Vazivová blána odcházející spolu s menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 20:31
Vazivová blána odcházející spolu s menstruací

Hezký den, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě dost intimní záležitost. Nevěděla jsem, že se něco podobného může stát, proto hledám někoho, komu se třeba stalo něco podobného. Začala mi první menstruace 11 týdnů po porodu (brala jsem první platíčko antikoncepce a vzhledem k tomu, že mi nedělala dobře a že mi začala menzes jsem poslední tři prášky nedobrala, nekojím) a včera večer ze mě spolu s menstruační krví vypadl kus vazivové blány tak 7×4 cm spolu s velkými kusy sražené krve. Dneska ráno zase dva kousky té stejné blány už jen s troškou sražené krve. Jinak nekrvácím nijak víc než jindy. Byla jsem z toho vyděšená, tak jsem ráno volala svému doktorovi a on mi řekl, že to je odlučující se bazální endometrium a že se to může stát, když se nedobere platíčko antikoncepce. Neznám ale nikoho komu se to stalo a představa, že ze mě odešel kus dělohy mě dost děsí. Říkal že má týden po menzes přijít na kontrolu a uvidíme, jestli budu muset jít na výškrab. Máte některá s tímto zkušenost? Klidně pište taky anonymně, jen abych věděla, jestli jsem jen já exot nebo jestli je to normální. Žádnou diskuzi na internetu jsem totiž na toto téma nenašla a nikdy by mě nenapadlo, že ze mě můžou odejít kusy blan z dělohy…

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 21:17

Nevím jestli se to dá srovnávat, ale cca před deseti lety ze mě též vypadla podobná tkáň (sražená krev to určitě nebyla) a na pohotovosti mi řekli, že to nic není ani na UTZ nic neviděl, že by byl problém. A to po porodu jsem neměla, bylo mi sotva dvacet.

sara1000
Kelišová 5638 příspěvků 12.07.18 09:36

Mam to vcelku casto pri menstruaci.Nevim,zda je to to same jako mas ty.
Ale spolu s krvi v prvnich dnech obcas odejde i kus cehosi vetsiho.Neresila jsem to,myslela jsem,ze to tak je :oops:

jancabr
Kecalka 355 příspěvků 12.07.18 14:36

a nejsou o náhodou kusy sliznice z dělohy? Při MS se přeci kromě krve odplavují i zbytky sliznice, která je tam připravena na uhnízdění vajíčka. Když se bere HA, tak logicky v průběhu cyklu k nárůstu sliznice vůbec nedochází, ale při klasické přirozené MS se to děje.

Váš příspěvek
Reklama