Vaše zkušenost s epilátorem

Anonymní
22.6.21 22:53

Vaše zkušenost s epilátorem

Ahoj holky, jelikož mi chloupky rostou dost rychle a nebaví mě, především teď v létě holit si nohy každý druhý den rozhodla jsem se si pořídit epilátor. IPL si bohužel nemůžu dovolit, chtěla bych takový ten škubací. Kamarádka mi, ale říkala, že sama takový dříve měla a letěl do koše, že nemohla vydržet tu bolest. Bojím se, že bych to taky nevydržela, tak nechci zbytečně utrácet za něco co nepoužiji. A tak se ptám, holky je to fakt tak strašná bolest nebo se to dá vydržet? A dají se tím dělat i stehna? A třeba i břicho?
Díky všem za reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1425
22.6.21 22:57

Určitě to není bolest, která by se nedala vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 23:00
@Jolka86 píše:
Určitě to není bolest, která by se nedala vydržet.

Fakt tak to jsem ráda, pořád váhám zda ho pořídit, ale chtěla bych. A děláš si tím jen nohy? Včetně stehen? Nebo i třeba podpaží atd.?

• Citovat
  • Nahlásit
1425
22.6.21 23:06
@Anonymní píše:
Fakt tak to jsem ráda, pořád váhám zda ho pořídit, ale chtěla bych. A děláš si tím jen nohy? Včetně stehen? Nebo i třeba podpaží atd.?

Podpaží jsem dělala, ale pak byl problém s nanesením deodorantu, na podpaží je lepší cukrová pasta. Stehna nedělam, tam mám hodně světlé chloupky. Hlavně chloupek by neměl být moc dlouhý, aby se nepřetrhl. Teď už to moc nepoužívám, mám IPL, ale přemýšlím nad laserem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
22.6.21 23:44

Jo tak někoho, kdo má na stehnech tak malé chloupky, že netřeba trhat, tak to moc bolet nebude, protože má pravděpodobně chloupky jemné s menšími kořínky i jinde :lol:
Bolí to podle toho jak moc máš chlupy silné a jak máš hluboké kořínky a samozřejmě i citlivost na bolest. Jestli ti rostou tmavé tvrdé chlupy, tak je epilátor řádný masakr :jazyk: Obávám se, že jestli máš vyrazné chloupky na břichu, tak to asi nebude nic moc pro tebe. Zkus voskové pásky, epilátor bolí ještě trochu víc. Jestli nezvládneš ani pásky, tak epilátor nekupuj. Myslím, že na podpaží jsou nějaké speciální hlavice, ale tam bych to fakt epilátorem nedala já ani náhodou… Za mně se překvapivě stehna docela jdou, větší bolest je na holeni a pod kolenem a nad kotníky, prostě tam, kde je blízko pod kůží kost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21455
23.6.21 00:46

Já měla asi tři a nedala jsem to ani s jedním, bolelo to strašně a to nejsem žádná fňukna. Nějaký podpaží nebo třísla to jsem ani nezkoušela, navíc mi to hrozně zhoršilo zarůstání. Pak jsem jeden čas chodila na brazilku a ta byla super, skoro to nebolelo a chloupky nezarůstaly, tak jsem jí zkusila doma, ale moc mi to nešlo. Ve finále jsem šla do IPL a mám svatý pokoj, nic jiného už nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
23.6.21 01:41

Mám a bolí to, ale není to nic, co by se nedalo vydržet. Bohužel ale nepoužívám, protože mi po použití chloupky hodně zarůstají, jsem pak samý pupínek. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1961
23.6.21 06:44

Koupila jsem si v 19 letech Braun za 7 tisic a ted po 16 letech mam porad ten samej :D

V zime ho nepouzivam, ale vzdy pred letem zacnu a super :D

Bolest je to jen ze zacatku…zadna hruza.

Trham s nim komplet nohy. Driv jsem musela i ruce, protoze jsem je mela jak opice, ale uz je mam jemny a svetly. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
23.6.21 07:25

Doporucuju Braun s vymennou hlavici - trhaci a holici (podpazi, trisla, ruce).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.21 07:52

Mám a používám na nohy už několik let právě z toho důvodu že mě nebaví to obden holit :mrgreen: Pokud jde o tu bolest tak ze začátku jsem jí vnímala a teď po tolika letech už mi to vůbec jako bolest nepřipadá a je to v pohodě a co vím tak to tak má plno lidí. ;) za mě je to dobrá věc určitě doporučuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15080
23.6.21 07:55

Já to zkusila jednou a fakt mě to hodně bolelo. Takže jsem roky používala klasický žiletky. Před dvěma lety jsem dostala IPL od Philips a na nohou už nemám chloupky žádné, až na jedno místo, kde nemohu IPL použít kvůli začínajícím křečovým žílám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9648
23.6.21 11:47

Když mám na nohách komplet chlupy tak to fakt nedám. Musím si nejdřív většinu většinu vytrhat voskovyma paskama a pak primátorem doholim zbytek. Pak rostou chlupy různé rychle, takže je pak cca 1× týdne doholuji, tak to se dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
23.6.21 19:39

Na zarůstání mně docela pomohlo pravidelné používání peelingu, používám na celé nohy ten, co je určený na paty :-) Ty standardní na tělo na mně byly moc jemné.
Chtěla jsem se zeptat, jestli na diskuzi ještě někdo koukne :). Dá se ještě někde koupit vosk v kelímku, co se ohřívá v mikrovlnce a nanáší špachtličkou? Používala jsem od Veetu, pak ho u nás přestali prodávat, tak jsem kupovala v Polsku a už ho nemají ani tam. Výjde to podstatně levněji než voskové pásky a vyhovuje mi to víc než epilátor, navíc jsou k tomu znovupoužitelné pásky, tak je to i ekologičtější.

Příspěvek upraven 23.06.21 v 19:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
23.6.21 19:41

Dlouho jsem se mu vyhýbala a holila se žiletkami, protože jsem se bála bolesti. Pak jsem epilátor dostala a úplně bez problémů zvládnu jak nohy tak podpaží. A nemusím používat ani speciální (šetrnější) nástavec si k tomu určenou rotaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
23.6.21 19:50

@nozu Opravdu až tak pomohlo? Já jsem ho použila zatím tak 5×, protože oblikat celé nohy trvá fakt věčnost a navíc i když se snažím nekoukat a mám sluneční brýle mně z toho bolí oči. Taky mám od Phillips a zatím žádná změna. Dost mi vadí, že se po tom nesmí hodně dlouho opalovat, takže by se to vlastně mělo používat jen na podzim a v zimě :,( Můžu se zeptat, jestli to dodržuješ nebo používáš i v létě? Jako trvá to docela dost dlouho než potom dorostou, některé chlupy až tak za 2-3 měsíce, ale zatím mi dorostly úplně všechny :nevim:, čekala jsem od toho podstatně víc (za ty prachy).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat