Vaše kritéria při výběru dovolené

70
3.1.19 12:00

Vaše kritéria při výběru dovolené

Ahoj holky, začínám vybírat letní i zimní dovolenou (Silvestr) v ČR. Jsme dva plus dcera 1,5 roku. Moje představy jsou: apartmán s oddělenou ložnicí, ideálně s kuchynkou. Oddělenou ložnici proto, abychom dceru dali vecer spat a nerusili ji pri např. povídání či televizí. Ráda bych třeba v hotelu s vyzitím pro dceru tak možná i wellnes pro me. Manzel tvrdí, ze jsem náročná, nemůžeme nic vybrat. Nepopiram, asi jsem :) Jak to napr. děláte na dovolené vy pokud mate jen jeden pokoj? Jak travite s manzelem vecery kdyz ditko usne? Jaká jsou Vaše kritéria pri výběru dovolené? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1702
3.1.19 12:07

Buď vybírám chatu s oddělenou ložnicí (když jedeme na týden a vice) nebo hotel s dětským koutkem a restaurací (na víkend). Večer uspime a jdeme si sednout do restaurace s chuvickou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8887
3.1.19 12:17

My zatím na rodinné dovolené měli pro děti zvlášť pokoj, nebo když byla jen starší měli jsme malej apartmán s oddělenou ložnicí, teď jedeme o jarních prázdninách ještě se známými na horskou chalupu a děti budou mít svoji ložnici, jinak vše bude jako doma, dospěláci večer v obýváku :-) a za týden jedem s kámoškama na wellnes, je to hotel Troyer, mrkni na to, jsou to Beskydy, mají i pokoje se dvěma ložnicema a wellness je tam parádní. Mají i herničku a všichni mají volnej vstup do hotelového bazénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
3.1.19 12:18

@Lucie008 Myslíte, ze by naše chuvicka s dosahem 300m stačila? Preci jen zdi, stropy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1702
3.1.19 12:24

@Sheryll Když je vzdálenost delší používáme telefon. Manžel mi zavolá, já hovor zvednu, nechám telefon na pokoji, u jeho telefonu vvypneme mikrofon, zapneme hlasitý odposlech a jdeme s ním do restaurace. Snad je to srozumitelné :lol. Nebo existují chuvicky na Wi-Fi s přenosem i obrazu. V dnešní době free wifi taky možnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1702
3.1.19 12:27

Stalo se nám jednou, že se hovor vypnul, ale to bylo snad po 2 hodinách a není problém jít si znovu zavolat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
3.1.19 12:42

Když byly děti takhle malinké, pronajímali jsme spíš chatky a seděli před nimi. Na Silvestra jsme s takhle malými dětmi nejezdili.
Začali jsme až když byly větší a chápaly a dovedly najít nás v ubytovacím zařízení mimo pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41114
3.1.19 14:20

Nikdy jsem neměla potřebu shánět rodinné pokoje, zázemí pro dítě. Večery travime někde na procházce, příjemné večeři, hraním her.
Já tedy vybírám ubytování podle místa který chceme navštívit. A většinou tedy chci, aby na ubytování byla snídaně, ideálně švédské stoly.

Příspěvek upraven 03.01.19 v 14:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6972
3.1.19 14:28
@Sheryll píše:
Ahoj holky, začínám vybírat letní i zimní dovolenou (Silvestr) v ČR. Jsme dva plus dcera 1,5 roku. Moje představy jsou: apartmán s oddělenou ložnicí, ideálně s kuchynkou. Oddělenou ložnici proto, abychom dceru dali vecer spat a nerusili ji pri např. povídání či televizí. Ráda bych třeba v hotelu s vyzitím pro dceru tak možná i wellnes pro me. Manzel tvrdí, ze jsem náročná, nemůžeme nic vybrat. Nepopiram, asi jsem :) Jak to napr. děláte na dovolené vy pokud mate jen jeden pokoj? Jak travite s manzelem vecery kdyz ditko usne? Jaká jsou Vaše kritéria pri výběru dovolené? Dekuji

popravdě co popisuješ mi přijde jako normální. Vícepokojový apartmán není žádná extravagance, jen bude o něco dražší. Ale zázemi pro děti, wellnes - to má dneska snad úplně každý větší hotel. Tvůj manžel by měl vidět naše požadavky, to by se mu teprve protočily panenky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19471
3.1.19 17:44

@Sheryll Moje kritéria pro letní dovolenou: pro mě zajímavá lokace s potenciálem na denodenní výlety, dojezdová vzdálenost, polopenze, vnitřní dětský koutek, venkovní hřiště, aby tam byly další děti (= volit baby friendly a na rodiny zaměřené penziony/hotely), parkování pro kola. V době batolecího věku bez bazénu, oplocená zahrada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.19 02:02
@Tarinka píše:
My zatím na rodinné dovolené měli pro děti zvlášť pokoj, nebo když byla jen starší měli jsme malej apartmán s oddělenou ložnicí, teď jedeme o jarních prázdninách ještě se známými na horskou chalupu a děti budou mít svoji ložnici, jinak vše bude jako doma, dospěláci večer v obýváku :-) a za týden jedem s kámoškama na wellnes, je to hotel Troyer, mrkni na to, jsou to Beskydy, mají i pokoje se dvěma ložnicema a wellness je tam parádní. Mají i herničku a všichni mají volnej vstup do hotelového bazénu.

Koukla jsem na tento hotel, také by se nám hodily 2 ložnice, ale v nabídce to nevidím. Jak se ten pokoj jmenuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8887
8.1.19 08:29
@jindra.kytka píše:
Koukla jsem na tento hotel, také by se nám hodily 2 ložnice, ale v nabídce to nevidím. Jak se ten pokoj jmenuje?

Ahoj, ten pokoj asi nemá jméno, maji tam napsáno, že mohou propojit dva pokoje a udělat z něho rodinný, i ve fotogalerii je pokoj, co má dvě ložnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.19 09:20
@Tarinka píše:
Ahoj, ten pokoj asi nemá jméno, maji tam napsáno, že mohou propojit dva pokoje a udělat z něho rodinný, i ve fotogalerii je pokoj, co má dvě ložnice.

Ahoj, aha, takto, děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama