Vaše zkušenosti s růstem řas

21
6.7.20 15:35

Vaše zkušenosti s růstem řas

Ahojky holky, jelikož jsem celý život neměla nikdy moc řasy. Zkoušela jsem si je i lepit (ale většinou se mi nevešli pod brýle), nedávno jsem zkoušela i permanentní řasy, ale vypadávaly mi s nima i moje a teď to mám ještě horší než před tím, prostě hrůza a vůbec mi nerostou. Hlavně permanentní řasy nejsou nic pro mě, ráda si dělám linky ale s nima nemůžu, a první 4 dny katastrofa (vím že je to o zvyku) ale myslela jsem že si ty řasy snad vyškubu jak mi to tam překáželo, a navíc si dost často musím mnout oči takže to pro mě bylo utrpení :D
Chtěla jsem znát vaše zkušenosti s různýma přípravkama na podporu růstu (pouze pozitivní prosím), v jednom příspěvku jsem četla o Aphro Celina, zkoušela jste některá? Za jak dlouho byl viděn výsledek a stojí to za ty peníze? (Musí se používat stále dokola a nebo stačí koupit jeden produkt a až to zas nebude ono tak další)
Děkuji za vaše rady a zkušenosti ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13383
6.7.20 15:46

Ahoj, zkus koupit ricinovy olej a každý večer řasy potírat já na to mám kartáček ze staré řasenky.
Jinak ano musí se stalo dokola jak řasy vypadávají a rostou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
6.7.20 15:48

@Elen8 A kde ho prosím koupím?
A jo, to mě nějak nenapadlo :zed: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13383
6.7.20 15:58

Já kupovala na netu, zadej do vyhledávače.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11092
6.7.20 16:08

@Adinasleh Nebo nejake serum ve forme rasenky. Byla jsem spokojena s Eveline. Ale nemela jsem potize jako ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
928
6.7.20 16:45

Nanolash ten je super, řasy budeš mít do 14dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
6.7.20 21:56

@Hermina.p Cetla jsem jinou diskuzi kde vetsina pise ze zabírá až po 3 měsících a řasy nezhoustnou :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
7.7.20 20:30

Já mám vyzkoušené toto. Cca za dva týdny to bylo znát ze jsou delší a jak to skoro nepadalo, tak i zhoustly. Cena teda moc lidová není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1273
8.7.20 16:43

@Adinasleh nosím brýle 20let, koupila jsem si teď nové černé rámečky a říkala si, že potřebuju ty oči nějak zvýraznit, tak jsem pátrala po tom, že bych začala chodit na řasy. Kamarádka mi to rozmluvila a doporučila sérum na řasy No.1 Lash od Di Angelo. U ní jsem viděla krásně dlouhé řasy, tak jsem řekla, že to zainvestuju a koupím, pže za řasy bych to dala taky… tak jsem to měsíc používala a jak teď dělám doma (covid), tak jsem se po měsíci šla namalovat. Já u toho zrcadla málem upadla, když jsem viděla jak jedu řasenkou a pořád mám co točit :lol: teď používám 2m a stále sérum mám, ráno a večer. Po měsíci vyrostly cca o 2-3mm a po 2m je mám 1cm a některé bych si tipla i víc. Lidi se mě začínají ptát, zda mám umělé :potlesk: další jediný výdaj byl si koupit jinou řasenku, ale to bylo s radostí :pankac: další balení si určitě koupím. Navíc tady to sérum jako jediné na trhu lze používat v těhotenství a kojení. Ricinový olej používám na vlasy, na oči mi to oční vymluvila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
9.7.20 10:29

@Adinasleh
Používám teď Nanolash a spokojenost. Je dražší, ale zabírá.
Rasy mám přirozeně světlé, ale když je nabarvím, vypadá to skoro jako bych měla umělé :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1273
29.7.20 09:23

Přidávám fotku po 3m používání no.1 Lash od Di Angelo - 10-13mm řasy, stále mám první balení a nanáším sérum ráno a večer ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama