Váš nejhorší, nebo nejstrašidelnější sen co se vám kdy zdál?

238
7.12.20 15:33

Váš nejhorší, nebo nejstrašidelnější sen co se vám kdy zdál?

Ahojky holky a kluci.
Zajímá mě jaký nejhorší nebo nejstrašidelnější sen se vám kdy zdál…
Mě se dneska zdálo, že příteli z ničeho nic spadla na zem peněženka a cítila jsem jako by někdo byl s náma.. A řekla jsem něco jako „jestli tu někdo s námi je, tak ať nám dá znamení“ a nejednou se začali hýbat závěsy u okna a přitom okna byli zavřené :)
Hned jsem se vzbudila.. :mrgreen:
Asi je to blbost ale zajímalo by mě co to má znamenat.. :mrgreen:
A máte taky nějaký strašidelný sen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76
7.12.20 15:43

Mně se jednou zdálo, že můj syn spadl pod metro. Hrozně moooooc jsem si oddychla, že to byl sen. Šílená bezmoc :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7609
7.12.20 15:48

Já z dětství a to sjem už někde psala, mě se zdálo, že jsem byla v mísnosti, něco jako plechová mísnost, spíš taková hala nebo něco, slyšela jsem hluk strach a pak výstřel- asi do mě a vždycky jsem se vzbudila, a uvědomila jsem si, že mi něco je… Jako dítě jsem se budila celá zděšená strachem, dnes asi bych to tak neproívala, a le tehdy mi bylo pod 5 let pravidelný sen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.20 15:58

Vlastni smrt… zachranila jsem pritele pred kulkou a pomalu umirala.. bylo to jak realny.. tma a dlouhy tunel se svetlem na konci.. hnus.. vzbudila jsem se cela spocena a nemohla znovu usnout.. bylo to v tehotenstvi…

• Citovat
  • Nahlásit
7609
7.12.20 16:00

Tak nějak jsem to tehdy taky vnímala, i tu bolest, strach a tak, a le zajímalo by mě, co to znamená, nebo jeslti je to skrytý nějaký strach, mě se to zdávalo opakovaně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1576
7.12.20 16:00

Pravidelně se mi zdává o bombardování, že mě honí nejací vojáci, a různé nechuťárny z prostredí nejakých lágrů.

V rodině žádné dramatické válečné zážitky nemáme :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
7.12.20 16:01

Mně se jednou zdál neskutečně živý sen, že nás vykradli a já načapala zloděje. Vzbudila jsem se úplně na prášky, prohledala jsem celý barák a celou noc poslouchala každé písknutí, jestli se někdo opravdu nedostal dovnitř. Takhle to zní jako nic moc ale ten sen byl strašně reálný

• Citovat
  • Nahlásit
24866
7.12.20 16:04

O dětech, staršího syna v tom snu někdo zabil a mladší vypadl ze 7. patra.
Hrozné, strašilo mě to ještě pěkně dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13887
7.12.20 16:06

Nevím, který sen byl nejhorší, zdávají se mi docela hrůzy. Mám vypozorováno, že se to děje, když se před spaním hodně najím.
Jeden z posledních hrozných a velmi živych snů byl, že mě chce zastřelit člověk, který mě v reálu srazil autem na přechodu. Nejhorší pak bylo, když jsem zjistila, že má záznam v trestním rejstříku týkající se zbraní a střeliva :zed:
Jo a zdálo se mi to ještě před loňskou střelbou ve FN Ostrava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24866
7.12.20 16:08

A jako děcku se mi zdával pořád dokola sen, ve kterém jsem za války byla se spolužákem zasypaná v nějaké sklepě, mě zachránili a jeho ne. On umřel asi ve 3. třídě na stejnou diagnozu, jako mám já, tak že by se to odrazilo v tom snu? Bylo to párkrákrát za několik let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
7.12.20 16:12

@Platanka dobrý den mě se kdysi zdálo.. To mi mohlo být tak 13 let že mě hodili do plynové komory a já tam pomalu umírala..opravdu to nebylo nic příjemného..
V koncentračním táboře jsem byla kdysi podívat s rodiči asi když mi bylo 11-12 fakt silný zážitek :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
7.12.20 16:35

@Platanka přesně to mívám taky, že mě někdo pořád honí :roll: někdy utíkám jak blázen a někdy se nemůžu pohnout z místa ani křičet :think:, ale co mě spíš zaráží, už se mi stalo, že jsem v tom snu věděla, že se mi to zdá a začala si dělat co chci 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.12.20 16:36

Poslední dobou se mi zdají docela strašidelné sny třeba za posledních 14 dní se mi třikrát zdálo že jsem zavřená v koncentračním táboře z toho jednou se mi nějak podařilo uniknout a prostě se mi zdálo že se skrývám všude možně po republice. Nakonec jsem se skrývala u nějaké paní v nějaké jako lesní chatičce a když tam přišla taková Policie najisto tak jsem se vzbudila :think: vůbec nechápu proč se mi zdají takovéhle sny protože na žádný film s tematikou koncentračních táborů jsem nekoukala v poslední době ani se o to nějak nezajímám aktivně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13887
7.12.20 16:50

@Lucí_123456 podle mě se všechny tyto sny zdají kvůli nějakým strachům, které životě máme a nemusí to být zrovna strach z toho, co se nám zdá.

Mě se třeba celý gympl zdály sny, že jdu po chodbách ústavu a začínají se bořit podlahy, najednou je vše strašně vysoko, schodiště zborcené nebo hrozně strmé a nedá se po něm jít. Podle mě to bylo kvůli strachu z neúspěchu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.12.20 16:53

@Mufina Ano ano to s těmi strachy je klidně možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat