Vaše zkušenosti s RD Styl

Anonymní
2.8.16 21:55

Vaše zkušenosti s RD Styl

Dobrý večer,
Sbírám Vaše zkušenosti se stavební firmou RD Styl, jak se vám bydlí v jejich domě a jak se Vám s nimi spolupracovalo během stavby.
Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.8.16 19:46

Vážně tu není nikdo, kdo by stavěl s RD Stylem svůj dům?

• Citovat
  • Nahlásit
31314
28.8.16 20:57

Zkus modrastrecha.cz, tam možná někdo bude vědět :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
24.9.18 14:23

Dobrý den,v současné době nám společnost RD STYL staví domeček.V tuto chvíli už máme hotovou střechu a provádějí se omítky.S touto společností jsme podepsali smlouvu,když jsme díky neserioznímu jednání jiné rádoby stavební firmy přišli o nemalé finanční prostředky.Zatím chválíme a doufáme,ze to tak bude až do předání. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.18 21:08

@kantynka Ahoj :) Můžu se zeptat, jak pokračujete? Začínáme okukovat pozemky v okolí a vybírat firmu na stavbu domu na klíč, RD STYL je jedna z případných možností. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
28.11.18 14:04

Ahoj :D klepu má dřevo,vše klape,před Vánocemi se budeme stěhovat.Firma pracuje jak je naplánováno, lidí jsou příjemní,dost vychází vstříc.Stavi teď u nás v ulici tři stejné domy včetně našeho je to optimal plus 5+1, příští týden budou montovat linku, nyní obkládají koupelnu a WC

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.12.18 13:31

@kantynka Děkuji, to ráda slyším :) Máte vybranou krásnou barvičku fasády, moc se mi líbí v kombinaci s bílými okny a černou střechou :)

Taky se nám líbí nejvíc Optimal. Jestli 4 nebo 5+1 nevíme, pokoj navíc nepotřebujeme, ale prostor se hodí, takže to by záleželo, jestli je ten prostor „půda“ pochozí a nevymrzá a má dveře z chodby.
A můžu se prosím ještě zeptat, jestli dodrželi rozpočet? Samozřejmě bez těch příplatkových položek, které mají v ceníku bokem :)
My bydlíme u Blanska, ale často jezdíme na Ostravu k thánovcům, tak se po novým roce asi pojedeme mrknout na vzorový dům do Krmelína…
Díky a přeji krásné Vánoce v novým domečku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.12.18 15:58

Děkuji moc ????, rozpočet dodrželi, navíc nám to udělá asi cca 100 tisíc za vstupní dveře,sanity, obklady,prostě to vnitřní vybavení jo ještě jsme měnili schodiště v ceně je tuším borovice,my dali z tvrdšího dřeva myslím buk nebo dub ať nekecám,ale s tím jsme počítali.ted je super a vyšlo nám ta kuchyňská linka jako dárek.preburili jsme u ní kolem 25 tisíc které doplácíme.jinak se člověk vleze.taky jsme byli v Krmeline na vzorový dům ( na netu se mi ten dům popravdě moc nelíbil,ale můžu říct že ve skutečnosti mě teda hodně překvapil), vím že tam byl udělaný nahoře jeden pokoj,potom půda ta měla normálně dveře tak si myslím že by tam zima být neměla.klidne se pak můžete přijet podívat i k nám,to není problém.celou ulici vesměs stavěli RDstyl,a jsou tu celkem 4 Optimaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.12.18 16:00

Ještě doplním že nahoře jsme si nechali udělat WC navíc. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.12.18 12:54

@kantynka Vy jste zlatá, díky :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8413
28.3.19 10:40

Staví s nimi teď moje dobrá kamarádka a denně jsme v kontaktu. Jsou s nimi velké problémy. Začalo to tím, že začali stavět o rok později než měli s výmluvami, že to vázne na stavebním. Následně jsme zjistili, že jen mlžili. Prostě měli hodně rozestavěno jinde a neměli kapacitu. Pak tedy stavět začali, desku položili na podzim 2017 s tím, že v létě 2018 bude bydlet. Stavbu však stále protahovali a navyšovali cenu, pořád nějaké vícepráce. Další termín pro dokončení 6/2019. Nyní stavbu opět zastavili. Kamarádka odmítla zaplatit další záhadnou sumu za něco, co na stavbě není vůbec dodáno. Termín posunuli na 8/2019. Nejedná s nimi sama, má odborný stavební dozor, který ji pomáhá vše kontrolovat. Já bych si od nich nenechala postavit ani šopu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
24.6.19 14:39

Každá mince má dvě strany

Vyjádření společnosti RD STYL:
Naše společnost má k dnešnímu dni rozestavěno 34 rodinných domů. Ani jedna z těchto staveb nebyla zahájena v roce 2017. U staveb, kde jsme prováděli základovou desku na jaře 2018 je v současné době rozestavěn pouze jeden jediný dům. Všechny ostatní rodinné domy byly řádně předány a naši klienti v nich již bydlí. Ve výše uvedeném případě (základová deska 06/2018) nám investorka teprve 22. 5. 2019 specifikovala a do přesnila vybavení domu (tzn.: typy obkladů, vnitřních dveří, atd…). Dokončení tohoto domu je plánováno na září 2019. Naše společnost garantuje konečnou cenu stavby i za situace, kdy dochází ke skokovému nárůstu mezd a stavebních materiálů. Naší snahou je předávat rodinného domy v co nejkratším termínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.19 12:12

Spokojenost

V domku od RD Stylu bydlí můj bratr s rodinou a jsou naprosto spokojení :lol: Myslím, že je to typ Praktik 5+1. Přistavěli si k němu velkou terasu a jsou v pohodě :-) Zatím jsem od nich teda neslyšela žádnou stížnost na barák.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
2.12.19 13:41

Spokojenost :-) Na začátku listopadu jsme se konečně mohli začít stěhovat do našeho nového domečku v Jistebníku. Během stavby jsme žádné výraznější průtahy neměli, vše šlapalo.. i když jsme chtěli pozměnit dizpozice pokojů, firma nám vyšla vstříc. Za mne teda palec nahoru :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.21 12:25

Rd Styl

My máme s firmou zkusenost velmi dobrou. Stavební povolení nám vyřídili během cca 5-6 měsíců. Začali stavět 6/2019 a 4/2020 jsme se nastěhovali. Máme postavený Optimal 3+1. Ohledně reklamací jsme taky zatím neměli problém. Jednalo se o špatné zapojení indukce, ale vyřešeno bylo do 2 dní. Teď řešíme problém s elektrokotlem… tak doufáme, že to dobře dopadne. :D
Dostali jsme k výročí firmy slevu na kuchyň 100000 a cena domu byla taková jak slíbili, ale přípojky inženýrských sítí jsme si dělali sami jelikož chtěli moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat