Vasektomie a vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 09:23
Vasektomie a vaše zkušenosti

Ahoj všichni, zajímaly by mě zkušenosti všech, co podstoupili v ČR vasektomii, případně těch, kdo mají partnera po tomto zákroku. Proběhlo to bez komplikací? Nesnížila se chuť na sex? Nevznikly problémy třeba s erekcí?

Díky všem a prosím o anonym - citlivé téma.

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mrazik6
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 1 inzerát 18.01.19 09:25

Ahoj, vše je OK, na funkci nemá vliv, jen střílí slepé náboje.

Heivka
Závislačka 3615 příspěvků 18.01.19 09:27

Počkám si na reakce s manželem taky uvažujeme jak za pár let řešit antikoncepci když mi pilulky nedělají dobře a kondom ani jeden nemusíme.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 09:29

@mrazik6 ahoj, můžu se zeptat, jak dlouho od zákroku to máte? :)

mrazik6
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 1 inzerát 18.01.19 09:31

Dva roky

Tableta
Závislačka 4319 příspěvků 18.01.19 09:31

Ahoj. Vasektomie no scalpel no needle technikou, celková cena včetně spermiogramu po třech měsících je 10 000 Kč. Vše proběhlo bez komplikací, ani ne za hodinu už jsme byli od doktora pryč. Ranka byla za 14 dní bez sekrece, po necelých dvou měsících nejde už vůbec nic poznat. Chuť na sex se nesnížila, problémy s erekcí nevznikly. Jestli tě zajímá něco konkrétního, klidne se ptej :)

sara1000
Kelišová 5598 příspěvků 18.01.19 09:33
@Tableta píše:
Ahoj. Vasektomie no scalpel no needle technikou, celková cena včetně spermiogramu po třech měsících je 10 000 Kč. Vše proběhlo bez komplikací, ani ne za hodinu už jsme byli od doktora pryč. Ranka byla za 14 dní bez sekrece, po necelých dvou měsících nejde už vůbec nic poznat. Chuť na sex se nesnížila, problémy s erekcí nevznikly. Jestli tě zajímá něco konkrétního, klidne se ptej :)

U nas absolutne to stejne…Vse bez sebemensiho problemu.Zakrok trval cca 20minut.Manzel to zhodnotil,ze uplne v pohode.Jen to bolelo jeden den,kdyz se to hojilo.Ale hojeni bez problemu.

Heivka
Závislačka 3615 příspěvků 18.01.19 09:33

@Tableta Kde jste na zákroku byli?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 09:34

@mrazik6 díky moc.

@Tableta díky, můžu se ještě zeptat, kde jste na zákroku byli?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 09:35

@sara1000 paráda, díky. A jestli taky můžu poprosit o info, kde jste byli..

Petula306
Kecalka 140 příspěvků 18.01.19 09:36

Holky a tohle řešení napadlo vás a partner s tím souhlasil, nebo to bylo přímo z jeho hlavy?

sara1000
Kelišová 5598 příspěvků 18.01.19 09:38

Ja tedy si uz nepamatuji presny nazev Ale bylo to soukrome pracoviste u Karlova namesti v Praze.

sara1000
Kelišová 5598 příspěvků 18.01.19 09:40

@Petula306
Ja jsem se puvodne chtela nechat sterilizovat.
Ale manzel prisel s tim,ze bude pro me bezpecnejsi,lev­nejsi…kdyz pujde na zakrok on.Docela jsem byla prekvapena,rpzhodne jsem to po nem nechtela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 09:44

@Petula306 u nás s tím přišel partner. Víc dětí nechceme, hormony brát nechci, tělísko taky ne a kondomum nefandime

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 10:13
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, zajímaly by mě zkušenosti všech, co podstoupili v ČR vasektomii, případně těch, kdo mají partnera po tomto zákroku. Proběhlo to bez komplikací? Nesnížila se chuť na sex? Nevznikly problémy třeba s erekcí?Díky všem a prosím o anonym - citlivé téma.

Ne, všechno jako dřív. Já bez hormon antikoncepce lepší.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >