Reklama

Vážení v porodnici, nepustí nás domů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 17:31
Vazeni v porodnici, nepusti nas domu?

Maly nar. 3.1 vecer.
24 hod na jip.
Snazim se prikladat, prsa se trochu nalili.
Kdyz kojim tak jenom tak max. 8 g pribere na vaze..
Ph mel 4130g ted ma 3850g(nevim jiste).

Dokrmujem prstem po strikacce

Co delat aby vypil vic?
Pokud nezacne pribirat
Nepusti mne domu.

Reklama

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 06.01.18 17:47

Tak hlavně co nejčastějc kojit. co jsme dělala já, ale to není moc hodný následování, já do nebohýho 4 denního novoška před vážením naprala 100ml nutrilonu, aby přibral, a pustili nás, jelikož mi v tý porodnici vážně hrabalo, a naprosto nutně jsem potřebovala domů, tehdy jsem ještě nevěděla, že držet tam mě ani prcka nemůžou pokud není v ohrožení života. No nacpala jsem ho, váha ukázala přijatelný číslo, domů jsme šli napůl kojení, napůl na příkrmu, ale doma jsem se trochu uklidnila, a rozkojila jsem se, po 3 týdnech jsem už kojila plně, a pak jsem ho kojila hodně dlouho. já faktjinak nemohla, tam bych se nerozkojila nikdy, těma nervama.

prekvapenana2
Kecalka 241 příspěvků 06.01.18 17:47

Pokud nezačne pribirat dají vám UM ;) a to není tragédie… Je pak šance že se doma v klidu rozkojis… Nebo na um zůstanete, ani to není žádná tragédie

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 06.01.18 18:09

Klid. Pokud nemá nějaké další problémy, tak vás určitě pustí. Mě se po posledním porodu začalo mléko tvořit až 3. den doma. Do té doby jsem stále přikládala a až teprve v klidu domova se začalo tvořit. 2. den jsme šli domů s max. vypitím 14 g. Kdyby se mléko stále nedělalo, tak půjdete domů s UM, nebyli byste první a ani poslední. Ale nevzdávala bych to, klid v náručí s miminkem, časté přikládání podle potřeby dítěte, vyspání a dobré vývary dokážou tvorbu mléka krásně spustit.

anikahen
Kecalka 207 příspěvků 06.01.18 18:10
@slavuska1 píše:
Tak hlavně co nejčastějc kojit. co jsme dělala já, ale to není moc hodný následování, já do nebohýho 4 denního novoška před vážením naprala 100ml nutrilonu, aby přibral, a pustili nás, jelikož mi v tý porodnici vážně hrabalo, a naprosto nutně jsem potřebovala domů, tehdy jsem ještě nevěděla, že držet tam mě ani prcka nemůžou pokud není v ohrožení života. No nacpala jsem ho, váha ukázala přijatelný číslo, domů jsme šli napůl kojení, napůl na příkrmu, ale doma jsem se trochu uklidnila, a rozkojila jsem se, po 3 týdnech jsem už kojila plně, a pak jsem ho kojila hodně dlouho. já faktjinak nemohla, tam bych se nerozkojila nikdy, těma nervama.

Přesně tak jsem to mela i ja…chodila jsem sestry otravovat o dokrm, ze mi malej rve hlady. Váha pak také ukázala vyšší číslo, než předcházející den a služby jsme domu…

Lekninka91
Extra třída :D 10275 příspěvků 06.01.18 18:24
@prekvapenana2 píše:
Pokud nezačne pribirat dají vám UM ;) a to není tragédie… Je pak šance že se doma v klidu rozkojis… Nebo na um zůstanete, ani to není žádná tragédie

přesně tak jsem to měla já :think: v porodnici jsem neměla mlíko vůbec, sestry mi daly flašku.. první noc doma se mi prsa nalily a týden po porodu jsem už plně kojila :mrgreen: spoléhala jsem na to, že až budeme doma v klidu a pohodě, tak to půjde :palec: a kdyby ne, ze světa kvůli tomu nepůjdu :D

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 06.01.18 18:53
@Anonymní píše:
Maly nar. 3.1 vecer.
24 hod na jip.
Snazim se prikladat, prsa se trochu nalili.
Kdyz kojim tak jenom tak max. 8 g pribere na vaze..
Ph mel 4130g ted ma 3850g(nevim jiste).

Dokrmujem prstem po strikacce

Co delat aby vypil vic?
Pokud nezacne pribirat
Nepusti mne domu.

nic, je to normální, že na začátku pijou málo. Kluk měl porod. váhu 4360 g, po 3 dnech 3950 g, pustili nás domu naprosto v klidu - a to má VVV :think: narozen 26. pustili dom 30., jen kvůli kontrole té VVV.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 06.01.18 19:14

Malý mi začal po kojení pribirat čtvrtý den, takže jsem taky dokrmovala stříkačkou a ten čtvrtý den jsem se po domluvě na dokrm vykaslala, protože začal sat jako drak. Další den jsme šli domů, byla jsem po sekci a syn měl hraniční váhu na propuštění.

LucieVita
Nováček 1 příspěvek 08.01.18 09:17

Ahoj,
byla bych v klidu, to je hlavni klic k tomu, abys mela dostatek mleka.
Ja jsem rodila pred 2ma mesici, mala mela 3030g, zhubla nam na 2760(coz je normalni,10% z porodni vahy zhubne temer kazdy mimco),poradny mliko jsem mela az 3.den po porodu, mala se mi prisavala jen k jednomu prsu, druhy totalne odmitala, takze jsem si ho musela odsavat a krmit strikackou po prstu, aby se aspon trosku najedla.
Byly jsme v porodnici 6dni, protoze mala mela strasnou zloutenku, jinak by nas po 4 dnech pustili.
Taky jsem byla nestastna, ze nebude pribirat, kdyz se neumi poradne prisat, ale jakmile jsme dorazily domu, tak se hned prvni kojeni krasne prisala. k obema prsum a od te doby problem nemame. Hodne dela i psychika, mimco z tebe vyciti, kdyz nejsi 100%v pohode a je taky v nepohode.
Takze za me:bud v klidu, co nejcasteji prikladej k prsum, mazli se s mimcem, hodne pij a uvidis, ze vas v klidu pusti.
A doma se to urcite zlepsi :)

Elzap
Povídálka 50 příspěvků 09.01.18 20:42

Urcite pusti, nam kojeni vubec neslo, kojila jsem treba pul hodky a vysledek zadny, dostali jsme UM a po trech dnech jsme sli domu a to byla porodni vaha 2,570 a k tomu z loutenka, sice den po propusteni jsme museli zpet do nemocnice na opalovani, ale jen na jednu noc. Doma to trvalo asi tri tydny nez jsme plne kojili, zloutenka nam dala zabrat, myslim ze v te dobe jsem nedelala nic jinyho nez kojila, ale povedlo se a ted zase budem mit opacny problem se odstavit:)doma to urco bude vsechno lepsi a v klidu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >