Sanus Pardubice - vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 14:26
Vase zkusenosti - Sanus Pardubice

Ahojda, jsem snazilka o mimi a hledam si centrum. Pardubice mame nejblize, nekdo je chvali, nekdo ne. Prosim o zkusenosti :-). Dekuji :)

Přečtěte si článek: Co zajišťují centra asistované reprodukce

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 14:55

Já byla spokojená. K miminku nám nakonec pomohli, byli milý. Faktem je, že třeba iui jsme si platili, což je někde zdarma. Ale jinak vše v pořádku, vždy vše vysvětlili. Klidně se ptej, jestli tě něco zajímá konkrétně, snad si ještě vzpomenu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 17:22
@Anonymní píše:
Já byla spokojená. K miminku nám nakonec pomohli, byli milý. Faktem je, že třeba iui jsme si platili, což je někde zdarma. Ale jinak vše v pořádku, vždy vše vysvětlili. Klidně se ptej, jestli tě něco zajímá konkrétně, snad si ještě vzpomenu.

Zakl: dekuji. Ja bych se optala na venu oui a na lekarku, jaka je. Dekuji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 17:22

…venu iui :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 18:01
@Anonymní píše:
Zakl: dekuji. Ja bych se optala na venu oui a na lekarku, jaka je. Dekuji

Za iui jsme platili 1.000,– Kč za pokus. Nakonec jsem jich měla 6 a bohužel nezabralo ani jedno, ani ťuk. Zpětně nevím, zda bych jich podruhé chtěla tolik, ale neměli jsme žádný problém, tak jsem doufala, že by to mohlo klapnout. Doktorka byla moc milá a sympatická. Všechno trpělivě vysvětlila, podpořila, byla empatická. Rozhodně jsem si tam nepřipadala jako „pacient“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama