Včera jsem nechtěně spolkla půl párátka a dnes mě píchá v břichu

Anonymní
9.4.21 14:54

Včera jsem nechtěně spolkla půl párátka a dnes mě píchá v břichu

Ahoj, včera jsem spolkla půlku párátka. Nejsem si tím uplně tak jistá, ale tak na 90% si myslím že ano. Nic se nedělo, ale dnes asi před hodinou mě začalo z ničeho nic píchat na pravé straně břicha. Bodavá bolest při jakémkoliv pohybu, a tak mám docela strach, jestli se někde ve střevech to párátko neseklo. Nebo něco neporanilo. Mám čekat? Nebo mám radši hned zajít do nemocnice? Když se nehýbu, tak je to docela ok, ale pak se stačí jen trochu hnout a už to píchá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3959
9.4.21 15:06

Jako pokud bych si myslela, ze jsem spolkla pul paratka, tak bych k doktorovi mazala hned. To teda neni vubec sranda. A teda zajimalo by me, jak se to tak podari? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
9.4.21 15:06

Tak jestli to není vtip… ležela jsem v nemocnici s paní, kterou kvůli spolknutému párátku operovali. Taky se mi vybavuje příběh nějakého, myslím spisovatele, který na to zemřel, ale už dávno, teď nevím jméno. To nechci strašit teda, sorry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
9.4.21 15:09

A ty seš nesvéprávná že potřebuješ tady radu. Normální člověk by v takovém případě zašel do špitálu a nepsal by sem.My tady fakt nevíme jestli se ti to párátko někde zaseklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 15:11

@mamule42 Mě spíš šlo o to, jestli někdo neměl něco podobného. Většinou doktoři tvrdí, že to vyjde ven. A čeká se. Mě nic nebolelo, až teď.

• Citovat
  • Nahlásit
16564
9.4.21 15:12

Bože lidi, kam zmizel zdravý rozum? Na tohle se fakt musíš ptát na netu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
9.4.21 15:13

Tak na nic nečekej a běž, někomu to může projít bez problému, někomu to může nadělat paseku.Pro klid duše bych šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14303
9.4.21 15:13

8o jak se ti to povedlo? 8o
jinak rozhodně na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 15:22

Klasicky jdu proti proudu a neváhám se přiznat, že bych si opravdu myslela, že dřevěné parátko v klidu projde nebo se v trávicím traktu rozloží a bolest bych přičítala něčemu jinému. K lékaři bych šla až při prudkých krečovitych bolestech… Preventivně vůbec ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
9.4.21 15:29

Zrovna dnes šel v TV seriál s tím drsným doktorem (nevím jméno), nějak na H., a řešili u kluka velký problém se spolknutým párátkem. Rychle k doktorům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1136
9.4.21 15:31

Tak párátko opravdu nemusí v klidu projít, naopak se může naprosto v klidu zapíchnout kdekoliv a zanítit se a to fakt není sranda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
9.4.21 15:45

Záleží, zda párarko bylo dřevěné či z plastu. Existuje tzv jehlový reflex, pokud jehla projde jícnem, většinou přijde celými zažívadly. Co by s tebou asi na pohotovosti dělali? Jako malá holka jsem spolkl sponku a musela pár dní chodit na hrnec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2264
9.4.21 15:48
@Anonymní píše:
@mamule42 Mě spíš šlo o to, jestli někdo neměl něco podobného.
Takovéto řeči můžete vést s kamarádkami u kafe, kde není písemný záznam.
@Anonymní píše:
Mám čekat? Nebo mám radši hned zajít do nemocnice?

Na tohle jste se ptala, ne, zda měl někdo něco podobného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20743
9.4.21 15:49

Ze ty ses díval na dr. hause

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
9.4.21 16:06

@Cimada serial je super. Ale je to porad jen serial. :D