Vážili vás na screeningu v 1. trimestru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 18:41
Vážili vás na screeningu v 1.trimestru?

Ahojky, zajímá mě, jak probíhal u vás screening v 1.trimestru a zda jste během screeningu absolvovaly i nějaké jiné vyšetření - vážení, měření, vyšetření na koze apod.? Nebo zda se jedná opravdu jen o utz přes břicho?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2827 příspěvků 09.08.19 18:47

Ano, jenom to. Tvoje problémy se řeší v poradně. Na screeningu jde opravdu jen o dítě.

Alyss
Extra třída :D 11067 příspěvků 09.08.19 18:52

Mě teda na prvním screeningu udělal úplně všechno jak kolem mě, tak kolem dítěte. I na koze, odebíral krev, kontroloval moč, ultrazvuk, pak mi měřili pánev, apod…

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 99 inzerátů 09.08.19 18:56
@Alyss píše:
Mě teda na prvním screeningu udělal úplně všechno jak kolem mě, tak kolem dítěte. I na koze, odebíral krev, kontroloval moč, ultrazvuk, pak mi měřili pánev, apod…

no to vypadá spíš jako první těhotenská kontrola, než prvotrimestrální screening

jen krev a pak speciální UTZ

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 09.08.19 19:07

Ráno krev, odpoledne ultrazvuk přes břicho, nic víc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 19:08

Moc děkuji :*

Alyss
Extra třída :D 11067 příspěvků 09.08.19 19:08

@welovefashion byl to screening ;) Výsledky z krve pak volá akorát, když je něco špatně, jinak dává papír s nimi při další kontrole ;)

Me teda ultrazvuky dělá každou kontrolu, totéž moč, váha.. Ale každý to má jinak no, někoho posílá doktor na screeningy jinam, např do nemocnice.

Příspěvek upraven 09.08.19 v 19:13

CoComela
Kecalka 222 příspěvků 09.08.19 19:09

Jen krev a utz, měl být pres bricho, ale naše malá nespolupracovala, tak byl i vag. ;)

Alyss
Extra třída :D 11067 příspěvků 09.08.19 19:14

@welovefashion první tehotenskou kontrolu jsem měla o pár týdnů dřív samozřejmě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 19:23

Já jsem právě objednaná do Screeningového centra Praha, jinam než ke své gynekoložce. Tak nevím, co čekat. Jinak krev, váhu, moč, tlak atd mi právě všechno dělala moje doktorka.

thalasan
Kecalka 176 příspěvků 09.08.19 19:26

V Olomouci ve fakultní nemocnici prvně odběr krve, tlak, pak měření a vážení (moje) a určení přesný týden těhotenství premerenim malého. Cca za týden jsem byla objednaná na ultrazvuk a rovnou mi dali výsledky krve :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 19:27

Odběr krve, potom za 14 dní ultrazvuk přes břicho a měření tlaku.

Kotatko03
Echt Kelišová 8886 příspěvků 09.08.19 19:28
@Čičorečka píše:
Ano, jenom to. Tvoje problémy se řeší v poradně. Na screeningu jde opravdu jen o dítě.

Mne treba na I. Screeningu delali i test na preeklampsii.
Zakladatelko nevazili me, pouze utz pres brisko a naber krve (+tlak kvuli te preeklampsii)

thalasan
Kecalka 176 příspěvků 09.08.19 19:29

Jo a ultrazvuk byl přes břicho, malý nespolupracoval tak jsem tam strávila asi hodinu a půl :lol: drepovala jsem v ordinaci pak mě poslali se najíst, dokonce jsem i dvakrát běhala po schodech asi dvě patra a zpátky :lol: a moc se mi nechtělo otočit. 8) ale i tak vaginální nedělali.

M-A
Kecalka 455 příspěvků 09.08.19 19:45

Ja byla v lednu u doktorky Frisové v Praze a pred vstupem do ordinace mi merily tlak a vazily, doktorka pak jen ultrazvuk pres bricho a potom jsem odesla z ordinace a sestra jeste brala krev

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama