Váš oblíbený sci-fi / fantasy film

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tokara
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 25.03.18 19:24
Váš oblíbený sci-fi / fantasy film

Ahoj všem!
Poradíte mi prosím nějaký skvělý sci-fi či fantasy film? Zbožňuju Marvelovky, skvělý byl i Labyrint 1 a 2, Pasažéři, ale nepohrdnu i staršími filmy (např. válka světů nebyla špatná) Kdysi mi tu bylo doporučeno třeba i Mortal Instruments: Město z kostí. Předem děkuji za tipy! :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 25.03.18 19:33
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 25.03.18 19:36

Labyrint 1,2, vše od Marvela, Divergence, Rezistence, Aliance, Nový Jurský park filmů je dost koukni na net :)

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 25.03.18 19:38

Milujeme s chlapem 5 element, na něj můžeme koukat pořád :mrgreen:. Pak máme rádi Star trek. Dobrý jsou i první díly Rezident evil, ale to je i trochu horor :lol:. Pak třeba Ostrov.

Příspěvek upraven 25.03.18 v 19:38

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 25.03.18 19:38

Můj nejoblíbenější je Stopařův průvodce po galaxii :lol: Ale to teda Marvel fakt není :)

Tokara
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 25.03.18 19:38

@sediza Děkuji za link, ale to už mám samozřejmě projetý :mrgreen: Navíc jsou tam často pro mě nepochopitelně uvedený animáky, nebo romantický filmy :nevim: Navíc v tom výběru jsou taky filmy třeba z roku 1922 a to asi úplně nebude ono :mrgreen:

Tokara
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 25.03.18 19:40

@Petruna21 Byla ta Divergence koukatelná?? Dostala jsem info, že je to nic moc :?

Tokara
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 25.03.18 19:41

@myskalucka Vše jsem viděla, ale asi to opět opráším a mrkneme znovu. :think: Děkuji ;)

Tokara
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 25.03.18 19:42

@anivbl jj to jsem viděla poprvé nedávno (chlapa samozřejmě děsně udivilo, že neznám tak skvělej film) - mimochodem, byl opravdu skvělej! :pankac:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 25.03.18 19:45

@Tokara Mě se hrozně líbili všechny díly :palec:

Tokara
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 25.03.18 19:48

@Petruna21 Skvělé, tak děkuji za info! Půjdem do toho :palec: Když máš ráda podobný žánr, neznáš náhodou seriál Sense8?

Helileli
Závislačka 3050 příspěvků 25.03.18 19:52

@Tokara na ČSFD jde v tom specifičtějším výběru ohraničit roky vzniku filmu, pak ti to nebude nabízet nic z praveku :mrgreen:
Ze starších třeba Návrat do budoucnosti.
A nad animaky se neosklibej, Jak vycvičit draka 1 a 2 jsem viděla opravdu hodnekrat :cert:

Tokara
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 25.03.18 20:01

@Helileli Já se nad animákama neošklíbám, neboj :D Můj nejoblíbenější je Příšerky s. r.o. :mrgreen: A jak vycvičit draka se mi taky moc líbilo, jeden čas se doma koukalo i na seriálovou verzi ;) Navíc doteď koukáme na animáky, naposledy jsem viděla tajný život mazlíčků a moc se mi líbilo Zpívej. Ale prostě to úplně neberu jako fantasy sekci. Tak se omlouvám za pobouření ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 25.03.18 20:03

Star trek, nový warcraft, samozrejme lotr, příchozí, pasažéři

PaniBovaryovaaa
Kecalka 246 příspěvků 25.03.18 20:05

District 9, úžasný film

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >