Vaše zkušenosti, už nevím co dál...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 400 příspěvků 22.04.19 21:53
Vaše zkušenosti, už nevím co dál...

Dobrý večer holky,
jsem už úplně znechucena tím vším ????. Od září se snažíme o miminko, ale nebylo to nějak extra a od června 2018 neberu HAK, menses chodila do toho září krásně 24.-26.den cyklu, od toho září prostě nic, byla jsem na vyvolávací injekci, menses dorazila a vše OK. Pak mi umřela maminka, takže se vše zase rozhodilo a zase jsem byla po novem roce na vyvolávací injekci. Menses dorazila a pak mi byl zjištěn zánět pravého vejcovodu, měla jsem dvoje silná antibiotika, zánět zmizel, ale udělal se mi v tom pravém vejcovodu slepenec, který prý půjde pryč! Měla jsem se dostavit po menses, samozřejmě jsem dnes 49.den cyklu a menses nikde ????, zhruba od 28.dne mě Bolel podbřišek jak kdybych to měla dostat, ale nic. Pak jsem nějaký 40.den cyklu a 42.den cyklu slabě krvacela, ale zase z toho nic nebylo. Minulý týden jsem i po sexu krvacela a to dost, ale zase pak z toho nebylo nic a teď už třetí den spinim, dnes zase slabší krvácení, ale nic víc ????. Zítra jdu k doktorce, ale jsem z toho opravdu už vyřízena. Myslela jsem, že dostanu menses, půjdu na laparoskopii a snad se začne dit něco lepšího, pozitivního, ale zase čekat, zase koloběh ????. Jen nevím, proč vždy slabě krvacim a pak zase nic. Nemáte někdo zkušenost?
Moc děkuji všem za zkušenosti.

Reakce:
Kikipi
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 22.04.19 22:18

@Toma18 Me po vysazeni antikoncepce MS asi 3 mesice chodila +- pravidelne, pak uz ne - muze to tak byt, obzvlaste kdyz HAK maskuje nejakou poruchu v hladine hormonu. Cimz muze jit vysvetlit i to nepravidelne krvaceni a spineni.
Mas take dost stresujici obdobi, vliv to mit muze. Urcite bych se nebranila i psychologicke pomoci.
S nepruchodnym vejcovodem nemam zkusenost, muzes to zkouset rozcvicit Mojzisovou nebo hormonalni jogou, chce to ale nejaky cas a trpelivost. Zaroven ale muze byt onen slepenec zdrojem zanetlive tekutiny, ktery brani uhnizdeni embrya. Nechala bych si poradit od Dr. jake jsou moznosti (treba i na 2 mistech).

Váš příspěvek
Reklama