Vasocardin mi nesnížil tlak, co teď?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lampicka11
Závislačka 3689 příspěvků 20.07.19 23:26
Vasocardin mi nesnížil tlak, co ted

Ahoj. Beru pravidelně 25 vasocardin ráno a večer. V 9 se mi udělalo zle a tak jsem si vzala teda svoji dávku. Jenže je skoro půlnoc a mě to drží pořád. Tlak jsem měla 149/98 pulz 97.
Ma normálně 120/80 a puls 60.
Co teď? Mám si vzít další prášek? :roll:

Reakce:
wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 20.07.19 23:31

Tady se neodvazuji poradit, kdyz nejsem lekar, ale zvysit si muzes,25 je pomerne mala davka, lupla bych si ja osobne jeste jednou 25ku. Drzim palce, at se ti udela lip.Ja bych to asi zkusila jit i zaspat, ale kdyz me lital tlak, stejne mi neslo usnout a vic me to znervoznovalo :think:.

Caboverde
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 20.07.19 23:34

Podstatné je, jak dlouho léky bereš, ono to trvá pár dní, než léky pořádně tlak sníží. Jinak já měla nedávno 170/140. Tvůj tlak je lehce nad hranicí, toleruje se do 140/90. Můj diastolický tlak je na infarkt nebo CMP. Co bych dala za tvoje hodnoty.

Doctus
Závislačka 4522 příspěvků 21.07.19 00:28

Já bych si dal pidi dávku (půl tablety nejslabšího) dostupného benzodiazepinu (Neurol, Lexaurin atd.).

xjuklickova
Kelišová 5296 příspěvků 21.07.19 01:57
@Doctus píše:
Já bych si dal pidi dávku (půl tablety nejslabšího) dostupného benzodiazepinu (Neurol, Lexaurin atd.).
:palec: :palec: :palec:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15946 příspěvků 21.07.19 08:45

A v kolik bereš prášky normálně? píšeš že jsi si ho vzala až když ti začalo být špatně

lampicka11
Závislačka 3689 příspěvků 21.07.19 13:19

Beru ho 2rok. Ale nakonec jsem měla 180/92 a pulz 120 tak jsem jela na pohotovost do Tabora. Poslali mě domů… Nic mi nedali protože kojim. Dnes je mi lépe. Ale psychicky se cítím dost mizerně..tak, že asi to byla příčina. Protože teď mám tlak normalno

pavluska71
Nováček 2 příspěvky 28.07.19 10:23
Pavla

Pro všechny co to tady čtou a diskutují, když je ti takhle blbě, tak si můžeš vzít ještě jednu půlku a když to nepřejde do dalších 30-45min, tak teprve bych jednala, ten tlak není špatný a ani ten tep…tolerují do 150tepů za minutu, pak už se také jedná. Nebo jak tady někdo psal…místo té druhé půlky si klidně opravdu vem třeba půl léků na uklidnění. Kolikrát to pomůže víc než jakkoliv jiný lék. Ten lék vasocardin se dá taky užívat, jen při problému. To znamená jen někdy, když se zrovna necítíš a máš blbý tlak a tep.Tak příště, si klidně vem druhou půlku. Ale to by tě měl důkladne vysvětlit jak to funguje a nefunguje ten kdo to předepsal, tak jako mě na interně a to, že si mám vzít tu další půlku a vyčkat, mě vyloženě řekli tam a vlastně i ostatní věci co jsem tu napsala…tak ať se daří a všem přeji dobrý tlak i tep :palec:

Váš příspěvek
Reklama