Reklama

Vaše reakce na kolegyni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 06:38
Vaše reakce na kolegyni.

Dobrý den,
prosím o zachování anonymity, je to pro mě citlivé téma.
Jde o kolegyni z práce. Jsem ve výpovědní lhutě. Od příštího týdne má přijít nová paní, kterou zaucim na své pozici.Je to práce na 4h. a každá jsme na svém úseku. Šéfová mi řekla, že pokud by paní byla zaucena, nechá mě již doma.
Kolegyně s kterou pracuji, jsem to říkala. Nahlasila mi, že během doby, kdy ji budu zaučovat bude mít jeden den volno. Takze budu zaučovat tu paní a pak půjdu na její úsek, to bych tak neřešila.
Ale kolegyně řekla, když jsem ji pověděla, co mi oznámila šéfová. Ta nová se zaučí rychle, když půjdu na nemocenskou, tak ji nic jiného zbyvat nebude, než se rychle zaucit.
Jsem unavená, potřebuji si odpočinout. Jen holky dodávám, že měla týdenní volno nedávno.
Obávám se, že se moje volno bude žít s tou její nemocenskou, kterou mi šéfová nedá, protože ta si plánuje jak bude nemocná.
Otázka zní, co vy na to?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

skorotehotna
Kecalka 185 příspěvků 2 inzeráty 28.09.18 06:42

Já jsem to asi nepochopila.

Kriss Tina
Závislačka 4972 příspěvků 28.09.18 06:43

Taky sem se v tom ztratila :think:

Denisa56
Kelišová 5904 příspěvků 28.09.18 06:44

Tak budeš prostě pracovat do konce výpovědní lhůty a skončíš až pak. Takhle se to dělá normálně.

Zoe1
Kecalka 205 příspěvků 28.09.18 06:44

Že je kolegyně mrcha a víc bych se s ní nebavila, patrně ji asi nikdo nedokáže, že není nemocná, pokud sehraje u doktora divadýlko…dneska obvoďáci nechávají doma kvůli každé blbosti. Akorát bych možná upozornila šéfa, aby si ji na kontrolce několikrát zkontrolovali.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 06:44

@skorotehotna že mi chce dát volno,ta si plánuje jak bude nemocná.Jeji nemocenská by se tím bila s mojí dovolenou.Tim pádem by mi volno nedala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 06:45
@Zoe1 píše: Že je kolegyně mrcha a víc bych se s ní nebavila, patrně ji asi nikdo nedokáže, že není nemocná, pokud sehraje u doktora divadýlko…dneska obvoďáci nechávají doma kvůli každé blbosti. Akorát bych možná upozornila šéfa, aby si ji na kontrolce několikrát zkontrolovali.

Děkuji za pochopení. :) :palec: :kytka:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 28.09.18 06:45

Já taky ne. Kdo má jít na nemocenskou? Čí volno? Co řekla kolegyně?

Denisa56
Kelišová 5904 příspěvků 28.09.18 06:48
@Anonymní píše:
@skorotehotna že mi chce dát volno,ta si plánuje jak bude nemocná.Jeji nemocenská by se tím bila s mojí dovolenou.Tim pádem by mi volno nedala.

Nevybranou dovolenou ti můžou proplatit, ne? Hele, je to blbý a kolegyně je mrcha, ale nic s tím neuděláš. Anbo můžeš jít na nemocenskou ty, klidně hned od pondělka, ať si novou kolegyni zaučuje někdo jinej. Ale s čím jít na nemocenskou, když ti nic není, to neporadím, v tomhle směru vzdělaná nejsem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 06:49

@Zoe1 plánuje si jak bude nemocná,tím pádem bych nemohla mít volno,které mi chce dát šéfová.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 06:54

@Denisa56 ano může,jenže mám hodně dovolené,šéfová mi řekla,že bude lepší,když si ji vyber......a nechám proplatit jen několik dní.Tak jsme se domluvili.Jenze ta si plánuje jak bude nemocná.
Já na nemocenskou nepůjdu,vím co by se stalo,jak to první kontroluje zaměstnavatel,ho­dila by mi lístek do schránky,že jsem v době ne vycházek nebyla doma,nezastíně­ná,tudíž mi může sebrat peníze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 06:55

Nezastizena.

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 28.09.18 06:57

TO není nepochopení problému, ale napsala jsi to dost zmateně. Ale k otázce…asi s tím nic nenaděláš, můžeš zkusit kolegyni říct, že se necítíš dobře a že volno by ti prospělo, požádat, aby prostě takový podraz nedělala.

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 28.09.18 06:57

No budeš pracovat do konce výpovědní lhůty. To je normální.

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 28.09.18 07:00
@Anonymní píše:
@Denisa56 ano může,jenže mám hodně dovolené,šéfová mi řekla,že bude lepší,když si ji vyber......a nechám proplatit jen několik dní.Tak jsme se domluvili.Jenze ta si plánuje jak bude nemocná.
Já na nemocenskou nepůjdu,vím co by se stalo,jak to první kontroluje zaměstnavatel,ho­dila by mi lístek do schránky,že jsem v době ne vycházek nebyla doma,nezastíně­ná,tudíž mi může sebrat peníze.

Pokud máš dovolenou, řekni to šéfové, domluv se s ní, že nastoupíš na dovolenou hned (prostě ji předběhni), ale budeš chodit zaučovat kolegyni a domluvte se na nějaké „odměně“ za tuhle práci. Vypadá, že je rozumná, nějak to vymyslíte.

Příspěvek upraven 28.09.18 v 07:01

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >