Váš názor, že mamka chce, abych ji proplatila mé 3 věci oblečení

Anonymní
4.6.20 11:32

Váš názor, že mamka chce, abych ji proplatila mé 3 věci oblečení

Dobrý den, jaký je váš názor na to, že jsem jela s mamkou na menší nákup a koupila mi 2 trička a 1 kraťase a chce, aby jsem ji dala za to peníze? Je mi 13 let, takže nemám ji to jak dát a ona a na mě bere dětské přídavky a z nich platí nějakou půjčku o které vůbec s taťkou nevím. Jednou přišla obalka, že se neplati pujcka a od te doby nemá me dětské přídavky. Furt si půjčuje ode me a vůbec nevrací, jen někdy. Psala jsem tu už jednou, kam si schovávat penize, že mi vzala 2 litry. Nechápu, proč chce, abych ji proplacela me oblečení, které mi ma správně kupovat ona. Někdy si kupuju oblečení za svoje, protože jedu s kámoškou do nákupáku. Už mě tohle štve, žádné peníze ji nedam. Nechodí do práce, ale peníze chce. :zed: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.6.20 11:35
@Anonymní píše:
Dobrý den, jaký je váš názor na to, že jsem jela s mamkou na menší nákup a koupila mi 2 trička a 1 kraťase a chce, aby jsem ji dala za to peníze? Je mi 13 let, takže nemám ji to jak dát a ona a na mě bere dětské přídavky a z nich platí nějakou půjčku o které vůbec s taťkou nevím. Jednou přišla obalka, že se neplati pujcka a od te doby nemá me dětské přídavky. Furt si půjčuje ode me a vůbec nevrací, jen někdy. Psala jsem tu už jednou, kam si schovávat penize, že mi vzala 2 litry. Nechápu, proč chce, abych ji proplacela me oblečení, které mi ma správně kupovat ona. Někdy si kupuju oblečení za svoje, protože jedu s kámoškou do nákupáku. Už mě tohle štve, žádné peníze ji nedam. Nechodí do práce, ale peníze chce. :zed: :roll:

Nic ji nedávej. Je ti 13 a ona se o Tebe má starat. Takže ať se zklidní.

• Nahlásit
  • Citovat
18074
4.6.20 11:35

Rekni ji at si ten nakup strhne z penez co ti dluzi. Mela by si tatovi rict, ze plati pujcku. Tvoje matka je financne negramotna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12896
4.6.20 11:37

Zakladni potreby ti ma zabezpecit ona. Kdyz potrebujes obleceni, ma ti ho zaplatit. Samozrejme v rozumne mire - pocet kusu/cena. Pokud uz dobrovolne neco nakoupila, tak nechapu, jak muze chtit penize po 13 lete dceri?

Nemuze se o tebe starat otec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 11:37

@Hanka1 on to tuší, že něco plati, tu obalku otevrel on, jak ona nebyla doma, takže to musí vědět nejspíše, že od té doby mi skoro nic nekupuje

• Nahlásit
  • Citovat
7111
4.6.20 11:39

Troll.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4430
4.6.20 11:45

Dneska je to ale trollí úroda tady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3753
4.6.20 11:47
@karkarka píše:
Troll.

Jasnej :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16837
4.6.20 11:49

Jasně ve 13 letech mas svuj prijem, aby si od tebe mama pujcovala 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
4.6.20 11:51

Ta holka už tady psala. Chtěla poradit, co s krádeží peněz, které si šetřila a máma jí je vzala. @brisco Troll to dle mě není.

Nic jí neplať a tátovi řekni, že chce po tobě peníze za kraťasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1717
4.6.20 11:53

@Kriss Tina proč by nemohla? Já v podobném věku chodila tetě žehlit za peníze. Dostávala jsem peníze za vysvědčení, k narozkám, svátku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10759
4.6.20 11:54

Boze boze… a to prazdniny teprve prijdou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 11:56

@cecetka to jsem napsala něco špatného? :(

• Nahlásit
  • Citovat
4430
4.6.20 12:04
@FraDeu píše:
Ta holka už tady psala. Chtěla poradit, co s krádeží peněz, které si šetřila a máma jí je vzala. @brisco Troll to dle mě není.Nic jí neplať a tátovi řekni, že chce po tobě peníze za kraťasy.

Těch diskuzí určených k nadávání na rodiče je tu poslední dobou hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3863
4.6.20 12:07
@Anonymní píše:
Dobrý den, jaký je váš názor na to, že jsem jela s mamkou na menší nákup a koupila mi 2 trička a 1 kraťase a chce, aby jsem ji dala za to peníze? Je mi 13 let, takže nemám ji to jak dát a ona a na mě bere dětské přídavky a z nich platí nějakou půjčku o které vůbec s taťkou nevím. Jednou přišla obalka, že se neplati pujcka a od te doby nemá me dětské přídavky. Furt si půjčuje ode me a vůbec nevrací, jen někdy. Psala jsem tu už jednou, kam si schovávat penize, že mi vzala 2 litry. Nechápu, proč chce, abych ji proplacela me oblečení, které mi ma správně kupovat ona. Někdy si kupuju oblečení za svoje, protože jedu s kámoškou do nákupáku. Už mě tohle štve, žádné peníze ji nedam. Nechodí do práce, ale peníze chce. :zed: :roll:

Odkud bereš peníze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama