Vbočený palec, operace - Vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
levandule7777
Nováček 7 příspěvků 07.02.19 07:42
Vbočený palec , operace, Vaše zkušenosti - dost se bojím

Ahoj všem. Mám po tatínkovi vbočené palce a velké již narostlé klouby na obou nohou. Poslední rok se to zhoršilo. Nyní se snažím otěhotnět, tlačí trochu kvůli věku čas, ale kloub na jedné noze už začíná bolet, podpadky už nenosím několik let, ani boty do špičky, ale ano nosila jsem, podpadky, boty do špičky, mám to geneticky plus mám ploché nohy, mamka zase zborcenou klenbu, takže tu budu mít taky. Ale můj dotaz, operace se hrozně, ale hrozně kvůli bolesti bojím, myslela jsem, že půjdu s oběma najednou, protože podruhé bych nešla. Ale všude po netu jsou hrozné diskuze o bolesti, o rekonvalescenci, pár jen, že to bolelo jen první den a po medikamentech pak ne. Proto se ptám, má někdo lepší zkušenost? Kde Vás kdo operoval a jakou metodou, pokud v Praze, tak kde? A jak dlouho byla rekonvalescence. Vím, že mě to nemine, ale nechci mít z toho trauma na celý život, prý je to horší než porod a to mě porod dal zabrat, takže se bojím ještě víc.

Reakce:
Lentilkaaa83
Závislačka 3091 příspěvků 07.02.19 08:18

Ja mam operace za sebou. Byla jsem u nas v HK na jednodenní chirurgiii. Dělali mi teda po jedné. Ani si nedovedu predstavit mit obe najednou. Ale to delali pry zname tusim. Ve fn. Manzel ji pak doma nosil. Prvni dny na to totiz nesmis vubec šlápnout. Pak když se začíná, tak to teda pekelně boli. Jinak ja mela jednu vic, druhou min. Tu vic mi vzali tak, ze palec zkratili. Ten druhy vzali nejak setrneji. Nicméně křivé je mam i teď, asi 8 let po operaci. Ale neni to tak hrozne.

levandule7777
Nováček 7 příspěvků 07.02.19 11:30

@Lentilkaaa83 To jste mě moc nepotěšila.

Nemá někdo lepší zkušenosti a reference?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Matka utýraného chlapečka (†3) Simona: Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >