Včera hexa, dnes se pořád leká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 24.02.17 13:08
Včera hexa, dnes se pořád leká

Zdravím, ráda bych se zeptala jestli měl někdo podobný problém. Malé je 5 měsíců a včera dostala druhou dávku hexy. Zvládla to skvěle teď i poprvé, žádná teplota, nic. Dnes je veselá, jí dobře, pořád si brouká. Ale trápí mě, že se všeho leká. Dosud usnula v obýváku i když jsem třeba zrovna cinkala s nádobím apod., dnes s sebou trhne a začne hrozně plakat. To samé vysavač, nikdy dřív se ho nebála. Teď mi tu usíná v náruči a cca každé dvě minuty se ze spaní lekne a trhne sebou :( Je možné že je jen citlivější a uklidní se to? :( Nebo mám začít panikařit? :( Mám to hlásit doktorce při další návštěvě?

Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 22041 příspěvků 24.02.17 13:11

@Kočičí duše Myslím, že ji moc pozoruješ. Máš strach, tak se tvoje obavy „zhmotňují“, kdyby ses nebála, tak si lekání ani nevšimneš.

Aony
Závislačka 3035 příspěvků 24.02.17 13:13

@Kočičí duše nebude to snad nic..muzes si koupit pro klid homeo a davat ji to ode dneska.at se zmirni priznaky..nic vic..mozna je polekana z te injekce..to bude ok!

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 24.02.17 13:24

Pokud máš špatný pocit, můžeš jí dát homeopatika.

http://www.ulekare.cz/…potize-18366

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 24.02.17 13:37

@Bábrdl @Aony @Petullka82 Moc děkuju, snad to nic nebude a fakt ji jen moc pozoruju :oops:

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 24.02.17 14:09

Hele, syn se mi začal v tu dobu taky lekat - teď nevím, jestli mu byly 4 nebo 5 měsíců - jim se dost zlepšuje sluch a je to pro ně nezvyklé. Ale jako pak ho budilo fakt všechno no.. teď je to zase lepší, hlavně tím, že ho můžu dát do vlastního pokoje a zavřít za ním dveře. Mě taky všechno vzbudí.

Luminel
Ukecaná baba ;) 1468 příspěvků 24.02.17 14:26

Dcera se takhle po druhé hexe (+synflorix) lekala několik dní, ale navíc k tomu hned první večer strašně brečela. Řekla jsem to doktorce a další očkování už měla rozdělené a reakce nikdy žádná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

O Jirkovi mluvíme denně, říká Andrea Pomeje. Co mu věnovala jeho dcera Anna?

Minimálně tři měsíce se Jiří Pomeje neviděl se svou dcerkou Aničkou. S... číst dále >

Dokažte, že jste to viděli! Kritikům filmu s Lucií přišla bizarní výzva od tvůrců

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) by ráda rozjela svou zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >