Reklama

Vaše zaměstnání - náplň, ohodnocení...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 07:44
Vaše zaměstnání - náplň, ohodnocení,...

Ahoj, prosím anonymně (citlivé údaje).

Všimla jsem si, že je tu spoustu témat ohledně zaměstnání, kde si lidé hodně stěžují… i já mezi takové bohužel patřím, ale rozhodla jsem se, že bych to ráda změnila a plánuji úplně změnit obor - jen zatím netuším jakým směrem.

Pojďme se navzájem inspirovat :)

Jaké je vaše zaměstnání? Jaké vzdělání k němu potřebujete? Jak jste se k němu dostali? Baví vás to? Jaké je finanční odměna? Jaká je vlastně vaše náplň? A určitě napište vše, co vás napadne a o co se chcete podělit - klidně anonymně, ale pravdivě :)

Já začnu :)

Pracuji jako soudní zapisovatelka, hrubý příjem necelých 13 tisíc, každý měsíc stravenky (100,– Kč). Žádné pořádné vzdělání tu ani nepotřebuji, stačí maturita, umět pravopis a rychle psát :) Většinu dne jen sedím v kanceláři a přepisuji z nahrávek, někdy chodím přímo k jednání a zapisuji tam.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 07:53

Twl.. obyč operátor na lince, cvičená opička, za základní hodiny 15 čistého, nepotřebuju vůbec nic.. změnila jsem obor teď, do této chvíle 10 let fotograf, ale došlo k totál vyhoření, už mi to nic nedávalo.. teď se uvidí, postupuju na „lepší“ flek - po 3 m, takže záleží, jak mi to bude bavit :think: Jestli mi to baví? Dělám dost specifickou funkci, zatím ano, baví. Ale rozhodně to pro mne není konečná, jsem tam krátce. Nepotřebuju vůbec nic a psychicky odpočívám, což je super.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 07:59

Pracuji jako auditor ve veřejné správě. Plat mám lehce nadprůměrný cca 34 000 hrubého plus prémie pred dovolenou a pred Vánoci, pokaždé cca 15000, není to nic moc, ale tak ve 4 vypnu PC a práce už mě nezajímá. Na vydělávání peněz mám muže :D
Jinak ke své práci potřebuji VŠ titul, u nás nejlépe z VŠE v Praze. Práce mě zas tak nebere, ale co už. Clovek se dozví spousty zajímavých veci, má přehled o procesech v cele firmě, docela slušně tato pozice rozšiřuje obzory. Nejhorší na této praci je věčné dohadování s odpovědnými a přesvědčování je o tom, ze mam pravdu a oni to dělají blbe :D to me nebavi, na to nemam trpělivost :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 08:05

Ještě dodatek k prvnímu anonymu :think: beru kolem 20 tis čistého, plus benefity. U nás v kraji je to luxusní plat. :think: aji proto jsem zvolila tenhle druh práce, v mém předchozím oboru jsou platy mnohem nižší :think:

aggla
Kecalka 396 příspěvků 16.12.16 08:06

Pracovala jsem v bance, práce by to byla skvělá a i peníze nebyli spatne, vlastně na to kde ziju byli lepší než mají i chlapy 20 000 hrubého plus prémie jednou za 3 měsíce což kolikrát mohla byt i další výplata…jenže kolektiv hrůza, tak jsem šla o dům dal, jsem v pojišťovně peníze sice lepší ale OSVČ a vubec me to nenaplnuje…ted jdu na mateřskou a pak budu hledat neco jiného, možná jinou banku :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 08:08

Taky dělničím - obsluha strojů, balení hotových výrobků. Měsíčně zhruba těch 15, 16 čistého, když nemám přesčasy.. Pololetní premie v červenci a v prosinci, to mám kolem 30 čistého.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 08:11

Pracuji v marketingu na polovicni uvazek a muj plat je 25 tis hrubeho + ctvrtletni odmeny 10 tis, stravenky, mobil a notebook, pracuji i castecne z domova. Mam poze stredni vzdelani gympnazium ale praxi v oboru 10 let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 08:12

Já jsem kancelářská krysa, a dělám asi tu nejzbytečnější práci co si umím představit. Totiž miliony cenových srovnání pro šéfa, který neumí nastavit reklamu a cenovou politiku tak, aby to chvíli fungovalo, takže ve velkoobchodě mění ceníky kompletně co dva dny. :zed: A peníze taky nic moc 15000 Hrubého bez dalších odměn a benefitů. Po rodičovské budu hledat něco aspoň trochu smysluplného. Bych nevěřila, že v kanclu jde za tři roky takhle vyhořet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 08:12

Jsem zdravotní sestra na oddělení. 19 tisíc cisteho, 12 hodinové směny, ranní, noční. V příštím životě bych si vybrala úplně jiný obor, méně psychicky a fyzicky náročný.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 08:14
@Anonymní píše:
Pracuji v marketingu na polovicni uvazek a muj plat je 25 tis hrubeho + ctvrtletni odmeny 10 tis, stravenky, mobil a notebook, pracuji i castecne z domova. Mam poze stredni vzdelani gympnazium ale praxi v oboru 10 let.

Můžu se zeptat na náplň práce?
Kancelářská krysa

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 08:16

Můj manžel je dopravní pilot, první rok u aerolinek. Ohodnoceni cca 30k čistého, od ledna necelý dvojnásobek. Má nejkrásnější výhled z kanceláře na světě a dělá to, na co studoval a podstupoval náročný výcvik. A stejně si stěžuje, že musí chodit do práce. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já jsem na md, předtím soukromá mateřská škola, 15k čistého, bavilo, chci se do školky jednou vrátit.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 16.12.16 08:18
@Anonymní píše:
Můj manžel je dopravní pilot, první rok u aerolinek. Ohodnoceni cca 30k čistého, od ledna necelý dvojnásobek. Má nejkrásnější výhled z kanceláře na světě a dělá to, na co studoval a podstupoval náročný výcvik. A stejně si stěžuje, že musí chodit do práce. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já jsem na md, předtím soukromá mateřská škola, 15k čistého, bavilo, chci se do školky jednou vrátit.

kurňa, to bere nějak málo :think: ale jako super práce :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 08:19

Sprava webu, sledovani konkurence, zajisteni letaku

Irinka0210
Závislačka 4581 příspěvků 16.12.16 08:22

Já jsem ve speciální MŠ jako učitelka, na poloviční úvazek necelých 13 tisíc čistého :) jsem spokojená, práce mě baví, kolektiv taky až na jednu vyjímku jde, ale hlavně mám práci tak 500 metrů od baráku a při cestě i školku syna, takže si nestěžuji, mám směny od 7-11 nebo od 11-15 :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 08:23

Jsem učitelka na víceletém gymnáziu, plat necelých 20 000,– čistého, odměny jednou ročně asi 3000,– Práce mě baví, děti jsou fajn, ale dojíždím denně 3 hodiny. Po další mateřské asi budu hledat práci blíž, dělala bych cokoli, přemýšlím i o Lidlu, peněz budu mít víc, kratší pracovní dobu a starosti si nebudu nosit domů.
Anonym Učitelka.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama