Sanus Pardubice - vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.03.18 14:26
Vase zkusenosti - Sanus Pardubice

Ahojda, jsem snazilka o mimi a hledam si centrum. Pardubice mame nejblize, nekdo je chvali, nekdo ne. Prosim o zkusenosti :-). Dekuji :)

Najdete v encyklopedii: Centra asistované reprodukce

Reklama

Reakce:

Anonymní  14.03.18 14:55

Já byla spokojená. K miminku nám nakonec pomohli, byli milý. Faktem je, že třeba iui jsme si platili, což je někde zdarma. Ale jinak vše v pořádku, vždy vše vysvětlili. Klidně se ptej, jestli tě něco zajímá konkrétně, snad si ještě vzpomenu.

Anonymní  15.03.18 17:22
@Anonymní píše:
Já byla spokojená. K miminku nám nakonec pomohli, byli milý. Faktem je, že třeba iui jsme si platili, což je někde zdarma. Ale jinak vše v pořádku, vždy vše vysvětlili. Klidně se ptej, jestli tě něco zajímá konkrétně, snad si ještě vzpomenu.

Zakl: dekuji. Ja bych se optala na venu oui a na lekarku, jaka je. Dekuji

Anonymní  15.03.18 17:22

…venu iui :D

Anonymní  15.03.18 18:01
@Anonymní píše:
Zakl: dekuji. Ja bych se optala na venu oui a na lekarku, jaka je. Dekuji

Za iui jsme platili 1.000,– Kč za pokus. Nakonec jsem jich měla 6 a bohužel nezabralo ani jedno, ani ťuk. Zpětně nevím, zda bych jich podruhé chtěla tolik, ale neměli jsme žádný problém, tak jsem doufala, že by to mohlo klapnout. Doktorka byla moc milá a sympatická. Všechno trpělivě vysvětlila, podpořila, byla empatická. Rozhodně jsem si tam nepřipadala jako „pacient“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama