Vaše nejlepší kniha, kterou jste kdy četly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vejilka
Závislačka 4573 příspěvků 21.10.18 17:10
Vaše nejlepší kniha, kterou jste kdy četly?

Ahoj holky, léto skončilo a já se znovu dávám na čtení. Ráda bych věděla, zda máte nějakou knihu, kterou snad ani nepůjčíte, rádi se k ní třeba i vracíte. Vtáhla vás do děje od začátku do konce a je to pro vás naprosto top kniha. Ráda bych inspiraci do mé knihovničky :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11586 příspěvků 21.10.18 17:11

Doktoři od Segala.

Aliik
Echt Kelišová 8314 příspěvků 21.10.18 17:20

Betty Mc Donald - Vejce a já ;)

Alušáček
Závislačka 3178 příspěvků 21.10.18 17:22

@vejilka Četla jsem spousty dobrých knížek, ale jedná z těch kterou si po letech ráda přečtu znova je treba kniha Panenky z ráje.

divine woman
Echt Kelišová 8751 příspěvků 21.10.18 17:22

Miluju knihy Jarmily Loukotkové-Není římského lidu a Navzdory básník zpívá. Dále Gerrald Durrel, James Herriot, Karel Čapek, ruská, německá a anglická klasická literatura. Nedokážu vybrat jednu knihu.

chaela
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 2 inzeráty 21.10.18 17:23

Planeta Interterra od Cooka.

AlenaSu
Kecalka 400 příspěvků 21.10.18 17:24

Každý rok čtu Pána prstenu a Píseň ledu a ohně (všech 5knih). Jinak čtu všechno od starých klasiků až po současné autory. :srdce:

vejilka
Závislačka 4573 příspěvků 21.10.18 17:25
@Aliik píše:
Betty Mc Donald - Vejce a já ;)

Tak zrovna Vejce a já jsem viděla u nás v Levných knihách. Již si na ní brousím zuby, četla jsem i o čem zhruba má být. Takže jsem ráda, že se ve výběru nemýlím a hned zítra tam mastim. Mohu se zeptat, ta kniha má pak pokračování, nebo je to jen jednotná kniha. Viděla jsem, že ta autorka napsala více knih.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32355 příspěvků 21.10.18 17:26

Nerada se vracím ke knihám, co jsem četla… Je tolik knížek k přečtení, že mi to přijde jako ztráta času číst něco, co už jsem četla. Výjimkou jsou u mě 3 knížky, které jsem četla 2×: Jerry z ostrovů - Jack London, Na hrudi obra obláček zlatý - A. Pristavkin, Kvintet - F. Forsyth

Russet
Extra třída :D 11586 příspěvků 21.10.18 17:26
@vejilka píše:
Tak zrovna Vejce a já jsem viděla u nás v Levných knihách. Již si na ní brousím zuby, četla jsem i o čem zhruba má být. Takže jsem ráda, že se ve výběru nemýlím a hned zítra tam mastim. Mohu se zeptat, ta kniha má pak pokračování, nebo je to jen jednotná kniha. Viděla jsem, že ta autorka napsala více knih.

Mně se od ní líbí víc Co život dal a vzal :nevim:

Qwentin
Hvězda diskuse 64157 příspěvků 21.10.18 17:27

Quo vadis a Egypťan Sinuhet

Aliik
Echt Kelišová 8314 příspěvků 21.10.18 17:28

Myslím, že pokračování nemá. Co život dal a vzal se mi líbí taky, vůbec mám tuto autorku ráda ;)

araw
Neúnavná pisatelka 16604 příspěvků 21.10.18 17:29

Už nejsem Vaše dcera od Moniky B

vejilka
Závislačka 4573 příspěvků 21.10.18 17:31

@Russet @Aliik Moc děkuji holky. Já právě teď čtu Skvostná země. Chtěla jsem se poté vrhnout na Zlodějka knih. Začala jsem jí číst už v létě, už od začátku mě vtáhla do děje. Pak tedy nebyl čas. Tak si jí dám od začátku. Ale jakmile si koupím novou knihu, tak tu starší zas odložím na později :lol:

Příspěvek upraven 21.10.18 v 17:34

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15097 příspěvků 21.10.18 17:31

Hana Marie Kornerová - Hodina po půlnoci

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >