehajim její nevěru, ani neodsuzují tvůj přístup k ní, jen píšu to, jak to na mě celé působí.
A proč byla nevěrná? Nuda, stereotyp, chtěla být zase chtěná…? Některým chlapům můžeš říkat 1000× že je ti smutno a že ti chybí, ale stejně s tím nic neudělají a tím ženskou vlastně pošlou jinam, kde o ně bude zájem a kde jim chlap dokáže, že na to ještě mají a nepatří do starého železa, ke sporáku a přebalování děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12440
4.2.20 07:15

Tak, jak si se tu představil, se jí ani nedivím. Možná se mýlím,, ale působíš na mě jako člověk, který se sice postará a ženě dopřeje, ale očekává za to neustálý vděk a obdiv okolí. Možná hledala jen toho obyč kluka, který by jí pohladil a obejmul. Nevím, jestli si uvědomuješ, že toho všeho jsi dosáhnul za její pomoci. Ona byla ta, která se,, obětovala" a starala se doma o vaše děti a domácnost. Ani důsledky jejího chování a ani karma nezařídily to, že jsi ji obral absolutně o všechno. Jen ty sám. A popravdě, jestli to vidíš takhle, ani se jí nedivím. Považoval jsi se za živitele rodiny a myslel si, že i ona je tvůj majetek. Láska se nedá kompenzovat penězi, víš. Představ si, že máme dvě malé děti, jsem na rodičáku a můj manžel musí přebalovat dvě děti, když se domluvím s holkama na kafe a nebo si chci zajít ke kadeřnici. A proč? Je to jejich rodič, stejně tak, jako já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
4.2.20 07:17

Nepises zasadni vec :think: a tou je, zda uz jsi nasel svoje koule?! :think: prijde mi, ze ne :think: vis, ono nekdy i v pronajmu je lip nez ve zlate kleci s chlapem co me nebere jako soucast rodiny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat