Reklama

Vaše aktuální finanční průšvihy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 02.04.18 14:40
Vase aktualni financni prusvihy?

Posledni mesice se pokazdy objevi neco, co musim zaplatit mimoradnyho. Nejdriv bryle nejstaršímu, dalsi mesic plavani dvema mladsim, pak zas skola v prirode nejstarsimu. Ted jsem si rikala hura, nic na obzoru. No, uz to prislo :D poplatek za svoz odpadu a kdybych to nahodou chtela ignorovat, nejstarsimu praskly botasky, prostredniho drou a nejmensimu na nich nedrzi suchac, ta mekci cast se rozdrbala. Neco takovyho ze potrebuju k zubarce a budou z toho minimalne tri bily plomby odsunuju. Nekam. Do pristiho zivota? Asi :D Poteste me nekdo, ze v tom nejsem sama ;)
Jeste pridavam, dve ze trech deti maj prolezele valendy a tretimu praskl rost, ja spim na matraci na zemi, to taky nevim, kdy a jak vyresim, praskly rost jsem podeprela dvema polinkama a na vic prolezely valende spi nejlehčí dite :D

Příspěvek upraven 02.04.18 v 15:06

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

rokris
Kelišová 5745 příspěvků 02.04.18 14:48

@Tarjei Já velice děkuji za připomenutí poplatku za popelnice. :kytka: Bych to zasklila. Ale jinak jsem na tom podobně. Vypisovala bych dlouho. :roll:

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 02.04.18 14:51

@rokris no mne naparili tri litry, jeste za pul minuleho roku. Rozvod koncil v cervnu a muj drahy exmanzel se neobtěžoval to za me a za deti uhradit. No musim jim to poslat tak natrikrat. Jeste se musim zeptat, jestli neni nejaka sleva pro drzitele ztp/p, prostredni synek ma…

debra.morgan
Závislačka 3279 příspěvků 02.04.18 14:54

@Tarjei tyjo to mě mrzí :kytka:, my teda žádný (tuktuk) nečekaný výdaje už dlouho něměli (na ty popelnice jsme nezapomneli :-D ). spis nam ted prijde pekna palka na vratce z daní, takže přemýšlíme, co s tím provedem ;) vám nic vracet nebudou? no jinak když se daří tak se daří, to je tak vždycky no…

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 02.04.18 14:57

@debra.morgan ja jsem rozvedena s detma sama, pecuju o prostředního, je mentalne postizenej, takze nechodim do prace, tudiz nic nehrozi no…

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 02.04.18 15:01

Tukam na drevo, ted zrovna nic, naopak nam vraci za energie. Ale lonsky podzim byl kriticky, malo penez (chlap osvc a nedarilo se) a Vanoce a zimni bundy a boty pro vsechny… Bylo to krusne. Tak ted uz odkladam prebytky do obalky na horsi casy :-)
Drz se, bude to zase lepsi.

rokris
Kelišová 5745 příspěvků 02.04.18 15:01
@Tarjei píše:
@debra.morgan ja jsem rozvedena s detma sama, pecuju o prostředního, je mentalne postizenej, takze nechodim do prace, tudiz nic nehrozi no…

Dobře znám. Bylo by to na několik deníků na emimi. Takže chápu. :)

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 02.04.18 15:03

@ProfZav jee tak super, ze se to obratilo.

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 02.04.18 15:03

@rokris no k pos.rani, no :D

rokris
Kelišová 5745 příspěvků 02.04.18 15:07
@Tarjei píše:
@rokris no k pos.rani, no :D

Tak nějak. Ale už se umím radovat z toho, že není hůř. Protože to může být opravdu vždycky. Pokaždý, když jsem na to pozapomněla, se něco totálně podělalo. :)

Avu
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 02.04.18 15:08

My ted servis na auto 5000, veterina 2500, zubar 1000 a tchanovci budou mit narozky :roll:

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 02.04.18 15:09

@rokris ano, napriklad pes je zdravej. Kocka taky. I deti :D coz by byt nemuselo.

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 02.04.18 15:10

@Avu krasna prace. Jeste ze auto nemam. Zase toho nachodim tolik, ze jsem si ochodila podpatek na steelkach tak, ze uz cvakaj srouby :D

Alkata
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 02.04.18 15:12

Žádné. Jsem finančně gramotna a nejsem lajdak.

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 02.04.18 15:14

@Alkata dobre, tak dejme tomu, ze si nevidis na spicku vlastniho nosu tudiz nevis, ze osud neni vždycky příznivej. Ja nejsem ani finanční negramot ani lajdak, ja pecuju o tezce mentalne postizeny dite. Zadna sranda a proste mam prachy natesno.

Příspěvek upraven 02.04.18 v 15:17

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama