Vaše zkušenost s přepravní službou Geis?

15.7.15 08:31

Vase zkusenost s prepravni sluzbou Geis?

Ahoj, jaka je vase zkusenost? Moje priserna. Vcera jsem cekala na balik, vzala jsdm si kvuli tomu dovolenou! Nakonec me odbyli SMS, ze balik neprijde, ze ho omylem poslali jinam.Dnes jsdm volala na jejich zakaznickou linku, kde mi sdelili, ze balik nekde je, ale oni nevi kde! A co me nejvic sokovalo.Na dotaz, jaka je podle smluvnich podminek doba doruceni, mi rekli, ze ZADNOU garantovanou dobu ve smluvnich podminkach nemaji.Ze tedy balik mohou teoreticky dorucovat treba rok…V podminkach pry maji jen obvyklou dobu doruceni, ktera je napr.od Ceske posty k nicemu nezavazuje.
Jake jsou vase zkusenosti s GEIS? Ja tedy pred nimi urcite varuji.Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25514
15.7.15 08:34

Já jsem s nimi nikdy problém neměla. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1743
15.7.15 08:37

@sabrinafromprague tak mě vždycky balík přišel, ale je fakt, že ráno zavolají že přijedou mezi jedenáctou a jednou a dorazí třeba ve tři, takže s nimi také nemám úplně dobré zkušenosti. A když vezli televizi, tak dorazila s prasklým displejem, ale nevím jestli to byla jejich vina nebo to tak už poslali (bylo to z mall.cz. Ale v pohodě nám jí vyměnili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2820
15.7.15 08:39

@sabrinafromprague tak vcelku nechápu, proč si kvůli převezmutí balíku vybírat dovolenou. U většiny přepravců se dá domluvit převzetí v určitých pozdních hodinách, přece jen oni jsou tu pro nás, je to služba a ne my pro ně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
15.7.15 08:42

Všechny přepravní společnosti mají předpokládanou dobu dodání a ne garantovanou! A Kazde z tech firem se stane, že se jim balík za toulá omylem na jiné depo..Překládají to přece jen lidi a ti dělají chyby. Balík se málokdy ztratí, takže ti ho snad brzy najdou a přivezou

Jinak nejsem zaměstnancem teto firmy, pracuje u konkurence, ale všude to funguje cca stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.15 08:46

@Hanney Rekli mi, ze nemhou upresnit cas dodani, proto jsem si vzala cely den volno. Vysledkem je to, ze stejne nkc nedoslo a balik nemohou najit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
15.7.15 08:47

Já mám s nimi taky smíšené pocity - použil jsme je 2× - obdobně jako @Lucka1111 - hodinu doručení nedodrželi.

A ačkoli jsem dělal ve stejném městě jako to doručovali, tak prostě neumím lítat - když mi mimo stanovenou dobu zavolal - jsme před domem, kde jste? - tak jsem hne přilít z práce - ale musel na mne čekat 15min!!! Byl kvůli tomu drzej a sprostej jak vopice. Tam jsem říkal, tak ať píšou do sms správný údaje - a a on, že on to neovlivní, že to dělá Praha :roll:
A po druhý mi vezli klasický sporák na dřevo (takový ten bílý, smaltovaný, se šamotem, pláty atd. -https://www.mall.cz/sporaky-tuha-paliva/kovoplast-rekreant-n-r3-97-pravy?v=536632002 ). Přivezli to ve stavu, kdy to mohlo jít rovnou na skládku - ani si nedokážu představit co s tím vyváděli (ale po reklamaci mall.cz zaslal nový a už dorazil v pořádku)

takže na malý věci ho neberu, velké věci asi nikdo jiný nevozí :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23090
15.7.15 08:48

AHoj, no já radši využívám tedy PPL - ne, že bych měla iluze, že tam lépe zachází s balíkem, ale právě proto, že tam se dozvím časové rozmezí, kdy mám dřepět doma a čekat… U Geisu mi vezl chlapík balík jednou, čekala jsem od rána jak trubka, zda se někdo ozve, zavolal ve 13h, kdy se mě zeptal, zda jsem doma, řikám, že jasně, když na něj čekám a on, že se staví a zavěsil… No, přijel za dvě hodiny… Sice jsem byla napruzelá, ale vylepšil si reputaci, když mi nabídnul, že mi ten mega pytel granulí nešoupne pouze za „první zavřené dveře“, asi aby mě nezavalil :D

Jinak na Geisu pracuje jeden známý, co je v poho a druhý, takový blb, a i od toho ok vím, že se snaží teda doručit co nejdříve, pokud to mají naložené, protože pro ně to je průser, ale balíků se ztratilo i tak dost nebo je zapomněli naložit do auta a rozvést… Od toho „blba“ zase vím jak se tam chovají k těm balíkům apod, ale jak řikám, nemám iluzi, že jinde by to fungovalo lépe :)

Příspěvek upraven 15.07.15 v 08:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.15 08:49

@jakuve Jiste,vsichni delaji chyby, ale nikdo se mi neomluvil, pani na zakaznicke lince na me kricela a balik nikce, ani zadna zprava kde je…To mi standardni neprijde. Spokojena jsem naopak byla u PPL a Messenger.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2820
15.7.15 08:51

@sabrinafromprague tak na ně řví… a prostě ti dodají ten balík až tobě se to bude hodit, je jeich povinností ho dodat, tak ať se snaží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
15.7.15 08:51

Já mám z Geisem naopak jen ty nejlepší zkušenosti. Vždycky 2× volají, že přijedou a jsou to sympaťáci.
PPLko a DPDčko neutrál, ČP katastrofa.
Teď jsem na MD, ale před tím jsem pracovala na pozici, kde jsem neustále musela využívat služeb přepr. společností, takže to mám obšancovaný a fakt Geis byli vždycky nej. Ale to je všechno jen náhoda, jak tu někdo psal, tak u všech společností to funguje víceméně stejně a je jen na náhodě, s kým si zrovna tu dobrou/špatnou zkušenost člověk udělá. Někdo od nás z firmy by zase řek, že Geis jsou strašný a že ČP je nejlepší. Abych tady nepůsobila jako zaměstnanec Geisu, to fakt nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.15 08:54

@Xiraxinek Geis prave nenabizi, mas pravdu, ani zadne casove rozmezi doruceni, proto jsem byla nucena vzit si cely den volno. Cetla jsem na ne negativni recenze, nikdy bych si tuto sluzbu nevybrala, ale zbozi posila eshop a gen spolupracuje jen s nimi. Cekam tedy druhy den, mam v baliku dulezite zbozi, a netusim, kde je, ani se nenamahali zatim zavolat…Pry hledaji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.15 08:56

@marg Ja na ne, jak pisi vyse, cetla negativni recenze, tva je v podstate prvni pozitivni :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
15.7.15 08:59

U nas s nimi jezdi tak protivný řidič, ze i když dodrzi co slíbili, on to cele zabije. Je neskutečně nepříjemný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
15.7.15 09:00

Mám zkušenosti s vícero dopravci a skoro všechny dobré. Jednu dobu jsme měli problém s DPD v Praze, ale to už je cca 10 let zpět.
Jednou se nám balík místo do Prahy zatoulal na depo na Slovensko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama