Včera duch dnes negativní??

8.11.19 19:22

Včera duch dnes negativní??

Byl tam včera nebo ne? Snažíme se už nějakou dobu. Dnes.byl asi negativní. Tak já. nevim zda čekat…nebo zase.nic…cekam v příštích dvou dnech mě…????????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.11.19 19:22

Zapomněla jsem foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10429
8.11.19 19:27

@GDmimino nevidím nic na žádném, vydrž do pondělí a testuj - pak už bude jasné, jestli jo nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 19:35

Ja vpravo vidím ducha.
Já mívám odpo silnější test než dopo…uvidíš za dva dny.
Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1041
8.11.19 19:36

Něco málo vidím… bylo to v limitu? Zkus za dva dny.. držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 19:37

Testuj až po termínu ms. Ideálně několik dni po zpoždění. Tohle, co delas, je úplně zbytečný, navíc ti takhle test může ukázat neúspěšné tehu, o kterém by si bez testů vůbec nevěděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 20:19
@GDmimino píše:
Byl tam včera nebo ne? Snažíme se už nějakou dobu. Dnes.byl asi negativní. Tak já. nevim zda čekat…nebo zase.nic…cekam v příštích dvou dnech mě…????????????

Ahoj moc ti držím palce, já taky čekám teď v So a v ne, ale na rozdíl od tebe nemám doma testy. Rozhodla jsem se, že počkám až při zpoždění, ale popravdě už taková frajerka nejsem, kdybych mohla, hned bych letěla do lékárny. Dnes jsem nemohla od nemocného dítěte a o víkendu nejbližší otevřená je daleko, tak se uvidí. Ty už děti máš? A jak dlouho se snažíte?

• Nahlásit
  • Citovat
8.11.19 20:46
@Anonymní píše:
Ahoj moc ti držím palce, já taky čekám teď v So a v ne, ale na rozdíl od tebe nemám doma testy. Rozhodla jsem se, že počkám až při zpoždění, ale popravdě už taková frajerka nejsem, kdybych mohla, hned bych letěla do lékárny. Dnes jsem nemohla od nemocného dítěte a o víkendu nejbližší otevřená je daleko, tak se uvidí. Ty už děti máš? A jak dlouho se snažíte?

Má už 2 z prvního manželství. Teď s přítelem chceme ještě jedno miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 20:49
@Denny97 píše:
Něco málo vidím… bylo to v limitu? Zkus za dva dny.. držím palce :kytka:

Jak v limitu? Tomu nerozumím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 21:30
@GDmimino píše:
Jak v limitu? Tomu nerozumím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jo už chápu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dnes v práci narocny den se na mě trochu podepsal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 21:31

@Denny97 Jo už chápu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dnes v práci narocny den se na mě trochu podepsal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1041
8.11.19 21:55

@GDmimino No pokud je to v limitu nebo ne :D ono po limitu testy dělají rády falešné duchy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7148
8.11.19 22:07

@GDmimino já teda vidim ale je to dost slabé zkus za 2 dny znovu
Kolik si dpo?

Příspěvek upraven 09.11.19 v 19:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 07:26
@Kajka9 píše:
@GDmimino já teď závidím ale je to dost slabé zkus za 2 dny znovu
Kolik si dpo?

Jsem 14 DPO

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 08:01

Je to pozitivni?

Do ms jeste 2 dny divny pocit tak sem udelala dnes rano test a hned pri kresleni vyskocila myslite ze se udrzi? :) je pozitivni? Vcera lehke spineni jen par vecer mozna nidace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama