Vaxxed - dokument o MMR a autismu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Star007
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 28.02.17 22:55
Vaxxed - dokument o MMR a autismu

Ahoj, nedávno jsem konečně viděla tenhle dokument a celkem dost mě zasáhl. A to už jsem toho o očkování viděla hodně. K očkování mám svůj postoj a ráda bych znala názory ostatních na tenhle dokument a vlastně všechno ohledně nežádoucích účinků a zatajování pravdy.
Pro trolly - jestli se vám chce, tak si to tady užijte :-D

Pro ty co neviděli přidávám odkaz. Vydržte a dokoukejte to celé http://www.svobodavockovani.cz/…ske-titulky/

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 62 Další »
Reakce:

vjerunqa
Závislačka 3141 příspěvků 28.02.17 23:20

@Star007 Ahoj, dokument jsem viděla v loňském roce a díky za něj. Wakefieldovi věřím. Neočkuji vůbec, z čehož patrně vyplývá můj postoj k vakcinaci obecně :mrgreen:

Star007
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 28.02.17 23:24

@vjerunqa taky neočkujeme. Mě jen zaráží, že se po tomhle „odhalení“ nic neděje.

vjerunqa
Závislačka 3141 příspěvků 28.02.17 23:45

Wakefieldova studie už je poměrně letitá záležitost a každý, kdo se o problematiku trochu zajímá, dávno ví, jak se dnes velmi jednoduše, obratně, účelově a zcela běžně manipuluje s daty, co se týče farma průmyslu.

Star007
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 28.02.17 23:48

To máš pravdu. Je mi z toho všeho blivno :pocitac:

Moise
Hvězda diskuse 36423 příspěvků 28.02.17 23:49

@vjerunqa na druhou stranu, i neočkovači mají velmi zavádějící a neověřené informace a zacházejí s nimi jako s fakty :nevim:

Star007
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 01.03.17 00:10

@Moise tak ono na netu se dá najít úplně všechno. Prostě co hledáš, to tam najdeš. Jde jen o to používat selský rozum a selektovat hov. adiny :nevim:

vjerunqa
Závislačka 3141 příspěvků 01.03.17 00:33

@Moise Materiálů jsou spousty, každý ať si vybere, co je jeho srdci, intuici, rozumu bližší. Ve finále je to stejně otázka víry a přesvědčení ;)

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 01.03.17 05:57
@Star007 píše:
@Moise tak ono na netu se dá najít úplně všechno. Prostě co hledáš, to tam najdeš. Jde jen o to používat selský rozum a selektovat hov. adiny :nevim:

Ano. Proto mi hlava nebere, ze antivax nejsou schopni za ty roky vyselektovat hov. adinu, ze autismus vznika po ockovani.
Ale vlastne to asi chapu - nemaji na to vzdelani, neumi posoudit relevantnost informaci, tak se nechaj zblbnout Elekovou a spol.

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 01.03.17 07:21

No já proti očkováni nejsem, spis jsem proti tomu, aby se ockovali úplný miminka v 9 týdnech. Já dala v 9 týdnech hexu, d.ebil jsem nevedela, ze to muže být i jinak a dala jsem na doktorku.
Synovi se poté rozjel atopak, se kterým jsme bojovali do roku a kousek, teď je mu 20m a ekzem je v regresi, vyhráno nemáme. A to je jen blbej ekzem.
Samozřejmě možná to nemá z toho, ale to už nezjistim.
Další očko jsem mu nedala a vakcínu MMR, ze který mám strach, dam nejdříve za půl roku

Příspěvek upraven 01.03.17 v 07:23

selia
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 8 inzerátů 01.03.17 07:22

@Baba No tak nebuď, zlá. Ono to fakt není snadné pochopit a posoudit pro někoho, kdo ne to vyslvoeně není trénovaný. Víš, kolik VŠ studnetů mám problém pochopit třeba rozdíl mezi korelací a kauzalitou? Naše školství tohle netrénuje, bohužel :( a z tohto hlediska je internet cesta do pekel.

Kdo ale umíte anglicky, můžete si přečíst tenhle článek na wikipedii, je to dobré shrnutí https://en.wikipedia.org/…_controversy#…

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 01.03.17 07:48
@selia píše:
@Baba No tak nebuď, zlá. Ono to fakt není snadné pochopit a posoudit pro někoho, kdo ne to vyslvoeně není trénovaný. Víš, kolik VŠ studnetů mám problém pochopit třeba rozdíl mezi korelací a kauzalitou? Naše školství tohle netrénuje, bohužel :( a z tohto hlediska je internet cesta do pekel.Kdo ale umíte anglicky, můžete si přečíst tenhle článek na wikipedii, je to dobré shrnutí https://en.wikipedia.org/…_controversy#…

Je to tezky. A lidi maji radi jednoducha reseni a vysvetleni. Ockovani zpusobuje autismus, protoze to tvrdi Elekova a dokumenty na youtube.
Projit si odborne zdroje by vyzadovalo cas a studium - a komu se to chce.

robínek
Extra třída :D 13909 příspěvků 01.03.17 08:31
@Moise píše:
@vjerunqa na druhou stranu, i neočkovači mají velmi zavádějící a neověřené informace a zacházejí s nimi jako s fakty :nevim:

A radi s temi „fakty“ strasi ostatni z pozice tech, kteri vedi. Jako @vjerunqa kdyz loni v listopadu napsala do diskuse, ze „prave dnes umrelo dite po ockovani MMR, usnulo a uz se. neprobudilo, holy fakt.“. Pak se sice ukazalo, ze to bylo. nasilne umrti, ale k tomu uz se nejak vyjadrovat nebylo treba. Tak ted zas pro zmenu davno vi, jak to chodi ve farma prumyslu :roll: :mrgreen:

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14453 příspěvků 01.03.17 09:20

Diky Robinku. Uz tenkrat jsem v presne stejne diskusi upozornila Vjerunqu, ze az na ni zas nekdy narazim v ockovaci diskusi, ukazu, jak umi manipulovat s „fakty“. https://www.emimino.cz/…rankovani/2/
Nebudu hodnotit, jestli je jen tak hloupa a veri vsemu a pak rada vsem poradi, protoze tomu prece rozumi… nebo je v tom vycura.ost a manipulace. Obrazek necht si kazdy udela sam. A presne takhle vznikaji famy a nepodlozena tvrzeni, ktera vstoupi v lidovou slovesnost jako prokazana ( kdyz o tom vsichni mluvi a vsichni to prece vi). Kdo chce verit cokoli takovemu cloveku, prosim, jeho volba.
MMCH - kdyz je Elekova tak proti ockovani, proc ho sama provadi? http://lecivacesta.webnode.cz/…acni-hodiny/ navic doporucuji precist si jaka vysetreni ta osoba nabizi - treba vysetreni zive kapky krve, vysetreni na Bicomu apod… a dobre je podivat se na cenik nadstandardnich sluzeb a recenze pacientu… Skutecne je tohle lekar, kteremu byste se sverili?

vjerunqa
Závislačka 3141 příspěvků 01.03.17 09:25

@robínek Násilné úmrtí? Aha. Haha :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 62 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >