Vasektomie po zákroku

3.1.20 17:02

Vazektomie po zákroku

Ahoj, tak dnes jsem podstoupil Vazektomii. Máme dvě děti a rozhodl jsem se že to podstoupím. Zákrok mi dělali dnes v Praze, kdyby nekdo měl jakékoli otázky, klidně na ně odpovím. Rozhodnutí jsem navrhnul já a žena souhlasila, nechci aby brala někdy antikoncepci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5745
3.1.20 17:14
Kde v Praze? U doc. Heráčka? :)
@Atomblesk píše:
Ahoj, tak dnes jsem podstoupil Vazektomii. Máme dvě děti a rozhodl jsem se že to podstoupím. Zákrok mi dělali dnes v Praze, kdyby nekdo měl jakékoli otázky, klidně na ně odpovím. Rozhodnutí jsem navrhnul já a žena souhlasila, nechci aby brala někdy antikoncepci.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 17:16
@Tableta píše:
Kde v Praze? U doc. Heráčka? :)

Ne

Lukáš Bittner

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 20:36

Detaily

@Atomblesk Zrovna to teď řešíme s manželem. Čekáme třetí dítě a domluvili jsme se na následné vasektomii. Zajimali by nás detaily. Kdo zákrok doporučí (praktik nebo urolog?)? Kam primárně zajít? Jak zákrok probíhá a jak je to s rekonvalescenci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.20 21:09
@RomanaUli píše:
@Atomblesk Zrovna to teď řešíme s manželem. Čekáme třetí dítě a domluvili jsme se na následné vasektomii. Zajimali by nás detaily. Kdo zákrok doporučí (praktik nebo urolog?)? Kam primárně zajít? Jak zákrok probíhá a jak je to s rekonvalescenci?

Bud půjdete na specializovanou soukromou kliniku, kde to mají celý jako balík- vyšetření před zákrokem urologem, pak zákrok a kontrola.
Nebo různé uro oddělení nemocnic, kde se ot dá sehnat za nižší cenu, ale je to běhání - předoperační, pak sehnat vyšetření urologem… A často to nedělají v lokální anestezii ale v celkové narkoze.
Do práce šel přítel druhý den, asi týden ho to bolelo. Měsíc o tom „věděl“.

• Nahlásit
  • Citovat
2.2.20 21:34
@Anonymní píše:
Bud půjdete na specializovanou soukromou kliniku, kde to mají celý jako balík- vyšetření před zákrokem urologem, pak zákrok a kontrola.
Nebo různé uro oddělení nemocnic, kde se ot dá sehnat za nižší cenu, ale je to běhání - předoperační, pak sehnat vyšetření urologem… A často to nedělají v lokální anestezii ale v celkové narkoze.
Do práce šel přítel druhý den, asi týden ho to bolelo. Měsíc o tom „věděl“.

Takže nepotřebujeme nějaké doporučení od praktického lékaře nebo tak něco…
To je dobré, to si asi raději zajistíme rovnou vše na soukromé klinice. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.20 21:39
@RomanaUli píše:
Takže nepotřebujeme nějaké doporučení od praktického lékaře nebo tak něco…
To je dobré, to si asi raději zajistíme rovnou vše na soukromé klinice. :palec:

Ne, pokud je to cestou soukromých uro klinik, tak to obvykle je jen o návštěvách u nich.

• Nahlásit
  • Citovat
3.2.20 10:13

Vazektomie po zákroku

Ano, já byl v Praze také na soukromé klinice a vše proběhlo tam…nic není potřeba. Doktor super - Lukas Bittner.

Přijel jsem, 5m rozhovor, podepsal souhlas a odjel…za 14 dnu jsem prijel na zakrok… Zákrok az na anestetikum bez bolesti, strili to do vas jak do pytle, to bolelo..jinak pak jsem uz nic necítil..trvalo to tak 10m, pak budete 20m ležet a pak hura domu. Jeste ze jsem mel v Nemecku do 7.1volno…na zákroku jsem byl 3.1.Jelikoz jsem první 3 dny mel 3× vetsi varlata a chůze bolela.Ted uz je to oukey ale jeste to delame s ochranou, na kontrolu spermii jedu v dubnu a tam az se potvrdí ze nejsem plodný tak můžeme začít řadit :wink:

Zákrok se vším všudy 13 000, super cena a bez jizev :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama