Vaše váha ve 4 měsíci těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.1.22 16:21

Vaše váha ve 4 měsíci těhotenství

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat, kolik jste přibrala do 4 měsíce? mám nahoře nějaké 4kg, a to jim s mírou, nebyla jsem zvyklá jist tolik ale zas se neprejidam :D vím že to každý má jinak ale i tak, přijde mi to dost :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1177
7.1.22 16:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat, kolik jste přibrala do 4 měsíce? mám nahoře nějaké 4kg, a to jim s mírou, nebyla jsem zvyklá jist tolik ale zas se neprejidam :D vím že to každý má jinak ale i tak, přijde mi to dost :nevim:

Ahoj, v 17tt jsem měla nahoře 1kg, ale pak se to teprve strašně rozjelo. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
7.1.22 16:29

Ve 14tt jsem měla +7kg
Aktuálně jsem ve 38tt a mám +18kg.
Já ale začínala opravdu s nízkou váhou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66424
7.1.22 16:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat, kolik jste přibrala do 4 měsíce? mám nahoře nějaké 4kg, a to jim s mírou, nebyla jsem zvyklá jist tolik ale zas se neprejidam :D vím že to každý má jinak ale i tak, přijde mi to dost :nevim:

10 kg, u druhého 12 kg, u třetího 9 kg dole :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
857
7.1.22 16:49
@Anonymní píše:

Kazdy to má jinak. Já na začátku hubla. Takže jsem šla rodit jen o kilo a půl těžší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27363
7.1.22 17:12

Asi nic, u prvního a druhého sem ve čtvrtém měsíci ještě zvracela, takze sem byla ještě v mínusu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10498
7.1.22 17:15

Do 6m ani kilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
7.1.22 17:49

Ja jsem se docela rozjedla, hlavne pres svatky, takze ve 4.mesici uz mam sest kilo nahore :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.22 17:49

Ani deko

Já ve 4 měsíci neměla ani deko nahoře, a to jsem moc nezvracela, tak 4 krát, ale chodila jsem do práce, asi v nějakém pátém jsem mela tři kila, no a od 5 jsem doma na neschopence a za ten měsíc jsem přibrala ještě 4 kila 8o. Teď jsem 7 a mám tedy nějakých 8 kg +/- nahoře. Což jsem neplánovala, chtěla jsem za celé těhu přibrat tak 10 kg vzhledem k tomu že jsem měla nadváhu, ale co nadělám…Vánoc jsem se bála hodně ale jelikož jsem si pro sebe dělala své zdravé cukroví salát a řízek na přírodno, tak jsem asi 500 g zhubla, ale už jsem zase na těch 8 kg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3068
7.1.22 18:05
@Anonymní píše:

vždycky kolem 4m cca 6kg…s rychle rostoucí tendencí. U všech těhotenství ve výsledku, před porodem 28-34kg nahoře. Vždycky zpět a původní váhu do roka. S více dětma je už nejde tolik sportovat takže proto do roka.
Přežírání ani nebylo, spíše furt zle…a všechny hnusy těhotenského světa (varixy na přirození, hemoroidy, pálení žáhy až ke zvracení, bolesti všeho druhu, suché paty i tělo, otoky…ale pozor :mrgreen: nemám strie)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
7.1.22 18:39

Ve čtvrtém měsíci asi kilo. Teď jsem v šestém a mám nahoře 6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
7.1.22 18:44

Mám 33 týden a 5 kg nahoře. Z toho ty 3 jsem nabrala do 22 týdne ;) ty dvě už jsou odhadem cca jen mimi kolik nabralo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
7.1.22 18:57

Jestli tě to uklidní, koncim 13tt a mám nahoře 3,5 kg. Zvracim tak 15krat denně, jim jen ovoce a rýži :nevim: začínala jsem s výraznou nadváhou a myslela si, že priberu tak do 10-15 kg. Tak to asi nevyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5112
7.1.22 18:58

U prvního jsem ve 14 tt měla 4 kg a ve 20tt 7 kg, rodila jsem +22. U druhého v 14tt jen 2 kg a teď 20tt 3,5 kg. Jsem zvědavá jak to půdě dal a moc doufám ze se dostanu do 10 když i doposud jsem na polovine minulého přírůstku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24159
7.1.22 19:03

Ve čtvrtým měsíci pokaždý tři kila. Brala jsem to pěkně co měsíc, to kilo nahoru. Rodila jsem +8kg a většinu nechala v porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat