Vaše zkušenosti - kouření v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 16:14
Vaše zkušenosti - kouření v těhotenství

Ahoj maminky, prosím vás o zkušenosti, pokud jste samy nebo někdo ze známých nepřestaly v těhotenství kouřit. Jsem těhotná a cigarety jsem zatím nedokázala odložit úplně. Kouřím nejlehčí slimky, ale kouřím. Vy, co jste kouřily v těhotenství, nebo vaše kamarádky, známé, kolegyně… jak se vyvíjelo těhotenství, byl porod v termínu a co mimčo? Děkuji za zkušenosti. Hrozně mne to štve a trápí…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Sany80s
Kelišová 6618 příspěvků 24.09.18 16:16

Znám tři ženy, co nepřestaly.
Děti narozené o něco málo dřív a i s přihlédnutím k týdnu narození byly malé.

divine woman
Echt Kelišová 9138 příspěvků 24.09.18 16:17

Tak s tím sekni, ne? To vykouříš krabičku denně, že to nejde?

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6275 příspěvků 24.09.18 16:19

hrozně TĚ TO ŠTVE A TRÁPÍ, ale jsi tak nezodpovědná a sobecká, že si to žváro nedokážeš urvat od pusy. Jo, kamarádky dcerka je narozená s nízkou porodní váhou, zažila absťák, šestinedělí proplakala nonstop a má těžké astma. Přinutí tě to si už nezapálit? Pochybuju.

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 24.09.18 16:23

Urcite me tu ukamenuji, ale ja kourila pri klukovi, porod 11 dni po terminu, vaha, delka jak modelka. Vsechno ok. Kojila jsem skoro 6 mesicu, pak mliko odeslo ( od porodu jsem si nezapalila ) pak mi to zacalo chybet, takze znovu, ted bude klukovi 8 a ja cekam za 3 tydnu holcicku a kourim. Ale ted uz jsem si rekla, ze po kojeni, uz si nezapalim. Co bys chtela jeste vedet? Jinak kluk zdravej, cilej nekdy az moc.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 24.09.18 16:23

Vykašli se na to. To se budeš celý tehotenstvi stresovat a riskovat? Sousedka kourila a obě deti mela v terminu a malý…jestli maji astma atd nevim..

Alušáček
Závislačka 3241 příspěvků 24.09.18 16:24

Jednu co nedokázala přestat kouřit znám, dítě narozené termínu s průměrnou váhou (3kg),ale neklidné uplakane novorozeně, v prvních letech života jedna laringityda za druhou, první rok školky nemocný stále, antibiotika každý druhý měsíc.

BloomingGorgeous
Závislačka 2832 příspěvků 24.09.18 16:24

Zkusenost nemam, nejsem nezodpovedny sobec.

Příspěvek upraven 24.09.18 v 16:25

Uživatel je onlinePaoloska
Echt Kelišová 8135 příspěvků 24.09.18 16:24

Já pořád nechápu, proč ženy, které kouří těhotní…Buď kouřím, nebo chci dítě :zed:
Jo, znám holku, chlapeček 950g. Chudáček, vylízal se z toho, ale chytá každou nemoc a je jak ťopka..

Tulačka22
Kecalka 123 příspěvků 24.09.18 16:24

Ty co nekouřili tak prý netuší jaké to je kouřit. Říkal mi to partner. Je velice těžké přestat. Nikotin je nejhorší věc co lidstvo vymyslelo.
Já sama jsem nikdy nekouřila. Mám známou. Je teď potřetí těhotná. Hulí jak komín. První syn je v pořádku, druhý syn se narodil s rozštěpem patra. Kdo ví jestli to spolu souvisí. Třetí dítě teď momentálně čekají. Každým dnem by měla rodit. Všechny děti měla do termínu i je kojila. Nicméně, nikotin miminka neumí zpracovávat tak dobře jako dospělí. Ničí jim to hodně ledviny. A odvykání nikotinu (v případě nekojení a nebo odstavování od mléka) je velice náročné. Miminko je protivné a uplakané. Chce také nikotin. S dětmi si má známá prožila peklo, když s kojením končila. Třetí chce opět kojit a dlouhodobě.

xammy
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 24.09.18 16:27

V nemocnici jsem se potkala s maminkou jejíž dítě se narodilo s vvv, celé těhotenství kouřila. Hodně si to vyčítala, vada mohla být kvůli tomu, ale taky nemusela, to už nikdy nezjistí :nevim:

Paola21
Závislačka 3610 příspěvků 24.09.18 16:28
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, prosím vás o zkušenosti, pokud jste samy nebo někdo ze známých nepřestaly v těhotenství kouřit. Jsem těhotná a cigarety jsem zatím nedokázala odložit úplně. Kouřím nejlehčí slimky, ale kouřím. Vy, co jste kouřily v těhotenství, nebo vaše kamarádky, známé, kolegyně… jak se vyvíjelo těhotenství, byl porod v termínu a co mimčo? Děkuji za zkušenosti. Hrozně mne to štve a trápí…

A jak dlouho jsi těhotná? Jestli chvíli, tak chápu, že to nejde ze dne na den, ale snaž se o to, není to zdravé pro tebe, natož pro dítě.

divine woman
Echt Kelišová 9138 příspěvků 24.09.18 16:29

@Tulačka22 Vím dobře jak je prima si zakouřit. Ale také vím, že jde přestat. Já to pro své děti a koneckonců i pro sebe udělala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 16:29
@Janli píše:
hrozně TĚ TO ŠTVE A TRÁPÍ, ale jsi tak nezodpovědná a sobecká, že si to žváro nedokážeš urvat od pusy. Jo, kamarádky dcerka je narozená s nízkou porodní váhou, zažila absťák, šestinedělí proplakala nonstop a má těžké astma. Přinutí tě to si už nezapálit? Pochybuju.

V tom případě jsem se asi stala sobeckou a nezodpovědnou s věkem. U prvních dvou dětí jsem vždy hned na začátku těhotenství přestala. Prokouřit se těhotenstvím rozhodně nechci, aby mělo dítko po narození absťák… proto se ptám na následky u kuřaček.

Jo a krabičku denně nekouřím, to snad v těhotenství nik­do…

xammy
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 24.09.18 16:32

@Tulačka22 kouřila jsem od cca 16 let. Před těhotenstvím 10 - 15 denně. Přestala jsem v roce 2012, když jsem otěhotněla, od té doby nekouřím. Jde to vydržet když se chce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >