Vázání elastického šátku

19.8.15 13:58

vázání elastického šátku

Prosím o radu ohledně vázání elastického šátku. Bydlím ve 4. patře bez výtahu a 3× denně musím chodit ven se psem, což znamená brát prcka sebou a snášení a vynášení kočárku není možné. Zkoušela jsem vázat do kolébky prý je to pro malé mimčo nejlepší (4.týdny), ale když šátek utáhnu tak tam mimčo skoro ani nenarvu a příjde mi, že je tam naprosto namáčklá, když zase šátek víc neutáhnu tak se hodně povoluje a vytahává. Nyní jsem zvolila vázání do kapsy ze předu kde má nožičky venku (neznám ty názvy vázání). Chtěla bych se zeptat co se nejvíce osvědčilo vám při vázání elastického šátku a třeba na odkaz přímo na danný úvaz. Vím, že hodně z Vás řekne, že jsem si měla pořídit pevný šátek, ale tento jsem dostala a jsem za něj ráda a v tuto chvíli si nemohu dovolit pořídit jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
19.8.15 13:59

@kiki.kiki.piki ten druhý úvaz je kříž s kapsou.. Ten jsem používala - elastik jsem zkoušela, ale bolely mě záda. Jinak odkazy na vázání najdeš na vonzino.cz, nosenideti.cz, je tam přímo sekce pro elastiky.. v kolébce kluk být nechtěl, tak jsem ani nezjistila, zda mi to povoluje či nikoliv :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
19.8.15 14:07

Do elastiku kriz s kapsou venku. A zalezi na elasticite satku, nektere je potreba uvazat fakt na fest a dite tam narvat, nektere pak je potrwba nechat kapku povolene. Ale dite ma byt v satku dobre utazene, aby se v nem nehroutilo do stran.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 14:11

Ten kříž s kapsou právě používáme i ten úvaz mi příjde takový nejrychlejší, ale občas nám vykoukne ručka ven a taky že ty nožky nejsou kryté tak se bojím aby nenastydla (vedra nám vystřídal chlad :-D), protože zas pro změnu vevnitř v šátku je spocená jak stepní myš. Taky mi občas zaboří hlavu mezi prsa tak, že se sotva nadechne, tak jsem si říkala, jestli není třeba ještě něco vhodnějšího :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9358
19.8.15 15:10

S elastikem rozhodně kříž s kapsou venku - https://www.youtube.com/watch?…

Pořádně dotahuj. Ručičky by u malého miminka vykukovat rozhodně neměly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
19.8.15 15:19

@kiki.kiki.piki na nohy staci dvoje ponozky. Pro vetsi dite se vyplati investovat do navleku nebo je uplest. Na uplnou zimu beranci backorky a zapnout normalne oblecene dite pod bundu ci porodit nosici kapsu.
Satek by takto malicke miminko melo mit minimalne po ouska, kdyz je ve vertikalnim uvazu. Mnohem nebezpecnejsi jak vertikal je kolibka se spatne napolohovanou hlavickou, zalomenou dopredu a pritlacenou na prsa, tam opravdu muze hrozit zastava dechu, i kdyz ma dite pred nosikem volny prostor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 16:12

Tak moc děkuji, jsem ráda že jsem zvolila správny úvaz, jen ty ručky budu muset nějak vyresit. Tim ze jsem dostala satek již po mimcu tak k němu nebyl návod a tak vazu jak mi bylo ukázáno, ze mam satek přeloženy napůl aby tam vznikaly jakoby kapsy, jenže mi tak přijde úzký a ty ručky občas vykouknou. Kouknu na doporucene stránky zda to tam mají nějak podchycene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12598
19.8.15 16:31

Milé uživatelky,

jen připomínáme, že elastický šátek pořídíte i v místním bazaru. :kytka:

adminka Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
19.8.15 17:49

Uááá, jasný, kříž s kapsou venku.. nastydnutí se fakt neboj, kdyžtak pořiď návleky.. ale v teplech se není čeho bát..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama