Váš názor na tohoto muže?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klopotkova
Echt Kelišová 8305 příspěvků 30.11.18 15:01
Váš názor na tohoto muže?

Dobrý den,

chtěla bych znát váš názor na tohoto muže a zkušenosti, zda jste se s někým takovým setkali.
Muž svobodný, bezdětný věk 45-50 roků, chodí nemoderně oblečený, je hodný, dá se s ním bavit o sexu (je to můj milenec), ale je tady jedno velké ALE, několik ALE… smrdí mu často z pusy, žvýkačky ani bonbony nepoužívá, chodí nemoderně oblečený, když si něco na oblečení koupí, tak je to od Vietnamců a hadry staré několik roků, které se nenosí, má problém s erekcí (jen někdy), orgasmus nemá nikdy. Sex se mnou pořád chce, bývá natěšený, vzrušený, píše mi, kdy už konečně přijdu a jak se na mě těší. Naše schůzky bývají sporadické a nárazové, nemohu být u něj pořád, někdy jsem tam 4× do měsíce, někdy i 2× týdně, scházíme se cca půl roku. Užívá prášek na zvýšený cukr v krvi, ale cukrovku přímo nemá.
Hodně se dívá na erotická videa a každodenně masturbuje.
Je obézní, malý, plešatý, má tzv. prsa.
Problém je ten, že já mám muže, jsme spolu 11 roků bez pár měsíců a tento milenec mi nedá spát, něco mě na něm přitahuje a přistihla jsem se, že na něj i trochu žárlím.
Doma je vše v pořádku, mám atraktivního muže a nemám si na co stěžovat.
Prosím, zhnuste mi milence nějak, nevím, co mám dělat.
Nejde o recesi (bohužel). :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 4 inzeráty 30.11.18 15:03

Ehm,tohle tu bylo nedavno :roll: myslim,ze Ti tam hodne lidi reklo svuj nazor,tak proc zakladad diskuzi znova? Uprimne uz si myslim,ze jsi troll! :cert:

divine woman
Echt Kelišová 9149 příspěvků 30.11.18 15:03

Už zas? :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

Ketris
Echt Kelišová 9580 příspěvků 30.11.18 15:04

Se z tebe po… :mrgreen:

Hroznej puberťák
Kelišová 5413 příspěvků 30.11.18 15:04

Můj názor?
Je to borec :palec: :potlesk: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 15:07

Prý zhnuste mi ho. To už víc nejde ne :mrgreen: :oops:

Klopotkova
Echt Kelišová 8305 příspěvků 30.11.18 15:07
@Twixinka píše:
Ehm,tohle tu bylo nedavno :roll: myslim,ze Ti tam hodne lidi reklo svuj nazor,tak proc zakladad diskuzi znova? Uprimne uz si myslim,ze jsi troll! :cert:

Ne, nejsem troll. Mám tady dlouhodobou historii, přispívám i do jiných diskusí než jsou tyto vztahové a myslím, že dobře a k věci. … ale ano, jsem nestandardní žena a tohle mi pořád vrtá hlavou, kamarádkám se svěřito nemohu

Ketris
Echt Kelišová 9580 příspěvků 30.11.18 15:09

@Klopotkova S timto si musis poradit sama. My ti tady city fakt nezmenime..

Mart81
Závislačka 3448 příspěvků 30.11.18 15:16
@Hroznej puberťák píše:
Můj názor?
Je to borec :palec: :potlesk: :mrgreen:

+1 ;)

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6740 příspěvků 30.11.18 15:17

@Klopotkova Nic ve zlém, ale to snad musí být z tvé strany nějaká úchylka. Protože mě jinak podle popisu nenapadá jediný důvod proč se s ním vůbec scházíš.
Nebo ti dělá dobře, že je na tebe tak natěšený, možná k tobě i vzhlíží :think: . Nemůže ti něco takového chybět v ofiko vztahu?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 1 inzerát 30.11.18 15:18

@Klopotkova Proč se ptáš znova?

Klopotkova
Echt Kelišová 8305 příspěvků 30.11.18 15:19
@ivašot. píše:
@Klopotkova Nic ve zlém, ale to snad musí být z tvé strany nějaká úchylka. Protože mě jinak podle popisu nenapadá jediný důvod proč se s ním vůbec scházíš.
Nebo ti dělá dobře, že je na tebe tak natěšený, možná k tobě i vzhlíží :think: . Nemůže ti něco takového chybět v ofiko vztahu?

Ne, nechybí mi ve vztahu nic, sice jsme spolu tolik roků, že o nějaké zamilovanosti se moc mluvit nedá, ale muž se mi pořád líbí, za ty roky, co jsme spolu se nezměnil, není na něm nic, co by mi vadilo, nejsme spolu pořád (pracuje na směny), což mi i vyhovuje a proto jsme si i vzácní, nenapadá mě nic, co by mi chybělo.

histep
Závislačka 3701 příspěvků 30.11.18 15:23
@Klopotkova píše:
Ne, nechybí mi ve vztahu nic, sice jsme spolu tolik roků, že o nějaké zamilovanosti se moc mluvit nedá, ale muž se mi pořád líbí, za ty roky, co jsme spolu se nezměnil, není na něm nic, co by mi vadilo, nejsme spolu pořád (pracuje na směny), což mi i vyhovuje a proto jsme si i vzácní, nenapadá mě nic, co by mi chybělo.

A proč teda máš milence? Ještě takového, jak popisuješ? :think:

Demi
Závislačka 4112 příspěvků 30.11.18 15:28

@Klopotkova Děvče, jestli ty spíš nemáš problém sama se sebou.

kaja00
Extra třída :D 13502 příspěvků 30.11.18 15:32
@histep píše:
A proč teda máš milence? Ještě takového, jak popisuješ? :think:

ona jich má víc :mrgreen:
Heleď ale neporadím ti, mě by stačilo to co už víš :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >