Dělá Mamafest comfort falešné čárky?

805
28.9.19 19:50

Vase zkusenost s mamatest comfort.. dela vam falesne carky.

Ahoj holky, jakou mate zkusenost s tehu testem mamates 10 comfort??
Dela falesne duchy.. sem tam to nekde ctu..
Vysel vam aspon nekomu negativně, kdyz ste nebyli tehotne??? Jelikoz diskuze co sem cetla, tak pisi ze udelal falesny carky. Ale sou treba z roku 2012-2015'…
Jsem dnes 10dpo a delala sem si tento test. Po asi 3 min sem uvidela dusika..
Je to velmi svetly dusik ale je tam. Chlap ho taky.vidi. zkusim vyfotit.
Jelikoz se o mimi nejak nesnazime, mame dve male deti ale enbranime se.tomu. A test sem delala jen kvuli tomu ze mam navali nevolnosti. Tak me to zaskocilo. Ale jen se nechci zbytecne radovat..
Stejne uz sem zacla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4057
28.9.19 20:01

@barrrus Mě falešného ducha nedělal snad žádný test záleží jak ta čárka vypadá ale vždy když jsem nebyla těhotná byla tam jen jedna pokud byla byli tak dvě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19296
28.9.19 20:03
@barrrus píše:
Ahoj holky, jakou mate zkusenost s tehu testem mamates 10 comfort??
Dela falesne duchy.. sem tam to nekde ctu..
Vysel vam aspon nekomu negativně, kdyz ste nebyli tehotne??? Jelikoz diskuze co sem cetla, tak pisi ze udelal falesny carky. Ale sou treba z roku 2012-2015'…
Jsem dnes 10dpo a delala sem si tento test. Po asi 3 min sem uvidela dusika..
Je to velmi svetly dusik ale je tam. Chlap ho taky.vidi. zkusim vyfotit.
Jelikoz se o mimi nejak nesnazime, mame dve male deti ale enbranime se.tomu. A test sem delala jen kvuli tomu ze mam navali nevolnosti. Tak me to zaskocilo. Ale jen se nechci zbytecne radovat..
Stejne uz sem zacla

Neodčítej po limitu. Mně těhotenství spolehlivé ukázal obyčejný z Maxe, ale testovala jsem až po nepřijití MS. Předtím jsem žila vesele při tom, že těhotná nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
28.9.19 20:07

@Russet limit tam je 5 min.. nevin jak dlouho to presne bylo, myslim tak 3min. Nez sem si umyla ruce, vysla ze zachoda atd…
Zajima me, zda snim ma nekdo zkušenosti.
Jinak me to taky vzdy ukazal max. Ale v lekarne sem rekla tehu test, a jelikoz sem toho kupovala vic. Nak sem nestudovala co mi dala. Myslela sem ze mi da klasicky papirky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2609
28.9.19 20:14

Ahoj, mě udělal ducha normální mamatest :? Toto se mi ukázalo ihned po vložení do vzorku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4057
28.9.19 20:19

@petula.bir A nebyla jsi těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2609
28.9.19 20:25

@lovean
MS přišla i dřív. Test jsem dělala týden před ms :lol: jen ze srandy, zdálo se mi, že jsem těhotná. Udělala jsem tento test a za 2.dny stejný a čárka už tam nebyla :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
28.9.19 21:25

@barrrus me vyšla světlá čárka dnes dopoledne v limitu na mama test comfort a včera duch na lady max v limitu. Dnes mam 2-3 dny do neocekavane ms, takže si myslim ze nemusi byt falesny.. v úterý zkusím testnout znovu jestli sílí a pak zavolam dr. Držím palce at ti to vyjde. Zkušenosti s falesnaky nemam.. ted poprve po 10mesicich nemam na testu snehobilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
28.9.19 21:38

@Tynule76 to uz mas krasnou carku,
Ja tam mam jeste pidi ducha…
Nejdriv se objevil stinecek a pak pidi dusik carky… anu mi to nejde moc vyfotit…
A to si vzdy zkousela delat tyhle testy???
A preju ti hodne stesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
28.9.19 21:49

@barrrus tyhle nebo lady max pripadne mamatest prouzky, parkrat dokonce i rossman a nějaký z teta drogerie a vzdycky byly úplně bile max po zaschnuti vylezla malicko šedá ryska. Ja měla ten včerejší taky slabší den předtím skoro neviditelný ale vzdycky v limitu takže jsem druhy den zkoušela znova a sílí :)tak doufam ze se udrží. Co mam načteno tak prý aby nebyl falešný mel by byt v limitu a růžový, uvidis zkus zitra nebo pozítří znovu. Držím palce, my se k téhle čárce „propracovali“ po 10 mesicich

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
944
28.9.19 22:01

Mně mama test falešné duchy nedělal, naposledy jsem testovala v 12/2018. Mám s ním naopak kladné zkušenosti, ze tří značek (dr. Max, Pepino, mama test) ukázal nejdřív //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.19 22:07

@Tynule76 V lednu jsem mela na stejnem testu dost podobnou carku taky (den po terminu ms) a dnes pisu tento prispevek pri kojeni dcery, ktera se narodila zacatkem zari :lol: Dezim palce, at to vyjde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
28.9.19 22:16

@Westie777 tak gratuluju a dekuju za povzbuzení:) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4057
29.9.19 09:52

@petula.bir já myslím že jsi těhotná a byla a odešlo to s menstruaci že to nebyl falešný duch někdy se tohle stává

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
30.9.19 13:36

Tak dnes testik z rossmanu pro potvrzení toho mamtest comfort. není ani z ranní moči, dnes měla přijít MS. Tak snad se štěstíčko udrží :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama