Vašs zkušenost homeopatie x neplodnost

bix
4
22.8.06 19:40

Vašs zkušenost homeopatie x neplodnost

Zdravím všechny snažilky.

Mám dotaz, mohly by jste se prosím podělit o zkušenost řešení neplodnosti pomocí homeopatie? Konkrétně kde byla chyba (partner, partnerka), jak dlouho jste užívali homeopatika a jestli, pokud už, to pomohlo?

My se snažíme o mimi už 2,5 roku, chybu zatím odhalili pouze na straně manžela. Klasická medicína si s kvalitou spermií, resp. vylepšením, neumí poradit (informace ze Sanatoria Helios Brno), takže zkoušíme homeopatii, ale zatím bez touženého výsledku.

Díky..
Bea..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

386
22.8.06 21:16

Bix, posílám SZ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
23.8.06 08:34

Mila Bix,

mam pozitivni zkusenost s homeopatii, presneji receno s australskou - tzv. bush flowers. Jedna ma pritelkyne s bush kvetinkami leci uz par let. Take jsem u ni byla, nedari se nam mimci.
A jake bylo moje prekvapeni, kdyz mi pomoci karet, ktere pomohou zjistit, kde problem lezi, zjistila, ze nejsem schopna prijimat…Je to az neskutecne, ale mne samotne uz ty karty dvakrat vysly a znam i jine. Prvni problem - boleni hlavy a migrany, kdyz jsem byla ve vetru a zapomnela si vzit cepku nebo proste neco na hlavu, byl diky temto kartam a tzv. journey vyresen do hodiny, uz nikdy vice mne ta hlava nebolela, i kdyz jsem byla ve vichrici uplne vlasata… :D Ta energie, ktera v nas vsech vezi, a o ktere vime jeste hrooooozne malo, Te uplne nuti vytahnout tu kartu s bush kvetinkou, ktera ukaze presne Tvuj problem…
NO a ted jsem zvedava, jestli jsme tim ten problem prijimani take vyresily… za mesic muzu rici vice… :D

Nevim, jak to funguje u ceskeho homeopata, pracuje take s kartami a nebo jak zjisti, jaka kvetinka je ta prava?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
23.8.06 10:05

Ahojky,
to co psala Fila asi nebude klasická homeopatie ale spíš něco podobného Bachovkám. :wink:
Já jsem taky začala chodit homeopatovy asi před více než měsícem, vlastně jsem zkusila víc věcí, ale snažíme se po roční pauze teprve druhý cyklus takže zatím nevím. U mě je ale problém že se na to moc upínám a řeším to, což by ta homeopatie měla určitě zlepšit krom jiných věcí. :wink:

Kajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bix
4
23.8.06 20:19

My zkoušíme klasickou homeopatii. Moc jsem o jiných variantách neslyšela. Jezdíme k jednomu panu doktorovi, co byl původně internista a co je světově vyhlášený. Dvěma kamarádkám pomohl se stejným problémem a mají už mimi. Jen u nás to nějak vázne, asi jsme komplikovanější případ 8) .

Zatím můžu potvrdit to, že mi pomohl od špinění před menzes. S normálním doktorem jsem tohle nevyřešila. Cpali mě hormonama a k ničemu to nevedlo. Homeopat na:,–(il kuličky a musím říct, že se mi to výrazně zlepšilo. Jinak o žádném problému u sebe nevím. Manželovi homeopatika asi posílila imunitu, protože se výrazně zlepšila jeho odolnost proti nemocem.

Jak píšeš Kajko, že se na to moc upínáš, tak tomu rozumím. Mě homeopat nějak nečím dokázal dostat do psychického klidu i když na mimi myslím neustále a neustále to řeším. Ale jaksi jinak. Ono to asi nejde vyhodit z hlavy, když po tom člověk touží.

Bea..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
24.8.06 10:51

Beo a měla jsi projevy nějakého homeo zhosršení. Já po prvním kuličkách měla asi za 14 dní hodně, a ta touha po mimi byla úplně neukočírovatelná. Vsugerovala jsem si těhu příznaky, testovala ještě před MS, depky, pláč a tak. Pak jsem u něj byla, řekl že mi dá úplně něco jiného a od té doby je to daleko lepší. Ne teda že by to úplně zmizelo ale rozhodně neblázním jako před měsícem :lol:
No uvidíme, každopádně si myslím že to je určitě jedna ze správných cest protože si tím člověk vyřeší i jiné věci (všechno souvisí se vším, že jo :wink: ). tak držím palce. :lol:
Odkud jsi?
Nechceš nakouknout sem? https://www.emimino.cz/modules.php?…
Tam se homeo řeší hodně (holky s ní mají dost zkušeností) i ty bachovky a i jiné věci „mezi nebem a zemí“ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bix
4
24.8.06 12:01

Ahoj Kajko.

No ono se to tezko rozebira a porovnava, kdyz ma clovek malo informaci. Nevim, co presne si predstavit pod pojmem „homeo zhorseni“. Kulicky uz beru hoodne dlouho. To, co popisujes, jsem po homeo nikdy nemela. Ale rizenim udalosti jsem se letos v kvetnu dostala blize ke dnu (az mooc najednou tehotnych kamaradek) a dostala jsem kulicky, po kterych jem furt rvala. Homeopat to zkonstatoval, ze je to vlastne dobre, ze jsem udelala velky pokrok, protoze slzy jsou udajne nezpochybnitelnym projevem emoci. No cert se v tom vsem vyznej. Fakt je ale, ze posledni tri tydny se citim dobre stejne jako prvni rok uzivani.

Kuknu na diskuzi, kterou jsi mi psala. Jinak jsem z Brna a je mi 32.

Bea..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
28.6.10 09:51

Ahoj holky, jsem tu nova a zabrousila jsem do diskuze homeopatika a neplodnost.
Manzel ma prave malo spermii a pohyblivost vetsinou jen na miste.
Taky by me zajimalo zda se da lecit muzska neplodnost treba i pomoci cinske mediciny.
Byla jsem v minulosti na IVF ICsi a asi 10 IUI vse s darcem, a nevyslo nic. Manzel nechtel zadne zakroky Tesa Mese podstupovat.
Porad verim na nejkay zazrak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama