Včera jsem měla na testu silnější čárku

Anonymní
4.9.20 16:28

Včera jsem měla na testu silnější čárku

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat a asi se i uklidnit… Vám, které jste testovali každý den…stalo se někdy, že ten den byly čárky slabší? Testuju od 11dpo dnes 16dpo… Už jsem měla stejné čárky a zbyly mi tu dva testy, tak že ještě jeden udělám…no a dnes dopoledne byla slabší než včerejší a odpolední už slabší než dnešní dopolední 8o :nevim: Vím, že síla čárky neurčuje prosperitu těhotenství, ale přece jen ten brouček hlodá :zed:
Všem moc děkuji za odpověď :srdce:
Prosím o zachování anonymity…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4717
4.9.20 16:36

8o Na co si proboha děláš tolik testu? V těch carkach žádnéj rozdíl nevidím. Přestaň testovat, zachvili to bude na lecbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1782
4.9.20 16:58

A proč pořád testuješ? To raději choď na odběry krve, to dává větší smysl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
4.9.20 17:04

Pokud se chceš furt testovat musíš použít ranní moč, a hlavně nemá to cenu, zbytečně vyhazuješ peníze, objednej se na prohlídku tak za 14 až3 týdny, pokud nebudeš mít žádné potíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2419
4.9.20 17:09
@kavenka píše:
A proč pořád testuješ? To raději choď na odběry krve, to dává větší smysl :nevim:

Souhlas, dvakrát na odběr krve jako samoplatce s rozmezím dvou dnu a ma klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5081
4.9.20 17:09

Šla bych na krev, když už. Kdyz jsem měla takovéhle nahoře/dole, dopadlo to blbě. Ale tohle je ještě málo testů na spolehlivou cestu do kytek :mrgreen: Máš pokles jen dneska :nevim: Běž na tu krev, to ti dá jistotu, nebo se na to vybodni a věř v dobrý konec :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9424
4.9.20 17:15

Musela by jsi testovat ve stejnou dobu, mít stejně naředěnou moč,…
Zbytečně se stresuješ. Test je pozitivní. Objednej se k doktorovi na ultrazvuk tak za 2 týdny aby bylo rovnou vidět i srdíčko. Předpokládám že MS ti už mešká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 17:19

Mockrát děkuji, všem za odpověď:) Testy už nemám, takže testovat nebudu a k Dr. se objednám později… Stejně s tím nic neudělám:)

• Citovat
  • Nahlásit
3433
4.9.20 18:09

Tak hlavně ten odpolední test byl fakt zbytečný a akorát tě rozhodil. Nemůžeš porovnávat ranní a odpolední test, to je blbost - moč je jinak naředěná, tudíž koncentrace hormonů v krvi je různá.
Jestli sis po dnešním ránu nebyla jistá, mělas další testování nechat až na druhý den na ráno - viděla bys, jestli fakt slábne nebo je to ok.
Takhle budeš mít akorát nervy…
Klidně bych to za dva dny zkusila znovu. No nebo tu krev. Ale TT je levnější a dostupnější a nějakou orientační informaci ti dá taky.
Každopádně nikdy netestuj s jinou než ranní močí!!
Držím palce, ať to dobře dopadne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 18:20
@Whitedog píše:
Tak hlavně ten odpolední test byl fakt zbytečný a akorát tě rozhodil. Nemůžeš porovnávat ranní a odpolední test, to je blbost - moč je jinak naředěná, tudíž koncentrace hormonů v krvi je různá.
Jestli sis po dnešním ránu nebyla jistá, mělas další testování nechat až na druhý den na ráno - viděla bys, jestli fakt slábne nebo je to ok.
Takhle budeš mít akorát nervy…
Klidně bych to za dva dny zkusila znovu. No nebo tu krev. Ale TT je levnější a dostupnější a nějakou orientační informaci ti dá taky.
Každopádně nikdy netestuj s jinou než ranní močí!!
Držím palce, ať to dobře dopadne!

Děkuji ❤️ budu věřit a počkám 😊

• Citovat
  • Nahlásit
722
6.9.20 00:03

Já bych se vyprdla i na odběry krve. Prostě bych počkala. Buď těhotná jste a těhotnou zůstanete, anebo nejste, případně jste a nezůstanete. Víc variant není. A množství testů - ať už papírových, nebo krevních - výsledek nijak neovlivní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5081
6.9.20 10:12
@Anonymní píše:
Děkuji ❤️ budu věřit a počkám 😊

Nějak se mi nechce věřit, že někdo s takovým množstvím testů s tím přestane, když má pochybnosti. Podle mě už jsi byla v lékárně pro další test :mrgreen: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 13:00
@mau-mau píše:
Nějak se mi nechce věřit, že někdo s takovým množstvím testů s tím přestane, když má pochybnosti. Podle mě už jsi byla v lékárně pro další test :mrgreen: ;)

Nebyla:) Nemám bolesti a nešpiním nic, tak doufám, že je vše v pořádku:)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama