Vaše zkušenosti s umyvadlem na desce v koupelně

387
27.2.16 13:29

Vaše zkušenosti s umyvadlem na desce v koupelně

Dobrý den holky / kluci/, chci se zeptat, kdo z vás má doma v koupelně umyvadlo na desce.Jste s tím spokojení? Je to nový desing, ale je to také praktické? Prosím o zkušenosti. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8269
27.2.16 13:32

My to tak měli v minulém bytě a byla jsem spokojená.
Určitě záleží na tom kterém konktrétním provedení, ale naše bylo v pohodě, dobře se to čistilo, nic mi na tom nevadilo, brala bych to znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
27.2.16 13:38

Je to super, mam to jako odkladovou plochu, prebalovala a mazala jsem na tom prcka po koupani a jeste se pod to skvele vejde pracka. Za me velmi prakticke reseni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
387
27.2.16 13:46

@Klementyna @tronelka holkY a měly jste umyvadlo hranaté či kulaté. Baterii v rámci umyvadla nebo mimo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2052
27.2.16 13:49

Mame, jsem spokojena.My mame ovalne a baterii v něm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.16 13:50

Je to super, desku mame z tmave mozaiky, neni na tom nic videt, je to odolny, jen jde o to az to budes vybirat, aby se to dobre uklizelo a cistilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
387
27.2.16 13:54

@Makronka222 Myslíte tu desku? Chceme jí nechat udělat u stolaře- tu co se dává do kuchyní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1319
27.2.16 14:11

Celkem spokojena jsem, jen po detech několikrát denně utírám kapky kolem umyvadla:-)
Baterií mame v umyvadle, už ani nevím proc, ale doporučili nám to v koupelnovem studiu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1442
27.2.16 14:28

Holky, mohu Vás poprosit o nějaký obrázek? Nejsem si jistá, jestli jsem pochopila, o čem mluvíte, ale libi se mi vaše reakce :-) Za chvíli se budeme stěhovat, tak jsem rada za každou inspiraci :-)) omlouvám se a děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
27.2.16 14:30

Máme, dřevěnou a je to super :palec: Baterii ze zdi a umyvadlo oválné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2627
27.2.16 14:53

Já teda moc nadšená nejsem proto, že umyvadlo máme designové, leč nepraktické. Je moc mělké a já umývala dětem zadeček po velké v umyvadle. Tady to šlo špatně. Kombinace mělkého umyvadla a nízké baterie je opravdu nepraktická. Ale pravda je, že kdybychom měli místo sprcháče vanu, asi by to tak nevadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
27.2.16 14:53
@martas 40 píše:
@Klementyna @tronelka holkY a měly jste umyvadlo hranaté či kulaté. Baterii v rámci umyvadla nebo mimo.

No to umyvadlo je neco mezi, ale ma oble voitrky a baterii jsme brali extra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18057
27.2.16 15:17

Máme a jsem hrozně spokojená - trojúhelníkové umyvadlo, baterie mimo. Neměnila bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
27.2.16 15:22
@PepiKo píše:
Holky, mohu Vás poprosit o nějaký obrázek? Nejsem si jistá, jestli jsem pochopila, o čem mluvíte, ale libi se mi vaše reakce :-) Za chvíli se budeme stěhovat, tak jsem rada za každou inspiraci :-)) omlouvám se a děkuji!

My teda mame jen obyc desku, jejiz soucasti uz to umyvadlo je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
27.2.16 15:37

Umyvadlo zapuštěné v desce je velmi praktické, protože na tu desku se dá položit: kartáček na zuby, pasta, mýdlo, krém, telefon, brýle,… :-) Voda z desky se snadno rukou setře do umyvadla - samozřejmě to umyvadlo nesmí mít rantl, který vyčuhuje nad desku. Naproti tomu umyvadlo na desce se hodí pouze na titulní stranu časopisu Můj dům a jinak už vůbec na nic jiného. Ta deska je ideální z Corianu (drahý, ale nezničitelný a dá se snadno čistit).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama