Sanus Pardubice - vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 14:26
Vase zkusenosti - Sanus Pardubice

Ahojda, jsem snazilka o mimi a hledam si centrum. Pardubice mame nejblize, nekdo je chvali, nekdo ne. Prosim o zkusenosti :-). Dekuji :)

Přečtěte si článek: Co zajišťují centra asistované reprodukce

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 14:55

Já byla spokojená. K miminku nám nakonec pomohli, byli milý. Faktem je, že třeba iui jsme si platili, což je někde zdarma. Ale jinak vše v pořádku, vždy vše vysvětlili. Klidně se ptej, jestli tě něco zajímá konkrétně, snad si ještě vzpomenu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 17:22
@Anonymní píše:
Já byla spokojená. K miminku nám nakonec pomohli, byli milý. Faktem je, že třeba iui jsme si platili, což je někde zdarma. Ale jinak vše v pořádku, vždy vše vysvětlili. Klidně se ptej, jestli tě něco zajímá konkrétně, snad si ještě vzpomenu.

Zakl: dekuji. Ja bych se optala na venu oui a na lekarku, jaka je. Dekuji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 17:22

…venu iui :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 18:01
@Anonymní píše:
Zakl: dekuji. Ja bych se optala na venu oui a na lekarku, jaka je. Dekuji

Za iui jsme platili 1.000,– Kč za pokus. Nakonec jsem jich měla 6 a bohužel nezabralo ani jedno, ani ťuk. Zpětně nevím, zda bych jich podruhé chtěla tolik, ale neměli jsme žádný problém, tak jsem doufala, že by to mohlo klapnout. Doktorka byla moc milá a sympatická. Všechno trpělivě vysvětlila, podpořila, byla empatická. Rozhodně jsem si tam nepřipadala jako „pacient“.

Eva77777
Nováček 5 příspěvků 12.11.18 13:24
sanus pardubice

Ahoj mám dotaz, chodím do Sanusu v Pardubicích, když se nezdaří několikrát iui, jaký je další postup? Děkuji

Petyšé
Stálice 69 příspěvků 12.11.18 19:14

@Eva77777
Ahoj - já začnu až příští měsíc . Dr mi vysvětlil jak to budem zkoušet - 3× IUI - pokud se nezadaří , tak se udělá laparoskopie - jestli je vše v pořádku - poté další 3× IUI - a pokud ani to neklapne tak pak už jen IVF . Tak nevím jestli to je klasický postup u všech
Jinak mohu se tě zeptat jak to tam chodí ? Jací jsou doktoři? Platí se něco ? A tak :oops:

Eva77777
Nováček 5 příspěvků 13.11.18 16:52

Ahoj, já moc zkušená nejsem, byla jsem jen 2× na iui a to stálo 2× 1000 Kč. U druhého iui jsem brala Duphaston a dole v lekárně jsem platila 100 Kč (zjistila jsem, že v jiné lékárně byl doplatek 67 Kč). Tento měsíc mě čeká třetí iui a nevím, zda chci jít do takové zátěže hormonální dál, tak nevím. Chodím k Mudr. Novotné a ty? Já to měla tak, že jsem kolem desátého dne cyklu chodila na folikulometrii a pak když už docházelo k ovulaci, tak jsem si 2 dny před bodla Ovitrelle a pak šla za 2 dny na iui. Mudr. Novotná mi nejdříve přišla studená, ale už jsem si zvykla a nemůžu proti ní nic říct, chová se normálně. Když byla Novotná na dovče, byla jsem u Mudr. Dvořákové a je velmi usměvavá a milá. Nemůžul si na nikoho stěžovat :-) Jen je pruda tam chodit co 2 dny a zjisťovat, kdy bude ovulace, protože jsem tam třeba byla 5× za sebou a to v práci prostě kolektiv vytáčí, ale nikomu říkat nechci, kam chodím jenže zdravotnictví a ženy no, takje mi nepříjemné, že často chybím v práci, ale to je jen blbost. Klidně se ptej, moc toho nevím :-)

Petyšé
Stálice 69 příspěvků 13.11.18 20:56

@Eva77777
No já tam ještě nebyla - vše zatím řeším jen s mým gynekolem - Provazník - měl by tam snad taky fungovat . Nemám jeden vejcovod - tento měsíc byla ovulace na blbé straně , tak mám přijít další měsíc 12 den, koukne na mě a pokud bude ovu na správné straně že mě tam pošle. Doufám že to nebude tolik lítání - že tam prostě dorazím on řekne je to ok a třeba za dva dny to podstoupime? Nebo to jen má milná představa ? Celkem se toho i bojím - naděje , zklamání … :( :(

Petyšé
Stálice 69 příspěvků 13.11.18 22:01

@Eva77777
A ještě prosím jak jsi myslela tu hormonální zátěž ? To bereš po tom IUI něco ? A před nějaké injekce taky jsou ? Nebo to jen při IVF ? :oops: :oops: :oops:

Eva77777
Nováček 5 příspěvků 14.11.18 17:38

Já vždy chodím od desátého dne a právěže než dojde k ovulaci, tak to u mě většinou trvalo dýl a já šla i 5×. Když se zjistí, že je ovulace na spadnutí, tak jsem jsi bodala 2 dny před iui Ovitrelle a po tom jsem brala 10 dní Duphaston a bohužel mi to nevyšlo :-( musím říct, že to bylo pro mě zklamání, protože jsem byla na sklerotizaci, že mám polypy a že by to mohlo bránit otěhotnění a pak jsem myslela, že to klapne a ono zase nic :-( Takže vím, o jakém zklamání mluvíš. Nevím jak je to při IVF já o tom nic zatím nevím. Ono i ten Duphaston a Ovitrelle není kdo ví jak super pro tělo, hormony no :-( ale s tím se člověk musí smířit. Nevím do jaké míry chci do sebe cpát ti srajdy, proto nevím zda po několika iui budu pokračovat.
Provazníka neznám, já byla vždy u Novotné a jednou u Dvořákové.

Eva77777
Nováček 5 příspěvků 14.11.18 17:46

Bodneš si Ovitrelle a za 2 dny nebo za den jdeš na iui a je to :-) a pak jsem brala těch 10 dní Duphaston, ale poprvé jsem Duphaston nebrala. Jen bodla Ovitrelle a šla na iui.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >