Vaše zkušenosti s plastikou nosu

80
11.4.21 11:47

Vaše zkušenosti s plastikou nosu

Ahoj! Zajímala by mě vaše zkušenost s rhinoplastikou. Jak už pozitivní, tak i negativní. Byla bych ráda za všechny příspěvky, ale nejvíc mě zajímají ty, které podstoupili plastiku minimálně před rokem a delší dobou:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
112
11.4.21 12:10

nechoď!

.

Příspěvek upraven 16.04.21 v 21:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
11.4.21 12:27

..a myslím, že „celebrity“ Rollins, Absolonová, Machálková by ti asi taky řekly svoje :)

Reoperace jsou hodně časté. Na specializovaném pracovišti ORL, kde se mi snažili pomoci (částečně už se jim to i povedlo), reoperují po plastických chirurzích jako na běžícím pásu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
11.4.21 12:55

@beta72×xx Když to je hodně těžké rozhodnutí… Opravdu bych si ji přála. Je mi smutno z toho, když čtu negativní zkušenosti, protože je to jedna z věcí pro kterou jsem se tenhle rok rozhodla. Nevím jestli žít doživotně s komplexem nebo to risknout… Navíc doufám, že za těch cca 17 let se ty výkony v plastické chirurgii posunuli dopředu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 12:58

Prosim anonym.
Mohu potvrdit, co rika @beta72×xx …ja o plastice uvazuji uz nejak od 16 let. Ted je mi pres 30 a definitivne jsem se rozhodla, ze nejdu. Nevim, jak vypada tvuj nos, muj je velky a s hrbolkem, nicmene zepredu to nijak extra neupouta pozornost, horsi je to z profilu. Kazdopadne je to velka operace v celkove narkoze a ja jsem ve svem okoli id holek, ci byly (kupodivu zadna z nich nemela velky nebo krivy nos 8o ), slysela v podstate jen stitnosti-obe resily, ze maji jednu dirku vetsi (zvlastni, mozna to neni az tak vyjimecne) a jedna take zminivala probkemy s dychanim. Ani jedna neni s vysledkem uplne spokojena…me to docela odradilo, bojim se komplikaci spojenych s narkozou, ale i d tim, ze to muzou jeste pohnojit, pokud jde o tu rstetickou stranku a problemy s dychanim taky nechci riskovat. Manzel me od toho navic hodne odrazuje, vylozene si to nepreje, takze i to je duvod…

• Citovat
  • Nahlásit
6018
11.4.21 14:02

Já mám zkušenost méně relevantní, byla jsem jen ze zdravotních důvodů na operaci nosní přepážky a odsekání těch zbytnělých nevímčehouž tam… Když pominu to, že ze všech zákroků, co jsem zažila, byl tento nejméně příjemný na rekonvalescenci (výměna tamponády v nose je něco, co spousta lidí nechce zažít a chlapi u toho celkem běžně omdlévají :-D ), tak jsem si jen udělala zkušenost, že ten nos hodně „pracuje“ a stále to tam nějak roste a ani můj zákrok neměl trvalý efekt. CCa 5 let jsem dýchala dobře a teď je to zas tak nějak tam, kde předtím. Ale na to mě upozorňovali, že to obvykle zas dorůstá.

Takže když si představím tu plastiku a jak se ten nos zas za pár let nějak přetvoří… :nevim: Jasně, nenaroste ti tam už hrb, apod, ale může se to zkomplikovat uvnitř a vznikají následné potřeby reoperací ze zdravotních důvodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
11.4.21 14:07
@Anonymní píše:
Prosim anonym.
Mohu potvrdit, co rika @beta72×xx …ja o plastice uvazuji uz nejak od 16 let. Ted je mi pres 30 a definitivne jsem se rozhodla, ze nejdu. Nevim, jak vypada tvuj nos, muj je velky a s hrbolkem, nicmene zepredu to nijak extra neupouta pozornost, horsi je to z profilu. Kazdopadne je to velka operace v celkove narkoze a ja jsem ve svem okoli id holek, ci byly (kupodivu zadna z nich nemela velky nebo krivy nos 8o ), slysela v podstate jen stitnosti-obe resily, ze maji jednu dirku vetsi (zvlastni, mozna to neni az tak vyjimecne) a jedna take zminivala probkemy s dychanim. Ani jedna neni s vysledkem uplne spokojena…me to docela odradilo, bojim se komplikaci spojenych s narkozou, ale i d tim, ze to muzou jeste pohnojit, pokud jde o tu rstetickou stranku a problemy s dychanim taky nechci riskovat. Manzel me od toho navic hodne odrazuje, vylozene si to nepreje, takze i to je duvod…

A to že nejsou ÚPLNĚ spokojené znamená přesně co? Že kdyby to mohli vrátit, tak do toho nejdou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat